2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Bunları 10 dk önce aldım...
Böylelikle kıyafet devrimiz bitti diğer aldıklarımla =)

$7.jpg $555.jpg $63.jpg $312.jpg $632.jpg $666.jpg $9.jpg $dd.jpg $763c52021d634917be52e987b71e74b6-Orjinal.jpg $96.jpg $88.jpg $93.jpg $36.jpg

Merhaba kızlar
bebeklerini kaybeden anneye çok üzüldüm allah sabır versin
benide bu haberin üzerine görümcem aradı...pek aramaz beni
rüyasında görmüş kötü gördüm dedi.bana beyaz giydirmişler kına yakıyorlarmış... Iyimisin dedi... Evet dedim iyiyim dedim bebekte iyi dedim.sustu biraz sanki kötü bişey duymak ister gibi...
Hayr a yordum ama yani ben görsem asla aramam söylemem de
hem 2 gündür pek hareket etmiyor bebeğim beni böyle kötü düşüncelerin içine koydu kapattı telefonu...
Yazık bize yaaa...

Merhaba kızlar
rüyasında görmüş kötü gördüm dedi.bana beyaz giydirmişler kına yakıyorlarmış... Iyimisin dedi... Evet dedim iyiyim dedim bebekte iyi dedim.sustu biraz sanki kötü bişey duymak ister gibi...
hem 2 gündür pek hareket etmiyor bebeğim beni böyle kötü düşüncelerin içine koydu kapattı telefonu...
Yazık bize yaaa...

canım korkma hepimiz aynı korkuyu yaşıyoruz sabahta ben yazıyı okuyunca korkmuştum şimdi rahatım
böyle insanlara da kızıyorum bende aramam böyle görsem bana da eşimin akrabası 6 haftalıkken arayıp madem bebek görünmüyor görünmez artık demişti benim geç döllenme olduğu için zaten stresli dönemdeyiz bende ister istemez soğudum ondan.

Merhaba kızlar
Yazık bize yaaa...

Sen o görünceni bana gönder iki çift laf edeyim ona ben :KK47:
Yaa madem kötü görüyorsun rüyayı hamile kadın bu ara hal hatır sor sadece yeter...
İyi olman mı tatmin etmemiş acaba kendisini...
Balım, canım sakın takılma böyle şeylere sakın sakın..:KK20:
Bak şimdiden etkilenmişsin.
Bebeklerimizin hareketlerini illa her gün hissedicez diye bir şey yok.
Benim kelebeğim dün yerinde durmuyordu bugün en ufak belirti yok mesela...
Sen sıkma o güzel canını sakın :KK19:
İyi düşün iyi olsun...
Anlaştık mı? :KK16:

Teşekkürederim kızlar..
Sinirlerim bozuldu ister istemez...gözlerim dolu dolu oturdum iş yerinde...
Gerçekten merak edip sorsa bu tarz sormaz....her şeyin bir uslubu olur...daha önceki aramasın dada kötü rüya görmüş aramıştı...akşamda kaynanamlara davet etti oraya gel dedi..inanmadı galiba telefonla bir de görmek istiyor sanırım...
Suay82...onlar ne güzeller öyle yaaa...prensesler gibi olacak kızlarımız...çok heyecanlanıyorum görünce
inşallah salıkla sıhhatle doğururuz da alırız kucaklarımıza...
Kızlar bebeklerinize aldıklarınız güle güle kullanın inşallah..üzerlerinde eskisin hepsi...

Cok tatli hepsi gule gule kullanin

Sağol canım nedense hep sade şeyler almışım =)
Yeni doğan ünitesinde ki bebekleri görmüştüm...
Çok renkli şeyler bebeği kapatıyordu...
Sade set giydirilen bir bebek vardı =)
Nasıl güzel durmuştu.
Bende ondan etkilendim sanırım sade şeyler aldım hep.

