2015 Ağustos Annelerinin Listesi

benimkide kız canım güncelerseniz sevinirim ismi mihrap ikra kızımızın çok teşekkürler

listede yokum
-ecem- yaşım:25 İLk bebek cinsiyet: erkek isim: Mustafa Kemal

teşekkürler :)

ay hep kız .
maşallah
inşallah benim bebek de kız olacak.
kesinleşmesi için 3 nisanı bekliyoruz.

Beklenen Doğum Tarihi: 08.08.2015
Kaçıncı: 2
Bebeğimizin İsmi: Zeynep Ayça? veya Zeynep Ecem?

merhabalar.. izmir- 23 yaş - muhtemel doğum tarihimiz 22.08.2015 ismimiz henüz yok ve bi erkeğiz ve ilk bebeğiz :)

aa evet cnım aynen inşallah sağlıklı hayırlı bi doğum hikayemiz olur.normal doğum videosu izledim şimdi rusya çekimi
pek öylee seylerr ızlemee dıyolarr ben dee ızlemıyorum o yuzdenn canım.. ama normal dogum ıstıyorum ınsallah rabbım nasip ederseee

pek öylee seylerr ızlemee dıyolarr ben dee ızlemıyorum o yuzdenn canım.. ama normal dogum ıstıyorum ınsallah rabbım nasip ederseee
hiç korkulcak video değil inan bende izlemiyordum normalden korkmuyorum birde ben ne yaşayacağımı bilmedimmi çok korkuyorum en azından neler yapılcak baktım.mesela sancıyı ayrı doğumhanede tek çekicem sanıyodum. meğer ailem yanımda odada çekicekmişim son anda doğumhaneye gidicekmişim bu beni çok sevindirdi. aksini düşünüyodum.korkuyorum normalden hiç korkmuyorum şimdi sancıdan korkmuyorum korkum orayı keserlerse ben duyarsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…