2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

Canim internetten de alabilirsin herseyi. Ben magazalara gidip bakiyorum ama internette daha uygun aslinda bi cok sey. Ben de kilik kiyafet anlaminda cok bisey almiyorum, sadece esimin ailesi mobilyalarini aldi, benim ailem bebek arabasini aldi. Biz de emzik, tarak, ivir zivir aldik. Kiyafetlerin cogunu kuzenimde istedim. Sedece hastane cikisi aldim bebegime. Aslinda heves de ediyorum tulumlar badiler filan alayim diye ama hersey cok pahali hevesimi de sonraya sakliyorum. Biraz buyusun, yazin birlikte cikar parca parca ciciler aliriz diye dusunuyorum senin gibi.

iyi geceler güzel anneler...Önümüzdeki ay seker yüklemesi ve teknoplazma testi yapilacak.Hamileligim basinda Toxoplazma yapilmisti bu ikinci olacak yaptiran arkadaslar yada bilgisi olanlar varmi aranizda:)

Son düzenleme:

Bnde öyle yaptım tatlım internetten aldım, kaldı az bişe onlarıda görerek gezerek almak istiyorum ama heyecanlı heyecanlı bebek mağzalarını gezmenin zevki internette almakta yok :)

Tamda utku vakti geldi ama benim aşırı derecede gaz problemim var böyle gaz sancım felan yok ama ama gaz fazlasıyla var sık sık yaşıyorum çok utanır oldum artık yediklerimde öyle aşırı gaz yapan şeyler değil... Sizlerde de var mı ???

iyi geceler güzel anneler...Önümüzdeki ay seker yüklemesi ve teknoplazma testi yapilacak.Hamileligim basinda Toxoplazma yapilmisti bu ikinci olacak yaptiran arkadaslar yada bilgisi olanlar varmi aranizda:)

Merhaba canım, ben ilk defa duydum toxoplazmayı =)
Az biraz araştırıp baktım ne olduğuna...
Yaptırmadığım için bilmiyorum tabi...
Bu arada sende yoktun uzun zamandır, göremiyorum seni...
Nasılsın?

Öncelikle maşallah göbişine canım =)
Çok güzel görünüyorsun...
Bende de bu son 1 haftadır aynı sorun var.
İyi ki evdeyim ve kimse yok
Bu son bir kaç haftada bizim göbişler altı başını gitti, az buz ne yesem patlayacak gibi oluyorum.
Fena geriliyor göbeğim ve sonrasında malum gaz sorunu yaşıyorum...
Normal sanırım bu haftalarda.

Benim iç çamaşırlarım artık iyice sıkmaya başladı en son 3 hafta önce almıştım genişlerini
Artık hamile iç çamaşırı giymeye başlasam iyi olacak...
Yoksa eşimin henüz kullanmadığı boxerları beni bekliyor
Eşimin kıyafetlerini giymeye bayılıyorum nedense ama evde giydiğimde tabi

Sağol canımm benimde aynen öyle oluyor ama gebeliğim başladığından beri kesilmeden devam ediyor. Bu kontrolümde doktoruma kesinlikle soracam. Çocukta gazlı doğarsa sonra die korkuorum

Benimde öyle özellikle üst iç çamaşır geceleri çok rahatsız eder oldu hafta sonu evde geçirince ve kimse olmayınca kullanmıyorum :)

Sağol canımm benimde aynen öyle oluyor ama gebeliğim başladığından beri kesilmeden devam ediyor. Bu kontrolümde doktoruma kesinlikle soracam. Çocukta gazlı doğarsa sonra die korkuorum

Sende sağol tatlım...
Sorman da fayda var tabi.
Ben pazartesi gideceğim bende unutmazsam sorarım bu durumu..

Benimde öyle özellikle üst iç çamaşır geceleri çok rahatsız eder oldu hafta sonu evde geçirince ve kimse olmayınca kullanmıyorum :)

Benim üstte altta aynı =)
Üstleri ben hep 3 te kullanırdım, şimdi geniş olsun diye 1 e takıyorum patlayacak gibiyim =)
Bak sen iyisin yine ben gezemem sütyensiz.
Fena bir ağrı oluşuyor kolumu oynatsam ağrıyor yani...
Yarın dışarı çıkacağım almam lazım çamaşır.

Merhaba canım, ben ilk defa duydum toxoplazmayı =)
Az biraz araştırıp baktım ne olduğuna...
Yaptırmadığım için bilmiyorum tabi...
Bu arada sende yoktun uzun zamandır, göremiyorum seni...
Nasılsın?

canim sagol iyiyimSadece yazilari okuyodum son zamanlarda yorum yazmadim ;Cok sükür bi sorun yok sadece gurbetbiran önce su günler gecsin bebeklerimize Allahimin izniyle kavusalim insallah

canim sagol iyiyimSadece yazilari okuyodum son zamanlarda yorum yazmadim ;Cok sükür bi sorun yok sadece gurbetbiran önce su günler gecsin bebeklerimize Allahimin izniyle kavusalim insallah

İyi olmana sevindim canım
Yolun yarısından fazlasını atlattık =)
Bak bu ay da aradan çıksın...
Hepimizi ayrı bir telaş ve heyecan saracak.

hayırlı geceler hanımlarr...dr.unuz doğumunuzun nasıl olacağıyla alakalı bilgi verdi mi.tüp bebekle hamile olanlara sorum.genelde sezeryan mı yapılıyor...

herkese merhabalar kızlar..siteye ancak girebildim..tatsız şeyler olmuş ama neyseki tatlıya bağlanmış...

esmer canım beni de listeye eklermisin tekrar..

31 ilk bebek 08.04.2014 kız NEHİR

Son düzenleme:
Günaydın, eşlerinizle (varsa çocuklarınızla) keyifli pazarlar. Güzel birşeyler yapın:119:

Gözünüz aydın arkadaşlar, maşallah meleklerinize

Üniversiteden kalma alışkanlık ben de kahvaltı yapmam; sabahın 7'sinde okulda olunca Hamilelik öncesi de öğlene kadar birkaç fincan kahve ile geçirir sonra öğle yemeği vakti kahvaltı ederdim. Şimdi kahve yok, yerine kalkar kalkmaz bol su üzerine elma sonra da süt fındık-ceviz yiyorum. Hem aç kalmıyorum hem de lüzumsuz şeylerle midemi doldurmuyorum. Yiyebileceğin şeylerse tavsiye ederim:107:

İlk testinde IgG negatif çıkmıştır (yani daha önce geçirmemişsindir); dolayısıyla kontrol için yenilenmesi lazım testin canım. Ben de yıllarca kedilerle geçen hayatımdan sonra negatif çıkınca şaşırıp aralıklı olarak tekrarlatmıştım testi

maşallah cnm çok sevindim.saglıkla gelsin inş:)

bende cuma günü aldım birkaçtane hamile çamaşırı.çok güzel rahat ediyorsun tavsiye ederim.ama üstü becerememişim..yine de bunaltıyor.çokta büyük değil ama sıkıştırıyor..ben de ozaman çok bunalıyorum..

buarada alışverişten bahsetmişsiniz ben daha tek kuruş vermedim hiç birşeye...korkuyorum kızlar elimde değil.ama saolsun ablalarım hastane çıkışı battaniyeler bornoz takımı falan almışlar.diger ablamda beşik alçak...ben bir kaçtane zıbın alırım şu üstü yazılı olanlardan ve birde park beşik ve biberon..ama bir daha ki ay ..buayın sonunda yani..mevlam sağlıkla gelmelerini nasip etsinde sorun yok kıyafet ve eşya alınır gelir sorun değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…