2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Valla ben terör estiriyorum. Ama normal tavırlarımız bence, hele ilk çocuksa çevredekiler tecrübesisiz diye hiç birşey bilmiyormuşuz muamelesi yapıyorlar. Onların zamanımda öyleymiş büyüklerinden öğrenirlermiş bizim netten, kitaplardan, gebe okullarından öğrendiğimizi algılayamıyorlar. Kendini salıp ellerine bırakırsan yandın. Bırakmamak için birşeyler söylüyoruz o da kırıcı olabiliyor ama etrafındakiler anlayışlıysa sorun yok. Değillerse de kendileri bilirler çok takma boşver

Günaydın taze anneler, epizyotomi dikişlerim hala acıyor 18. gün bugün, sadece makata doğru olanlar acıyor daha ne kadar sürecek acaba, emzirirken şekilden şekle giriyorum, aynayla bakmaya çalıştım kızarıklık var normal mi acaba?

canim bi om x kaldi zaten bide onu alim denim diyordum her yolu deniyorum caresiz.bide 20 gün oldu hic toplanmadilar diyordum ins bundan sonra toplarlar.kac kilo dogmuslarsi peki canim.bide anne sütu emiyorlar miydi mama takviyesi yaptin mi

@sarfansari canım emzirirken ne giyiyorsunuz diye sormuşsun

bir yere gidince

gömlek üstüne hırka en uygunu

Selam kızlar.. Öyle haldeyimki durumumu anlatıcak bir smile bulamıyorum..:)))
Bi yandab kzıım bir yandan oglumm...
Biryandan ev..biryandan eş:))))))))
Sizler nasılsınız..
İnş iisinizdir.. Dıgurmayan kalmadı sanırım..
Allah cümlemize hayırlı evlat yetiştirmeyi nasip etsin..
Rabbim biz annelere kolaylık versin...
Sabır versin rabbim..
Öle işte kızlar...:)))

Bu sarkı tüm annelere gelsin:)
İbrahim tatlıses:))YORGUNUM:))

Gecmisi okumadan cok heyecanli oldugum icin az sonra yasayacagmz macerayi yaziyim :) iki bina yanda a101 var kizin elinden tutup oglanida sarip Gezmeye gidicem guya markete gidiyorum o bile bana gezme geliyor olaya bakin e kac gundur hastane harici bi yere gitmedim bi kere de kizimla uyine A101e inmistimsimdi hayallerimdeku gibi 3muz nasil olcak acaba minik hazmanla gelince anlatrm ne kadar uzatmak istesemde 15dk gezmemiz bitince gelrm

Evet ya herkes ayni seyi soyluyor. Dr evya ebe boyle dedi diyince susuyorlar
sevilcim topuk kanı sonucun çıktımı ? Seninde yuksek çikmişti galiba troiddi degilmi ? Benim kaynımn bebegininde troidi yuksek çıkmışta ikinci kez aldıklarında sonuç temiz çıkmıştı inşllh bizimkilerde temiz çıkar. Benim bugun bir hafta oldu aramadılar galşba bi sorun olunca arıyrlarmış diken ustunde gbi bekliyorum arayacklar diye odum kopuyr.

Bu arada sabah bebegmden sarılık degerleri için kan alınmıştı. Sonuç temiz çıkmış sarılık degeri 13.9 iki gun once 13.6 ıydı . Artacak olursa tekrar getirin demiş doktor bide sabah kan uyuşmazlıgı sarılıgı biraz zor geçer dedi . Acaba yukselirmiki fototerapiden sonra kan uyuşmazlıgının neden oldugu için yukselme ihtimali var sanırım.

Canim hayrlisi olsun bilirim yasadiklarini bende ayni yollardan gectim. Genetik test yaptirmadiysan mutlaka yaptir. Dusuklerin sebebi olabilir. Benim oyle oldu cunku

kaçıncı gün emmeye başladı? Benimki de seninkinin ilk hali gibi. Bugün 17. Günümüz. Emzirme denemesi yapmaya korkuyorum ağlamaya başlayınca susturamıyorum katılıyor morarıyor üzülüyorum. Ne yaptın da emdi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…