2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
selam kızlar uzun bir aradan sonra yeniden ben :)) herkes iyidir umarım topiğe yazamasamda yazdıklarınızı takip ediyordum...pazartesi doktor kontrolümüz ve ayrıntılımız vardı tosunum çok iyimiş maşallah 422 gr 24,5 cm herşey yolunda çok şükür.

Hoş geldin pınarcım =)
Kayıplardaydın :KK71:
Maşallah bebişine :emir_bebek::nazar:
Hep böyle iyi olsunlar bizde mutlu olalım..

kızlar demiştim ya karnımın altında sanırım bebeğim diye şimdi de yine karnımın altında ve hareketlerini sıklaştırdı ama sanki gaz gibi olup pıt diye ses geliyor anlayamadım ya anlatamadım daaaaa:nazar:

Kasıklarına baskı yapıyordur =)
Sertleşme varsa oradadır bebeğin canım...
Benim bazen göbişimden su sesleri geliyor :KK1:
Foşur foşur sesli bayağı =)

Merhaba arkadaşlar,
Bursa'da olan arkadaşların önerisine ihtiyacım var,19.haftaya kadar ben Pembe-Mavi'de Nedret hanıma gittim,gittiğimizde çok güzel ilgilenip tek tek herşeyi açıklıyordu fakat ödediğim ücretler fazla gelmeye başladı,yeterli hastane donanımına da sahip olmadığından Pembe Mavi'den vazgeçtim,tetanos aşısı için ben seni arıcam dedi Nedret hanım şu an 24.haftamı bitiriyorum ve hala arıcak...
Doruk Çekirge'de Evrim hanımı denemek istedim ama o da çok ilgili gelmedi,tüm muayene 15 dk ya sürdü ya sürmedi,iyi bi sorun yok deyip gönderdi.
Sizlerin gidip de memnun kaldıkları doktorlar kimler,yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :KK43:

Hoş geldin pınarcım =)
Kayıplardaydın :KK71:
Maşallah bebişine :emir_bebek::nazar:
Hep böyle iyi olsunlar bizde mutlu olalım..

hoşbulduk canım isteğim dışında uzaklaştırıldım topikten ama çok şükür yeniden girebiliyorum :)) buralardayım artık

kim bebeğini kaybetti ben geçmişi okuyamadım daha bizim topikten mi :KK43:

kızlar demiştim ya karnımın altında sanırım bebeğim diye şimdi de yine karnımın altında ve hareketlerini sıklaştırdı ama sanki gaz gibi olup pıt diye ses geliyor anlayamadım ya anlatamadım daaaaa:nazar:

canım bende bebeğimi hep karnımın altında kasıklarımın üstünde hissediyorum.:KK49:

hoşbulduk canım isteğim dışında uzaklaştırıldım topikten ama çok şükür yeniden girebiliyorum :)) buralardayım artık

kim bebeğini kaybetti ben geçmişi okuyamadım daha bizim topikten mi :KK43:
Bizim topikten değil..
Buradan bir arkadaşın tanıdığıydı canım.

hangi bölümden alacamki for my baby var :44: baby word var

Hepsine bakabilirsin balım..
Dediğim tulumlar baby word de..
Oradan bebeğinin cinsiyetine göre arattır kampanyaların hepsi çıkar önüne.

merhaba nisan anneleri? nasılsınız? ben okuldan yeni geldim sayılır. of çok soğuktu kat kat giyindim hasta olmayayım diye sonra patlayacak gibi hissettim kendimi. benim bebiş de dersteyken arada pıt pıt vuruyo ben burdayımmm demeye çalışıyo galiba ben dersteyken:)
bebeğini 26 haftalıkken kaybeden anneye çok üzüldüm. Allah herkesin bebeğini güzel annelerine bağışlasın...
ben de doğru düzgün bi kıyafet alamdım bebeğime sadece bir iki zıbın ve pijama aldım. ben de alışveriş yapmak istiyorum artık oğluma... hafta sonu bakalım alışverişe çıkarız bi aksilik olmazsa.

