2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Başlamadilar rengi cok açik diye. Ama yarin kendi doktoruma gidecegm. O muhtemelen başlayacak. Ne renk lekelenmen? Benim açik pembe.
Cnm benimde ilk gebeligimde kanamam olmustu hemde bildigin gibi deil regl gibi akiyordu agizdan hap.alttan jel ve progesteronun ignesini kullandim 2 haftaya gecmisti coksukur .kirmizi renkse lekelenmeniz biraz sikintili mutlaka dr a gidin çünkü suan kanama var demek ama kahverenkli ise bitmis kanama demek rabbim hepimiz i ve bebeklerimizi korusun insaallah herkese guzel birgun dilerim GÜNAYDIN

Cnm benimde ilk gebeligimde kanamam olmustu hemde bildigin gibi deil regl gibi akiyordu agizdan hap.alttan jel ve progesteronun ignesini kullandim 2 haftaya gecmisti coksukur .kirmizi renkse lekelenmeniz biraz sikintili mutlaka dr a gidin çünkü suan kanama var demek ama kahverenkli ise bitmis kanama demek rabbim hepimiz i ve bebeklerimizi korusun insaallah herkese guzel birgun dilerim GÜNAYDIN

sanada gunaydin cnm

sonucta aramiza dahada katilacak olanlar olacak ins.. 5 gun erken 5 gun gec yeterki kucagimiza saglikli bi sekilde alalim. senin bdt ne?
canım şimdi kaç yaşında çocuğun..

bende ayni durumdayim kendime özel bir insta actim kimse anlamasin diye.. malum akrabalarim ajan gibi.. nazardan cok korkuyorum daha 1-2 ay kimseye söylemicem.
bende öyle :KK70: iş yerinde 2 arkadaşım ve anneler biliyo kimseye demezler allah kırusun ztn daha keseyi bile görmedim

Folikasit disinda bisey kullanmiyorum canim dr a da gitmedim henuz gec gitmek istedim ama yarinda tekrarlarsa gidicem gece gece odum koptu ya tsk ederim cvbin icinn
Neden geç gidiceksin canım ? Herhangi bir durum olduğunda doktorlar ilaçla iğneyle müdahele ediyor. Bence bir an önce git ihmal etme. Panik yapma ama tedbiride elden bırakma. Geceden beri bi daha oldumu hiç canım?

X