2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kızlarrr doktordan geldiimm. Miniğimin kalp atışlarını dinledikk çook güzeldi çok heyecan yapmıştım. Artık gerçekten hamile olduğumu anladım bebişim gelmiş :) Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.

Ne güzel bir duygudur kimbilir çok sevindim senin adına :) Allah bize de nasip etsin inşallah en kısa zamanda :)

günaydın güzel anneler :KK54:
yazılarınızı tek tek okuyorum yazma fırsatı bulamıyorum.kanama lekelenme yaşayanlar stres yapmayın bebekleri üzmeyin bolca dinlenin.benim mide bulantıları devam bi kaç kişide olduğu gibi biraz acıkınca hemen mide bulantım başlıyor.
bugün de bizim büyük günümüz kalp atışları için 16:30'da rabdevumuz var.dilerim bugün duyarım miniğimin kalp atışlarını.
dünden sol tarafımda hafif ağrım mevcut tarihlerimiz yakın olan kızlar sizde durum nasıl?
kasık ağrınız oluyor mu?
bir de benim iştahsızlığım başladı zaten tatlı bişeyler yiyemiyorum hep ekşi,acı,tuzlu şeyler istiyorum.
hamilelik öncesi günde 1 litre süt içen ben şimdi yüzümü buruşturarak içiyorum.:KK64:

gunaydin cnm ayni beni anlattin.. su icemiyorum resmen zorluyorum kendimi.. daha önce diyet yaparken bir gun sekersiz birsey yemeyince basim agrirdi krize girerdim ama suan 10 gundur sekerli bisey atmadim agzima.. hep meyveli yoghurt corbalar gibi seyler yiyorum.. cok duzene girdim o konuda ama suyu cogaltmak lazim dun dr dedi kesinlikle az su icilmemeli.. litre litre icilecek dedi bana :KK43:

yazılarınızı tek tek okuyorum yazma fırsatı bulamıyorum.kanama lekelenme yaşayanlar stres yapmayın bebekleri üzmeyin bolca dinlenin.benim mide bulantıları devam bi kaç kişide olduğu gibi biraz acıkınca hemen mide bulantım başlıyor.
bugün de bizim büyük günümüz kalp atışları için 16:30'da rabdevumuz var.dilerim bugün duyarım miniğimin kalp atışlarını.
dünden sol tarafımda hafif ağrım mevcut tarihlerimiz yakın olan kızlar sizde durum nasıl?
kasık ağrınız oluyor mu?
bir de benim iştahsızlığım başladı zaten tatlı bişeyler yiyemiyorum hep ekşi,acı,tuzlu şeyler istiyorum.
hamilelik öncesi günde 1 litre süt içen ben şimdi yüzümü buruşturarak içiyorum.:KK64:

bu arada guzel guzel kalp atisini duyarsiniz ins :)

Merhaba bende beylikduzu nde oturuyorum 5+4 günlük doktor öneriniz var mı ben beylikduzu tip merkezine gittim daha önce yarn tekrar gidicem ama burada doktor erkek açıkçası bayan doktor istiyorum beylikduzu nde doktor önerisi var mı

Dün bir arkadaşla görüştüm instagramda yani orda tanıştım hamileanneler sayfasında oda beylikdüzünden bahçelievlere geliyormuş vital hospitale. bende ilk zaman nisa ya gitmek istedim ama sonra iptal edip vital den aldım randevuyu didem hanıma

gunaydin cnm ayni beni anlattin.. su icemiyorum resmen zorluyorum kendimi.. daha önce diyet yaparken bir gun sekersiz birsey yemeyince basim agrirdi krize girerdim ama suan 10 gundur sekerli bisey atmadim agzima.. hep meyveli yoghurt corbalar gibi seyler yiyorum.. cok duzene girdim o konuda ama suyu cogaltmak lazim dun dr dedi kesinlikle az su icilmemeli.. litre litre icilecek dedi bana :KK43:
su konusunda ben de çok sıkıntı yaşıyorum içemiyrum öyle çok çok en fazla 1,5 litre filan içiyorumdur gün boyunca.
tatlıyı ben de 15 gündür ağzıma koymadım.

Günaydın kızlar. Dun den beri busey farkettim göğüslerimdeki sızlama ve karnımdaki batmalar azaldı. Normaldir insallah

kasık ağrınız oluyor mu?
Günaydın canım bende de durumlar aynı sabah bulantılarım fena zorlamaya başladı bu hafta herşeyi zorla yer oldum günden güne bulantılarım artıyor.gaz ve şişkinlik lerim devam kasık ve bel ağrısı ara ara bende de oluyor

Dün bir arkadaşla görüştüm instagramda yani orda tanıştım hamileanneler sayfasında oda beylikdüzünden bahçelievlere geliyormuş vital hospitale. bende ilk zaman nisa ya gitmek istedim ama sonra iptal edip vital den aldım randevuyu didem hanıma

vital bahcelievlerde mi bende bi bakim.. simdilik memnunum ama ne olur ne olmaz tam guvenene kadar iki dr arasinda gidip gelmek istiyorum

ayy tatlı şeyler fena yapıyor beni şuan düşüncesi bile midemi kaldırıyor diyebilirim onun yerine limon atılıp içilebilir :KK48:
keskin su tadını alıyor sadece hurma yemiş gibi olmuyorsun yada nane yaprağı atabilirsin dediğin gibi bi dilim limon atabilirsin ama eğer tansiyon sorunun varsa limon asla koyma :KK51:

vital bahcelievlerde mi bende bi bakim.. simdilik memnunum ama ne olur ne olmaz tam guvenene kadar iki dr arasinda gidip gelmek istiyorum
evet canım. ben nisa ya gidicektim sonra vitalde karar kıldım. hayırlı olur inşallah. bende bayan doktor istiyorum erkeğe gidemem.

Günaydın kızlar benim gebeliğim henüz çok yeni haziran sonu gözüküyor doğum tarihi ama bence temmuzu bulur ne dersiniz son adet tarihim 20 eylüldü bchgm dün 30 çıktı dr daha çok yeni bi gebelik dedi
hayırlı olsun inşallah. Bi hafta sonra tekrar edersiniz testinizi erken öğrenmekte çok zor bekleyemiyor insan

Günaydın kızlar benim gebeliğim henüz çok yeni haziran sonu gözüküyor doğum tarihi ama bence temmuzu bulur ne dersiniz son adet tarihim 20 eylüldü bchgm dün 30 çıktı dr daha çok yeni bi gebelik dedi

hayirli olsun cnm.. belli olmaz ki.. 42 hafta olarak cikiyo o hesap bende 11 haziran deilde 2-3 hafta once 39 haftada dogum yaparsam mayis annesi oluyorum.. hafta hesaplari o son donem cokta belli olmaz.. saglikla kucagimiza aliriz ins

X