merhaba arkadaşlar,
bursa'da olan arkadaşların önerisine ihtiyacım var,19.haftaya kadar ben pembe-mavi'de nedret hanıma gittim,gittiğimizde çok güzel ilgilenip tek tek herşeyi açıklıyordu fakat ödediğim ücretler fazla gelmeye başladı,yeterli hastane donanımına da sahip olmadığından pembe mavi'den vazgeçtim,tetanos aşısı için ben seni arıcam dedi nedret hanım şu an 24.haftamı bitiriyorum ve hala arıcak...
Doruk çekirge'de evrim hanımı denemek istedim ama o da çok ilgili gelmedi,tüm muayene 15 dk ya sürdü ya sürmedi,iyi bi sorun yok deyip gönderdi.
Sizlerin gidip de memnun kaldıkları doktorlar kimler,yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :KK43:

mrb arkadaşım bende bursadayım medikal park ahmet yılmaz a gidiyorum. Ve memnunum çok bilgili ve donanımlı bir doktor.muayeneden çıktığımda ise kafamda hiçbir soru işareti kalmadan çıkıyorum.

merhaba nisan anneleri? nasılsınız? ben okuldan yeni geldim sayılır. of çok soğuktu kat kat giyindim hasta olmayayım diye sonra patlayacak gibi hissettim kendimi. benim bebiş de dersteyken arada pıt pıt vuruyo ben burdayımmm demeye çalışıyo galiba ben dersteyken:)
bebeğini 26 haftalıkken kaybeden anneye çok üzüldüm. Allah herkesin bebeğini güzel annelerine bağışlasın...
ben de doğru düzgün bi kıyafet alamdım bebeğime sadece bir iki zıbın ve pijama aldım. ben de alışveriş yapmak istiyorum artık oğluma... hafta sonu bakalım alışverişe çıkarız bi aksilik olmazsa.

Sıkı sıkı giyin üşütme canım =)
Ve dikkat et gidip gelirken işe.
Bende gezip dolaşıyorum mağazaları fakat bazı ürünler 5 para etmez etikete bakıyorsun 50 ti yazıyor.
İndirim buldukça da internetten sipariş veriyorum.

Merhaba arkadaşlar,
Bursa'da olan arkadaşların önerisine ihtiyacım var,19.haftaya kadar ben Pembe-Mavi'de Nedret hanıma gittim,gittiğimizde çok güzel ilgilenip tek tek herşeyi açıklıyordu fakat ödediğim ücretler fazla gelmeye başladı,yeterli hastane donanımına da sahip olmadığından Pembe Mavi'den vazgeçtim,tetanos aşısı için ben seni arıcam dedi Nedret hanım şu an 24.haftamı bitiriyorum ve hala arıcak...
Doruk Çekirge'de Evrim hanımı denemek istedim ama o da çok ilgili gelmedi,tüm muayene 15 dk ya sürdü ya sürmedi,iyi bi sorun yok deyip gönderdi.

canım benim dr demet haytoğlu esentepe tıp merkezinde çok tatlı bi kadın baya da ilgili ücretleride çok uygun muaynesi 37,5 tl
aynı hastanede ibrahim bey var ondan da çok memnun herkes... biraz ufak hastane ama fiyatları hem cebe yakın hemde gönle uygun

Sıkı sıkı giyin üşütme canım =)
Ve dikkat et gidip gelirken işe.
Bende gezip dolaşıyorum mağazaları fakat bazı ürünler 5 para etmez etikete bakıyorsun 50 ti yazıyor.
İndirim buldukça da internetten sipariş veriyorum.

saol cnm:) hava buz zaten badi tayt içime giymeye çalışıyorum. 6 hafta daha gidersem birinci dönem bitecek ve iznim başlayacak. haklısın cnm ben de internetten almayı düşünüyorum çok güzel ve fiyatı da uygun şeyler oluyo...

Kizlar hepinizin aldiklari cok guzel, bebisleriniz gule gule kullansin :) bayila bayila baktim hepsine <3

Güzel ve keyifli bir ninni paylaşayım sizinle =)

[video=youtube;4tePW_NTYDQ]http://www.youtube.com/watch?v=4tePW_NTYDQ[/video]

Son düzenleme:
Merhaba,
Ben de nisan annesiyim.hamile kaldığımı öğrendiğim günden beri her gün takip ediyorum burayı.artık ben de yazmaya karar verdim :))

X