2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Merhaba kizlar nasilsiniz. Ben yine birilrinin kalbini kirdim galiba. Sizde de var mi bilmiyorum cok kiskaniyorum ben bebegimi bi babasindan kiskanmiyorum. Benim bildigim kucuk bebek annesi talep etmedikce baska kucakta durmaz oyle saatlrce sikistirmalar sevmeler filan. Yanlis mi dusunuyorum bilmiyorum. Bu arada 2. haftadan beri yalnizim bebegimde kolik var sanirim cok yoruluyorum yinede yalnizken daha rahatim. Ev isimide yemegimide hallediyorum cok sukur. Ama birisi bana bebegimle ilgili bisey soyleyince cok sinirleniyorum. Iste bu bebek doymamis emecek, yok banyosunu gec saate birakma,bu kucaga alismis, emzik verme vs gibi. kotu bisey demiyorum ama tavirglarima yansiyo ister istemez sonrada uzuluyorum

Bi kaka sorusu da benden olsun. Zar zor uykuya daldi oglum o da kucagimda emzirirken. O anda da minik bi kaka yapti Kiyip altini acamadim direk yataga koydum ama icim icimi yiyo. Zaten 2-3 saate uyanir emmek icin o zmn degisirm dedim iyi mi ettim bilmiorum

Ay canim sanırım sorun bizde bende kaynanam ve kayinpederin sevmesini hic istemiyorum sadece onlar için düşünüyorum niye bilmiyorum ama baskasina karsi rahatsiz olmuyorum sayet.sevmelerini hic istemiyorum kuduruyorum yerimde resmen bide her yaptiklari batiyo ikisinin.ozzellikle kaynanamin her gelir yaptigima muhalefet olur ilk hafta annem geldi yanima 1 hafta kadar kald sabahtan aksama kadar bendeydi kaynana sabah kahvalto aksam yemek vs.aannem sirf bu yuzden 4 gun once döndü eve bende rahat edim diye normalde gelmez kaynanam.ssimdi gunde 1 kere gelir sever gider ama o bile benim sinir olmam icin yetiyo.ana kucağına koyar sallarim rahatsiz olurr.emzzik veririm brahatsiz olur.ben saga dondurum pesime hemen bebegi sola dondurur yani her yaptigima burnunu sokar.batiyo cunku benim yaptiklarim.hayatta anlasamayiz onunla. Sirf bu yuzde yatmadim evde mutfagimi ele geçirdi nkendi ehli keyfine gore yerlestiriyo kullaniyo diye ALLAH ima sukur hemen toparlandim.eeve gelir gelmez 1 yada 2 gun yattim.kizimla.kizimla kendim ilgilenmek istedim Benim yapabileceğimi dusunmuyolardi esim bile Gorumcem evine gidicekti annem gelince ben yapamam diye resmen oda korktu ama bakti yalniz kaldim kendi isimi kendim gördüm daha agzini bile acamadi.sandilarki ben kizima bakmaktan acizim.banyossunu kaynanamla yapiyoz daha doğrusu bi sefer bilerek annemle yikadim o gelmeden sonraki sefer Gorumcem le nyikadik gecen esimle beraber yikadik en son onla yikadim ama kendim yikicam.guuya ayagi sakat platin var kuvette olsa neticede egiliyo zorlanıyor ama oyle islere geldimi sakat degil.bugun gelmis bana ağzına karbonatli su suruyon mu diyo ben surmuym sanki kizima bakan o da ona guvencem ben.ya biz cok hassas donemdeyz rahatsiz oluyoruz.yyada benim ki normal durum onlarla yildizim pek barismadi ozellikle kaynanamla.hhayatta ayni dusunmeyiz.bdusunmeyiz.ben A derim o B der.benim dusuncelerim onun hosuna gitmez onun düşünceleri de benim

Off ya 17 gunluk gunduzleri hic bi sorun yok emiyor uyuyor ama Aksam oldumu hem gaz hem emme istegi bitimiyor uyumuyorda hanimefendi memedede sut kalmiyor busaate kadar durmuyor acaba aksamlari 10 gibi biraz mama mi versem en azindan birkereye mahsus yer rahat uyur gecede kalkibca memede sutbirikir

Ebrucum sen ne zaman dogum yaptin canim? Kac kilo dogdu bebisin? Senin de bebisin kucuktu benimki gibi yanilmiyosam. Biz bugun 24 gunluk olucaz. 2620 gr dogdu kizim. 2440 a dustu. 10.gun 2590 oldu. 30.gun asini yaptirmaya gittigimizde tartilcak bakalim ne kadar olmus.

oluyor cnm herkes kafasina gore olur olmaz yorum yapıyor yok sutun yetmiyor mu yok bu bebek kucaga mi alismis..Demek ki benzer seyler soyluyorlar, insanlarin düşüncesizligi tamamen..
Ben bi de kafama takiyorum cevreme uysam bebisim biberona alisacakti, kucaga alismis dediler diye aglattigim bile oldu..
cocuk doktoruma soruyorum artik ondan aldigim cevabi soyluyorum sesleri bi nebze azaliyor...

Cnm aynı seyi ben de yaşıyorum cocuk doktorum aksam verebilirsin dedi dün kontrolumuz vardi kilo alimimiz normaldi anne sutu yetiyor dedi..Ben aksamlari ac kalıyor diyince verebilirsin gece de rahat uyur dedi..yalniz kasikla ver mama vereceksen..

Iyi ya iki gun daha bakayim olmazsa baslarim ne kadar almis sizinki

Evet ya herkes ayni seyi soyluyor. Dr evya ebe boyle dedi diyince susuyorlar

Hic bilmemki cnm ya bak seyde var ssk dogum parasi sorgulama ordanda bakabilirsin

Aynen cnm
Bizde 15 gunluk olduk dedigin gibi gece bir defayacmahsus mama veriyorum sonra uyuyo bu arada sma mamayi dun aldik supermis ne tortu ne bisi severek emdi

albüme foto koydum teyzeleri

bakında sileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…