2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kızlar ben dun gece kanama gecirdim acile gittik hemen. Kalp atısinı duydukkk ama çok korkuyorum yatiyorum. Kanama çok korkutucu bir durummus. Yarın tekrar gidecegm doktora ama korkuyorum. Dua edin nolur.
Canım Allah korusun bebişi
Dikkat et istirahat et bol bol

Kızlar ben dun gece kanama gecirdim acile gittik hemen. Kalp atısinı duydukkk ama çok korkuyorum yatiyorum. Kanama çok korkutucu bir durummus. Yarın tekrar gidecegm doktora ama korkuyorum. Dua edin nolur.
Canım Allah korusun bebişi
Dikkat et istirahat et bol bol

Şu anda BDT si en geç olan kimler var. 10.06.2016 ya kadar gorebildim. Kızlar 10 hazirana kadar olanlar sanki mayıs annesi olacak gibisiniz☺ ben de ilk gebelimde 10 gün önce doğum yapmıştım.

Insallh bizdede igneler ise yarar ablandami 0.4lukle dogum yapti ekstra bsy yaptmi
Aynı zamanda corasprin ve her gün progestan iğneside kullanmıştı canım doğuma kadar. İnşallah canım bişey olmaz Allahın izniyle çevremde çok örnekler var. Bu sefer alıcaksın bebeğini kucağına içini serin tut.

Şu anda BDT si en geç olan kimler var. 10.06.2016 ya kadar gorebildim. Kızlar 10 hazirana kadar olanlar sanki mayıs annesi olacak gibisiniz☺ ben de ilk gebelimde 10 gün önce doğum yapmıştım.

sonucta aramiza dahada katilacak olanlar olacak ins.. 5 gun erken 5 gun gec yeterki kucagimiza saglikli bi sekilde alalim. senin bdt ne?

hayırlı olsun canim kac milimmis bebek bende yarın gidicem bakalım ne diyecek eger bi sorun cikmazsa bi müddet gotmicem doktora :)

hayırlı olsun canim kac milimmis bebek bende yarın gidicem bakalım ne diyecek eger bi sorun cikmazsa bi müddet gotmicem doktora :)
Teşekkürler canım. 0.54 cm di bebişim :) bi sonraki randevu 15 gün sonra bakalım ne kadar büyüyecek. Hayırlısı olsun seninde darısı başına inşallah.

Bende corasprin we gu de 400mg progestan iciorm folbioll bide umarm ise yarar igneyi batiramadm ilac biraz disari akti bsy olmaz dmi hep esim ypio annemdeym yapamadm tam;;(;

Bende corasprin we gu de 400mg progestan iciorm folbioll bide umarm ise yarar igneyi batiramadm ilac biraz disari akti bsy olmaz dmi hep esim ypio annemdeym yapamadm tam;;(;
Bende komşuma yaptırıyorum canım hemşire bende kendim zorlanıyorum yaparken. Eşin yaparken dışarı akmıyosa sorun yok canım.

Kizlarrrrr ya benim bugun 5+1 demin wcye gittim kahverengi leke olmus camasirimm kirmizi degil ama normalmi yaa hepte evdeim kendimide yormadim korktum simdi

Kizlarrrrr ya benim bugun 5+1 demin wcye gittim kahverengi leke olmus camasirimm kirmizi degil ama normalmi yaa hepte evdeim kendimide yormadim korktum simdi
Bişey olmaz canım korkma bendede olmuştu. Progestan kullanıyomusun ? Dinlen çok ayakta kalma geçer. Kırmızı olursa kork kahverengiden bişey olmaz yerleşirken oluyormuş ama sen dikkat et doktorunlada görüş bi baksın.

Folikasit disinda bisey kullanmiyorum canim dr a da gitmedim henuz gec gitmek istedim ama yarinda tekrarlarsa gidicem gece gece odum koptu ya tsk ederim cvbin icinn

günaydın güzel anneler
yazılarınızı tek tek okuyorum yazma fırsatı bulamıyorum.kanama lekelenme yaşayanlar stres yapmayın bebekleri üzmeyin bolca dinlenin.benim mide bulantıları devam bi kaç kişide olduğu gibi biraz acıkınca hemen mide bulantım başlıyor.
bugün de bizim büyük günümüz kalp atışları için 16:30'da rabdevumuz var.dilerim bugün duyarım miniğimin kalp atışlarını.
dünden sol tarafımda hafif ağrım mevcut tarihlerimiz yakın olan kızlar sizde durum nasıl?
kasık ağrınız oluyor mu?
bir de benim iştahsızlığım başladı zaten tatlı bişeyler yiyemiyorum hep ekşi,acı,tuzlu şeyler istiyorum.
hamilelik öncesi günde 1 litre süt içen ben şimdi yüzümü buruşturarak içiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…