2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Nasıl bişi söylemez yaa hayret bişi gerçekten pes diyorum şok olmuşsundur canım ondan diyememissindir bisi. Ben çok çekiniyorum küçük çocuklardan hatta geçenlerde otelde bi kuçuk çocuk musallat oldu bize de ben çok gerildim eşim de kiyamadi o çocuğa yemek almaya giderken bile beni tembihliyo çocuğa bişi deme sakın diye. Şundan gerildim ben zaten bebeğimle uğraşıyorum durmuyo oyalıyor filan annesi de oyalancak bişi buldu diye başımıza atıyo diye kızdım sonra annesi farketti de geldi sordu o zaman problem yok dedim insan biraz hassasiyet ariyo

C Cucu masallah canim kuzuna valla erkenden emekliyor, bizimki yerlerde yuvarlaniyot hala, iki gun once komando gibi biraz surundu :)

@Mrssuperfine canim o diger annenin ayibi, hoc degilse yapma kardes uf oldu bak filan deseydi, nasil cocuk yetistirmektir oyle

I imspecial masallah hamarat hatun, bendehicbir hazirlik yok valla :))

Hay maşallah ahmete emekliyor ne tatlidir simdi o.bizde daha tik yok iki disimiz cikti sadece
Aynen canim duzenli vermiyorum ek besin yemeye calisiyruz.

Kiyamam ya kuzum benim...Klasik bir vurdunduymaz anne iste gicik oluyrum

Saol canım kışın çalış cam malum kuzularıma hazırlık

ay kıyamam minik kuşa ya

yüksek ihtimalle terliği kadının kafasına geçirmiştim canm

benm de tutulup kaldığım zamanlar olur sonrasında çok kızarım kendime

İnşallah canım.40inda da gitmiştim ben o zaman 6. Ayda da bekliyorum dedi ultrason hormon tahlili filan yapti. 6 ay sonra yine gel dedi
anladım canm bende adet olmadım hala

ama zaten kistlerimden dolayı düzensizliğin vardı gitsem mi ki diye düşünüyorum

C Cucu ahmetler pek hareketli isimde mi birşey var
kesin var bence :)
çocuk 1saniye durmaz mı kıçının üstünde

tv unitesindeki mumlara taktı emekleyip gidiyor bir güzel alıp oynuyor sıpa :)

Hay maşallah ahmete emekliyor ne tatlidir simdi o.bizde daha tik yok iki disimiz cikti sadece

Aynen canim duzenli vermiyorum ek besin yemeye calisiyruz.

babası gibi tez canlı bizim laz uşağı :)

küçük ama çok etkili diyorum zayıf sanki diyenlere

bizde diş yok henüz

Kızlar bide oğlum 10 gündür falan uykusunda ağlıyor gece uyanıyorum ağlıyor diye bakıyorum gözler kapalı ağlıyor

beşiği sallıyorum susuyor ama bırakınca tekrar başlıyo

emzirip koyuyorum yine ağlıyor

en son mama veriyorum uyuyor
gündüz uykusunda böyle bir problem yok anlayamadım kaç gündür gece sutumde oluyor açlıktan olduğunu düşünmedim ama 2gundur mamadan sonra uyuyunca acaba dedim

babası gibi tez canlı bizim laz uşağı :)

küçük ama çok etkili diyorum zayıf sanki diyenlere

bizde diş yok henüz
Süper söz küçük ama işlevi çok iki hafta sonra görürüm bizimki hep tutunup kalkiyor park yatagi indirecegim bugün bi girdim kalkmış uyanmış basma sesleniyor nene ne diye

Nazar degmistir maşallah kuzuya

Selam kızlar..
Hepineze trşekkür ederim cevaplarınız için hakkınızı helal edin alıntılayamadım kusuruma bakmayın..
Kızlar çok üzhünüm dedemden bahsetmiştim dün hakkın rahmetine kavuştu aklımdan çıkmıyor bana bukadar zor geleceğini tahmin etmemiştim ..
Yeni eve girdim hekes memlekete gitti ben çok gitmek istiyordum ama abdullahı götüremedim bizim oralar kaynıyormuş eşim aradı iyiki gelmemişsiniz dedi ama benim aklım hala babamda babaannem halalarım

C Cucu canım teşekkür ederim sorduğun için.. Bende sixi özlüyorum dedeme dua edin lütfen hakkınızı helal edin

I imspecial nazar aklıma geliyor benimde çünkü hiç yabancılık çekmiyor herkese kıkır kıkır gülüyor
Kesin ahmetlerde bişey var yatakta kalkmalar falan hiç normal değil. :) :)

aysimason helal olsun canım dualarımız sizinle Allah rahmet eylesin günahlarını affetsin inşallah

biz 5 senedir köy yumurtasindan otlaniyoruz ama seneye tayin çıkınca bakarız artik
Bu arada bizimde bezler dolu dolu değil yaz geldi ya sivi ihtiyacı artıyor diye düşündüm
neden tayın ıstıyorsunuz :) ay ınsallah o yuzdendır uzuluorum doymuyor mu acaba dıye
canim bizimde öyle hatta esime dedim oglus eskisi gibi doldurnuyor bezlerini diye. arkadaşın dedigi büyüdüler galiba normal artik.
ınsallah normaldır ıcımı rahatlattınız sagol cnm :)
of of bugunde oyle bızım oglan huysuz sureklı aglıyor memnun olmuyor 28 ocak dogumluyuz bı gun var :) emekleme olarak hıc duz durmuyor sureklı donuyor yuz usteyken poposunu kaldırıyor tırtıl gıbı gıtmeye alısıyor gıdıyorda haa bı bakıyorum ya saat yonunde donmus yada ılerı veya gerı gıtmıs dıslerı baya kasınıyor ıkı gundur dıs kasıyıcı verınce susuyor ısırmaya calısıyor senın bebıs neler yapıyor :) ılla olacak ıstede ılk bebekya hemen dıllenıp ayaklansın ıstıyoruz demı

aleykum selam canm hosgeldın mısafırı atlatmıssın ne guzel benımde kaynım askerden geldı o gelecek bıze hıc gelmedı bıze mama sandalyesı bızde almayı dusunuyoruz yemegımız burnumuzdan gelıyor desem yerıdır hayırlı olsun guzel gunlerde kullanın ınsallaho kamyanyada ıyıymıs tuh bende yakalayaydım ıyıydı hıc takıp etmıyorum

bende bugun oyle yaptım kaıgı kendı goturdu agzına alıstırma bardagıylada suyunu ıcıyor masallah bebıslere :) bu arada resımlerınız var mı albumde bende gormek ısterım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…