2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
evet hassaslaşıyoruz, hastanelerde duygusuzca bağıran hemşire, sekreter doktorlardan nefret ediyorum,

canım tedavi derken aşılama yöntemiyle mi oldu..

kızlar gebelik kesesi görünmemişti 1 haftada 336 dan 448 e çıkmış bhcg sadece sanırım size veda ediyorum inşallah sizin bebişlerininiz sağlıkla kucağınıza alırsınız kendinize iyi bakın

kıyamam yaa..belki duphalac işe yarar doktoruna bi sor.

henüz baktırmadım.

ya canım sıkma canını.gerçekten devlette böyle artık ne yazık ki özel doktor ne dedi tam anlayamadım
Doktorum değere göre kese normal dedi. 1000 üzerine çıkmış demek ki görebiliyoruz dedi. Boyutda normal haftasına göre dedi. Öyle ki ne öyle kelle gözüyle bakıyolar ne kadar çok hasta o kadar çok para günde 50 hasta verse bunlara devlet böyle olmaz zaten.

kızlar gebelik kesesi görünmemişti 1 haftada 336 dan 448 e çıkmış bhcg sadece sanırım size veda ediyorum inşallah sizin bebişlerininiz sağlıkla kucağınıza alırsınız kendinize iyi bakın
Canım üzülme sakın. İnşallah en yakın sürede alırsın tekrar sonuç.

Ben tam 5 +1te gördüm hemde normal ultrasonda. Bencede gözükür. Ama gözükmezsede normal.
Hoşgeldin canım seni bi yerden hatırlıyorum ama nerden :)
Ateş Ölçme sayfasındanmı hz ibrahim in duası sayfasından mı yada Eses07 nin sayfasından mı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…