2023 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    232
Anneler azı dişi çıkan var mı neler yaşadınız
Benim kızın çıkmadı daha
Ama ilk kızımda çok zorlanmamıştım en zoru köpek dişleriydi çok uzun zamanda çıkıyorlar ya
Azılar daha kolay onlara göre😀

Kızım 2 gündür asiridan da öte farklı bir boyutta huysuz. Tarif edecek kelime bulamıyorum. Çaresizim a dostlar. Bir yol gösterin. Tamamen bana yapışık yaşıyor. Kucağımdan asla inmiyor. İndiği anda kıyamet koparıyor. 40 derece sıcak insan kendi eline koluna tahammül edemiyor. Ne wc ye girebiliyorum, ne bir barsak su içebilirim. Onun yemeğini hazırlamaya suluklarini doldurmaya bile izin vermiyor. Bezini ya da zibin değiştirmek için yere bırakınca kendini ağlayarak yerlere atıyor. Bir de canı yandığı için ağlıyor. Bazi anlarda sabır dayanmıyor.
Benzer şekilde olan var mı? Önerisi olan var mı?

Anneler azı dişi çıkan var mı neler yaşadınız
Azı dişi çıkardığını nasıl anladınız? Neler değişti?
Bebeğim 13.5 aylık ve 2 gündür aşırı huzursuz. Onceki gun atesi 37.7 ye cikti. Daha önceden yediği yemekleri reddediyor.
Kızım da azı dişi çıkartıyor olabilir mi diye düşünüyorum.

Kızım 2 gündür asiridan da öte farklı bir boyutta huysuz. Tarif edecek kelime bulamıyorum. Çaresizim a dostlar. Bir yol gösterin. Tamamen bana yapışık yaşıyor. Kucağımdan asla inmiyor. İndiği anda kıyamet koparıyor. 40 derece sıcak insan kendi eline koluna tahammül edemiyor. Ne wc ye girebiliyorum, ne bir barsak su içebilirim. Onun yemeğini hazırlamaya suluklarini doldurmaya bile izin vermiyor. Bezini ya da zibin değiştirmek için yere bırakınca kendini ağlayarak yerlere atıyor. Bir de canı yandığı için ağlıyor. Bazi anlarda sabır dayanmıyor.
Benzer şekilde olan var mı? Önerisi olan var mı?
1 yaş sendromuna girdiler heralde 😅 benim kız da öyle yaaa hiçbir işimi göremiyorum

X