2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kızlar benim boyda 1.58 - 61 le kaldım şuan 63 böyle giderse 8 ay sonra top gibi olacam yuvarlanacam .:KK70:miyde bulantısı yüzünden durmadan atıştırıyorum. :KK72:
tuhaf herkesin canı tuzlu çekiyor ve herkes mide bulantısından yiyor, ben ilk gebeliğimde ilk 3-4 ay bişey yiyememiştim :)

Kızlar benim boyda 1.58 - 61 le kaldım şuan 63 böyle giderse 8 ay sonra top gibi olacam yuvarlanacam .:KK70:miyde bulantısı yüzünden durmadan atıştırıyorum. :KK72:
napalım:KK43: hepımız aynı selerı dusunuyoruz ama yapcak bısıy yok:) dogumdan sonra yenı bır topıc acarız hadi kızlar kıloları verelım dıye:21:ablamda ılk dogumda cok almıstı. bebekte maasallah cok hareketlıydı dogumdan sonra hemen verdı .

tuhaf herkesin canı tuzlu çekiyor ve herkes mide bulantısından yiyor, ben ilk gebeliğimde ilk 3-4 ay bişey yiyememiştim :)
Canım böyle giderse bende yiyemiycem.şimdiye kadar bulantım geçsin diye atıştırıyordum ama 2 gündür bulantı arttı ağzıma ne atsam miydem bulanıyor. Ne tuzlu ne tatlı hiçbirşey istemiyor canım.

Canım böyle giderse bende yiyemiycem.şimdiye kadar bulantım geçsin diye atıştırıyordum ama 2 gündür bulantı arttı ağzıma ne atsam miydem bulanıyor. Ne tuzlu ne tatlı hiçbirşey istemiyor canım.
insanın mide bulantısı gelincede ne kötü oluyor ya :KK43:

napalım:KK43: hepımız aynı selerı dusunuyoruz ama yapcak bısıy yok:) dogumdan sonra yenı bır topıc acarız hadi kızlar kıloları verelım dıye:21:ablamda ılk dogumda cok almıstı. bebekte maasallah cok hareketlıydı dogumdan sonra hemen verdı .
Bende oğlum da 12 kilo aldım sonrada verdim bunda şimdiden 2 kilo aldım nasıl olacak bilmiyorum ama 2 gündürbulantılar arttı ve Afedersin çıkarmaya başladım. Bir taraftan sevinirim çünkü Dr.um bunların iyiye işaret olduğunu söyledi.

hayırlı olsun inşallah. Bi hafta sonra tekrar edersiniz testinizi erken öğrenmekte çok zor bekleyemiyor insan
Banada doktorum tuzlu yeme dedı. ve benım tansıyonum suan 9 larda:KK43::KK43: ona ragmen tuzlu yok dedı:KK43::KK43::KK43: yememeye ozen goster canım :KK43: cok zor ama bobreklerıne yuklenıyormussun:KK43:

Bende aynı şekilde tuz çekiyo canım o kadar ki tek başına bile tuz yiyesim var neden böyle acaba

bende ilk uc ay almamaya calisacam. tatli istemiyorum cnm o iyi oldu en azindan:)

Bende kahvaltıda bir dilim çok tahıllı ekmek tulum peynir beyaz peynir ve lor peyniri karışık tüketiyorum peynire düşkünüm:-) domates ve üzüm tüketiyorum ben çay içmediğim için genelde meyve eklerim kahvaltıya :-) 53 kilola hamile kaldımm inşallah fazla kilo almam

cnm en az bi hafta daha bekle belki gec dollenmesir doktor niye hemen sonlandirma ignesinden bahsediyorki.. benimde sat 5 eylul benimde degerlerim hep dusuktu ama artiyordu dun sukur keseyi gorduk.. 4 gun once gormemistik.. lutfen sakin ol uzme kendini az daha bekle hakkinda hayirlusi olsun cnm
Senun degerlerin nasildi benim.kisi.gibi.mi
Bende polikistik.over var birde onu diyorm doktora alakasi yok diyor gec dollenme olmustur belki diye.diyorm ondan olnaz diyor.
Sabhtan beri helak oldum aglamaktan. Birde doktor kapisinda bebekler vardi onlari gordukce agladim
hic.sevinemedim basindan beri olumsuz konustu.doktor.
Hep bebeimi almaktan bahsetti.
Ama kanamam. Yok ki benim belki yavas gelisiyordur sonradan hizlanir olamaz mi.
Buna benzer baska.tecrubesi olan yok mu
Gercekten iyi seyler.duymaya.cok.ihtiyacim var

Benim biraz zor geçiyor. Her sabah 6.30 da kalk işe. Akşam 8 de eve gel. Zaten hep mide bulantısı ve hiçbir şey yiyemiyorum. Eve gidince yorgunluktan ölüyorum. Bir de eşim kabak tatlısı istemez mi? Ben yerimden kalkmaya üşwniyorum. Bu hamilelik insanı çok alıngan yapıyor.

Benim biraz zor geçiyor. Her sabah 6.30 da kalk işe. Akşam 8 de eve gel. Zaten hep mide bulantısı ve hiçbir şey yiyemiyorum. Eve gidince yorgunluktan ölüyorum. Bir de eşim kabak tatlısı istemez mi? Ben yerimden kalkmaya üşwniyorum. Bu hamilelik insanı çok alıngan yapıyor.
Dışardan alsın yesin tatlısını şurda 7-8 ay naz yapıcağımız zaman boşver eşinin isteklerini o sana hizmet edicek artık.

Senun degerlerin nasildi benim.kisi.gibi.mi
Bende polikistik.over var birde onu diyorm doktora alakasi yok diyor gec dollenme olmustur belki diye.diyorm ondan olnaz diyor.
Sabhtan beri helak oldum aglamaktan. Birde doktor kapisinda bebekler vardi onlari gordukce agladim
hic.sevinemedim basindan beri olumsuz konustu.doktor.
Hep bebeimi almaktan bahsetti.
Ama kanamam. Yok ki benim belki yavas gelisiyordur sonradan hizlanir olamaz mi.
Buna benzer baska.tecrubesi olan yok mu
Gercekten iyi seyler.duymaya.cok.ihtiyacim var

cnm adete 4 gun kala 8 cikti 3 gun kala 20 cikti adetim ertesi 120 cikti.. millete 400-500 falan cikar adet sonrasi bende 120 cikmisti uzulmustim ama dr bekle daha cok yeni dedi. 10 gun sonra gel keseye bakalim dedi.. 1 haftasonrasi gittim kese görunmedi.. dun tine gittim sukur kese göruldu.. kese görunmeseydi tekrar kana bakacakti.. bende biraz daha bekle allah korusun dusuksede igneye bu haftada gerek yokki zatrn.. öyle degil mi.. ins bebegin tutunur seninledir. alttan bakti mi dr? bende alttan bakti gördu karindan görunmedi hic bise

dualarımız senınle.ıcını ferah tut bırcok kısının basına gelebılıyor. onemlı olan dınlenmen. ayaklarını uzat yat.kotu seler dusunmeyın.progestan kullanıyormuydun? ben onu merak ettım
Bugun tekrar gittim kesein yaninda kücuk bir kanama bölgrsi varmis progestona basladi bebek gelisimi ve kese normaldi kalp atisi vardi. Korkuyorum ama kismet yatıyorum 10 gun rapor verdi sagolsun.

X