çok güzeller güle güle kullansın bebişin bende netten bi dünya şey almışım farkında olmadan bugün bi baktımki aldıklarıma abartmışım artık kıyafet almıcam battaniyesi havlusu alt açması kaldı sadece onuda gidip bakıp almayı düşünüyorum netten almıcam

Merhaba kızlar
Yazık bize yaaa...

takılma rüyaya boşver yaptığı hoş değil kötü gördünse içinde kalsın söylenmezki...

bu arada kızlar hergün şu alttaki takvimde gmnleri takip etmek çok güzel ilk öğrendiğimde 240lardaydı şimdi 118 gün kaldı dio yılbaşında 2li hanelere düşücek inşallah...

çok güzeller güle güle kullansın bebişin bende netten bi dünya şey almışım farkında olmadan bugün bi baktımki aldıklarıma abartmışım artık kıyafet almıcam battaniyesi havlusu alt açması kaldı sadece onuda gidip bakıp almayı düşünüyorum netten almıcam

Sağol canım...
Kızı da anası gibi sade giyinecek =))
3 aydan sonra cicili cicili elbiseler alırım kızıma...
Saç bandlarını sade alıp ben keçeyle süslerim.
Uğraşmak çok hoşuma gidiyor =)

Bende eşimi aradım biraz önce =)
Verdim gazı indirimler çok güzel diye...
Bir çok şey aldım paylaşırım şimdi =))

Balım bak sorun yaşamadığım tek yer butik bebe çokta kaliteli benimde vaktim oluyor gidip gezmeye ama inan burda sipariş verdiğim ürünler kadar kaliteli değil mağazadakiler...
Özellikle sevnurbebe ürünlerine takıntılı hale geldim.
Sende int den yapabilirsin alış veriş..

Güvenle alış veriş yaptığım tek yer orası canım zaten..
Biraz önce de tutamadım kendimi alış veriş yaptım yine =))

öyle yapıyorum canım benim bende butik bebeyi tercih ediyorum aldığım bi hayli şeyler oldu benimde hepsi maviş maviş oldu :)

hepsi birbirinden güzel hepsi birbirinden ciciii cici güzel, mutlu günlerde giyer inşallah bebeğin ne güzel görünüyorlar ya birde içinde bebişlerimiz olacak aman allahım işte en büyük mutluluk o olacak bizim için galiba :KK70:

selam kızlar uzun bir aradan sonra yeniden ben :)) herkes iyidir umarım topiğe yazamasamda yazdıklarınızı takip ediyordum...pazartesi doktor kontrolümüz ve ayrıntılımız vardı tosunum çok iyimiş maşallah 422 gr 24,5 cm herşey yolunda çok şükür.

selam kızlar uzun bir aradan sonra yeniden ben :)) herkes iyidir umarım topiğe yazamasamda yazdıklarınızı takip ediyordum...pazartesi doktor kontrolümüz ve ayrıntılımız vardı tosunum çok iyimiş maşallah 422 gr 24,5 cm herşey yolunda çok şükür.

merhaba canım hoşgeldin maşallah meleğine.

öyle yapıyorum canım benim bende butik bebeyi tercih ediyorum aldığım bi hayli şeyler oldu benimde hepsi maviş maviş oldu :)

hepsi birbirinden güzel hepsi birbirinden ciciii cici güzel, mutlu günlerde giyer inşallah bebeğin ne güzel görünüyorlar ya birde içinde bebişlerimiz olacak aman allahım işte en büyük mutluluk o olacak bizim için galiba :KK70:

Çok sağol tatlım =)
Evet içleri boşken kıyafetin bile sevimliliği yok =))
İçleri dolsun bir de öyle görelim =)):KK16:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar
Yazık bize yaaa...

aklına kötü şeyler getirme canım. benim bebeğimde bazen çok hareketli bazen hareketi yok. hem kötü rüyalar anlatılmazki :KK20:düşüncesizce hareket etmiş.

Son düzenleme:
kızlar demiştim ya karnımın altında sanırım bebeğim diye şimdi de yine karnımın altında ve hareketlerini sıklaştırdı ama sanki gaz gibi olup pıt diye ses geliyor anlayamadım ya anlatamadım daaaaa:nazar:

X