2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
images-29.jpeg

Neden geç gidiceksin canım ? Herhangi bir durum olduğunda doktorlar ilaçla iğneyle müdahele ediyor. Bence bir an önce git ihmal etme. Panik yapma ama tedbiride elden bırakma. Geceden beri bi daha oldumu hiç canım?

Canimmm saol dusundugun icin gece bisey olmadi cok sukur
Ilk aylar devlet hastanesiyle baslamak istedim ozele sonra gecmeyi dusunuyorum devlette randevuyu 10 gun sonraya verdi ama beklemiycem gidicem umarim randevusuz muayene vardir yoksa ozele giderim icim huzursuz oldu.

Canimmm saol dusundugun icin gece bisey olmadi cok sukur
Ilk aylar devlet hastanesiyle baslamak istedim ozele sonra gecmeyi dusunuyorum devlette randevuyu 10 gun sonraya verdi ama beklemiycem gidicem umarim randevusuz muayene vardir yoksa ozele giderim icim huzursuz oldu.
Yorma canım kendini fazla. Bencede bekleme. Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah.

valla enerji toplamaya çalışıoz gribimizi bugün atlattık şükür.. aman dikkat et enerji var die kendini çok yorma bak havalarda soğuk dikkat et kendine:KK15:

gecmis olsun.. havalarda bir dengesiz suan okadar guzel ve gunesli ki anlatamam.. dun donuyordum.. tam hasta olma havalari

X