2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
offff ıcım bı hos oldu benım basımada geldı daha 2 aylıktı yusufum arkadasın cocugu bı ındırdı ıcımden bısey koptu gıbı oldu cok gecmıs olsun boyle umursamaz annelerden nefret edıyorum bı ozur dıle be kadın cocuguna sahıp cık bak nası sınırlendım yemın ederm

@Mrssuperfine terliği kadının kafasına indirseydin çocuğuna sahip çok diye hadi o çocuk kadın napiyo

Kışlık hazirliklar 1 vişne kompostosu
agzına saglık valla boyle analara sopayla gırecen ben oyle olmayacagım arkadas herkes bebesıne sahıp cıkacak.sen vısne kompostosunu boyle mı yapıyorsun ben dırekt yıkayıp buzluga atıyorum cıkarıp kaynatıp kaynatıp ıcıyoruz

başınız sagolsun canim Allah affetsin mağfiret etsin.abdullahi düşün annesi sutun etkilenir. ölümlü dünya.

mınık abdullaha cok cok gecmıs olsun dedenede allah rahmet eylesın sız yakınlaınada sabır ınsallah helal olsun ne demek

Canim ben heo hazir sutle mayaliyorum, gunluk sutle denemistim olmamisti, simdi uzun omurlu sutlerle mayaliyorum
Bi de onla deneyeyim o zaman saol cnm
Evet canim onlar ankarada istanbulda var normal pastörize sutle denicem bi de ins tutar bu sefer
Ben günlük pastörize süt kullanıyorum canım tutuyor benimki bi daha dene istersen
Sen firinda yapiyodun sanki cnm oyle hatirliyorum yanlis kisi mi yoksa

Hayirli olsun mama sandalyeniz bizde aldik da henüz oturamiyor icinde kayıyor

@asliayet canim bizimki bi ters donuyor o kadar donuncede hemen agliyor zaten geri ceviriyorum benimkinin tek iyi yaptigi sacimi falan yolmak yuzumu tirnaklamak isirmaya calismak baska da bi sey yapmiyor

bende bugun oyle yaptım kaıgı kendı goturdu agzına alıstırma bardagıylada suyunu ıcıyor masallah bebıslere :) bu arada resımlerınız var mı albumde bende gormek ısterım :)
Maşallah canım var fotolarımız takibe alayım şimdi
aa bende hihami cocuk doktoruna gıttı zannettım ası var dıyorum kadın dogummus yahuu

Bi de onla deneyeyim o zaman saol cnm

Evet canim onlar ankarada istanbulda var normal pastörize sutle denicem bi de ins tutar bu sefer

Sen firinda yapiyodun sanki cnm oyle hatirliyorum yanlis kisi mi yoksa
Doğru canım disaridaydim az once fırına yogurt bırakıp gitmiştim eve gelince unutup direk yatak odasına çıktım senin mesajı görünce koştur koştur aşağı indim ama bu sefer benim kavanozdakiler tutmamis

Gitsen iyi olur canım takip altında olmak iyidir her zaman ben 2 aydır oluyorum rahatladım

Canim basın sağolsun

Allah rahmet eylesin canim

Canım,dun aksam oturmaya gittik esimin agabeyi de Nil dedi sanrim onlar da kabullendiler..
hakikaten cnm benziyor durumlar,demek adaş kızlarımız :)
Cnm gercekten ilginc huylari gibi isimleri de aynı cıktı demek bizim cadıların..
cnm sanırım ben de icimden nasıl geliyorsa oyle seslenecegim kızıma..
Bu arada ne kadar cok kisi varmis benim gibi olan kızlar arasında da..
cnm neden israr ederler ki anlamıyorum,aslında annem vefat ettigi icin onun ismini koyarım diye bekliyorlardı akrabalar ama ben her gun kızıma annemin ismi ile seslensem daha cok uzulurum,acim tazelenir...
cnm ben 20 gun once filan yazmistim bezleri artık eskisi gibi degil diye..Ben sutumun azalmasına baglamıstım ama snrm bicok kiside durumlar aynı..
aynen cnm ben de ismi ile seslenemiyorum kızıma yanında yavas yavas ben de soylemeye calisicam artık..
sagol cnm dedigin gibi alısır aslında kayınvalidem bile Nil diyor sık olmasa da ama iste ben cekindim onu uzerim diye..
esim de aciklama yapmadı son gun koyduk gelinin istedi filan dese belki daha cok sevinirdi kayınvalidem..

cnm ben de gunluk sut ile yapıyorum sek marka tavsiye etmis bir tanıdıga cocuk doktoru..
aynen cnm algıları arttı daha seciciler..
Bu sorunu yasamamak icin doktorum ek gıdaya erken baslattı..
canım hakıkaten insanları anlamak mumkun degil,gecmis olsun tatlı kızına..Cok sukur bi sey olmamis..

@Mrssuperfine terliği kadının kafasına indirseydin çocuğuna sahip çok diye hadi o çocuk kadın napiyo

Kışlık hazirliklar 1 vişne kompostosu
masallah cnm ben bu sene pek bi sey yapamayacagim..Domates konservesi yapsam yeter..

Kızlar yatmadan bi bakiyim dedim..İlk kez dogumdan sonra pc yi actim ve burdan yazıyorum ne kadar rahatmıs boyle telden alıntı yapmak epey vakit alıyordu..
Biz aksamlari esimle tel yasagi koyduk kendimize,kızımın cok ilgisini cekiyor kotu ornek oluyoruz ona da..Bakalım ne kadar uygulayabilecegiz.
Yarın evde temizlik var ve ben arkadasima gidicem kahvaltıya.Rahat olmuyor cocukla temizlik esnasında..Umarim cadim biraz durur,asiri huysuz bugunlerde..Bugun gunduz bi turlu uyuyamadı.Aksam ustu ancak daldı,surekli kucagimda..Yazamıyorum o yuzden..
Iyı gclr herkese..

@t_ugba @asliayet Duha22 M miss_curious hihami Dafiduck praline çok teşekkür edrim vanlarım inanın şuan tek dert ortaklarımsınız herkes cenaze ile gitti ben abdullaha kıyamadım onu götürseydim mahv olacaktı ama aklım hep orda Orda olsaydım belki ağlayarak atardım içimdekileri belki onları görerek unuturdum çok kötüyüm dedem bize çok düşkündü bize babalık etti biz çocuktuk babamız gurbette çalışıyordu dedemizi babamızın yerine koyuyorduk..
Dedemin koynunda yatardım bir gün beni koynuna almasa küserdim ona sürekli gözümün önünde ölümü onun için daha hayırlıydı nerdeyse son 15 senesini ağrı sızı ile geçirdi.. Allah mekanını cennet eylesin biz ondan razı idik allahta ondan razı olsun...

aysimason başınız saolsun canım çok üzüldüm Allah sabir versin yakınını kaybedince insan dünyanın boşluğunu bi daha anlıyor

Günaydın herkese bu gece en az 10 kere uyandık şimdide kesin kalkış yaptık uyumak istiyorum

canım biz istemiyoruz tayinimiz mecbur çıkıyor heryerin görev süresi var ankarada 8 yıl bitiyor ben 5 yıldır ankaradayım

Canım buzluk ta çok yer kaplamasın hem kışın çalışinca elime hazır geliyor ben şeftali ve kayısıyi da kaynatip koyuyorum boyle
canım ben erken basladigim için pişman değilim ek gidaya çok yemesede hevesli bi çocuk şükürler olsun..bu arada bu yaz hazırlık daha çok yao derim çünkü kışın hem bebiş var hem çalışınca buzluk çok işe yarıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…