2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
benim gibi haftayı aylık olarak söyleyemeyenlere minik bir tablo buldum:

kaç aylık hamilesiniz hesaplayın :)))

Hafta = Ay
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay

1-4 hafta--------- 1 ay
5-8 hafta --------- 2 ay
9-12 hafta------- 3 ay
13-16 hafta ------ 4 ay
17-20 hafta ------ 5 ay
21-24 hafta ------ 6 ay
25-28 hafta ------ 7 ay
29-32 hafta ------ 8 ay
33-36 hafta ------ 9 ay
37-40 hafta ------ doğum

bende ki de bu şekilde

ben hamileliğin başında 10-15 tane beyaz pamuklu külot almıştım atarım 90 derecede yıkarım ütülerim dedim onları kullanıyorum daha diğer iç çamaşırlarımdan da pamuklu olanları kullanıyorum ama göğüslerim büyüdüğü için sütyen aldım 90 olmuş benim bızdıklar

cnm drlar bunu kabul etmiyor buna göre on aylık doğum yapmış oluyoruz ve adetliyken ve ilişkiye girdiğimiz haftayıda eklemiş oluyoruz on ay oluyor..ama o iki haftayı ilk aya katıyorlar mış böylelikle 9 ay oluyormuş:) benim de kafam hep karışıyordu da:)sora sora bukadarını kabullendim

ben de çok fazla alışverişi abartmıcam zaten. en gerekli şeyleri alıcam. boşver cnm zaten hemen büyüyecekler hep başka yeni şeyler alınacak...

benim hamileliğimin başından beri var. yediklerime de dikkat ediyorum ama gene de gaz problemi oluyo cnm ya ben netten araştırdım da hamilelik hormonları yüzünden bağırsak kasları gevşiyormuş bütün kaslarda olduğu gibi o yüzdenmiş normalmiş yani:44:

Herkese keyifli pazarlar. Haala yataktan cikmamis tembel bir anne adayiyim bennn, nasil uyancam kizim dogunca sabah erkenden bilmiorum Bu gun cok mutluyum cunku tocam geliyo bugunnn. Kurs icin sehir disina cikmisti, 4 gundur yalnizdik kizimla bu arada kizlar uzanirken bebegin tekmlerini hemen kaburgalarimin altinda hissediyorum, o kadar buyuduler mi ki? Cok yukarda sanki :S

herkese merhabalar kızlar..siteye ancak girebildim..tatsız şeyler olmuş ama neyseki tatlıya bağlanmış...

esmer canım beni de listeye eklermisin tekrar..

31 ilk bebek 08.04.2014 kız NEHİR

Hosgeldin :) Ben de yeni araniza katildim ama ilk aylardan beri ilk sayfadan son sayfaya kadar her postu takip edip bu topicten cok faydalanmistim :) İnsallah eski nisan anneleri de yakin zamanda gelmeye baslar, son aylarimizi beraber gecirip dogum heyecanimizi birlikte yasariz

herkese merhabalar kızlar..siteye ancak girebildim..tatsız şeyler olmuş ama neyseki tatlıya bağlanmış...

esmer canım beni de listeye eklermisin tekrar..

31 ilk bebek 08.04.2014 kız NEHİR
Canım hoş geldin çok merak ettim seni...
İyi olmana da çok sevindim.
Ekliyorum hemen.

Çok sağol balım

Benimde olan her şeyi büyük ablam aldı sağolsun =)
Daha da alırlar, ben içlikleri ve tarak,şampuan ve krem gibi gerekli şeyleri bitirmeye çalışıyorum...
Girdik 6. aya ne kaldı şurda nisana

Bende internetten güzel bir markanın pamuklu iç çamaşırlarından şipariş vermiştim set halindeydi 10'lu...
Gelmesini baya bekledim yurtdışından gelmişti.
Geldi yıkadım giyeyim dedim ilk 3 gün sorun yok sonra fena bir ağrı =)
Meğer hamileymişim o ilk ayların şişkinliğiyle giyemedim bir daha =)
1 ay önce yine aldım 5 tane boldu baya rahattım, ee şimdi onlarda sıkıyor
Anlayacağın evde bayağı oldu.
Yine almam lazım ama =)
Benim ciciklerde 90 a merdiven dayamıştır
Allah sonumuzu hayır etsin..

Günaydın Güzel hamisler ve bebiş ler
Ankara da kar çok fena gece ayaza çekince yerler buz..
Bugün oda takımlarına bakıp fikir almaya başlasak mı ki kızlar ne dersiniz?

Kızlar bugün eşlerinizi alın sinema yapın, hükümet kadın 2 var vizyonda...
Çok keyifli =)
Kısmetse saat 6 gibi annem,ben ve ablam gideceğiz.
Değişiklik olur sizler içinde.

Kizlar cidden kafa karistirici su hafta hesabini ay hesabina dondurmek. Sat a gore ay hesabi yapiyodum ben de su an 5,5 aylik oluyorum. 23+5 im. Sanki filologumun tablosuna uygun gibi :S bilemedim

Ay benimkiler de buyumekten cok dolgunlasti gibi ama ben haala eski sutyenlerimi kullanabiliorum rahatsiz olmadan. Heralde artik buyumezler, benimkiler zaten buyuk yeterince. Daha da buyurlerse dogumdan sonra ben kucagimda bunlari tasirim, tocam da bebegi tasir, yapcak bise yok

günaydın kızlar ben bu gün 4. gün yani 4 gündür çatı kemiği ağrısı çekiyorum sizlerde var mı

Canim gecmis olsun. Hic basima gelmedi, ilk defa duydum

hayallerimi yıktın bende seviniyodum 6.ayıma girdim diye meğer 1 haftam daha varmış

süt danası gibi oldum valla ama hoşumada gidiyo demek 90lık göğüs böyle oluyomuş

kızlar bende geçtiğimiz 2 gün kaşındım, kollarım bacaklarım falan çok kaşındı ayın 12sinde kontrolüm var kan tahlili isticem doktordan karaciğer enzimlerime baktırcam korktum bugün bişey yok ama işkillendim

günaydın kızlar ben bu gün 4. gün yani 4 gündür çatı kemiği ağrısı çekiyorum sizlerde var mı

Ben de pelvik ağrılar oluyor ara ara canım. Bacaklarının arasına yastık koyup yan yatabilirsen (bacakları paralel tutmak için) hafifler ağrıların.

Geçmiş olsun, temiz çıkar sonuçların inşallah.

Günaydınnnn güzel anneler :) gün gün sayıyorum hafta hafta sayıyorum sonra ay ay amaaaaa gel ki hiç zaman geçmiyorrr şöyle hayırlısı ike zaman geçse gelse beklenen gün ne güzel olur, değil mi nese pazar pzar benim dünkü yarım bıraktığım temizliğe devam etmem gerek malum hafta içi iş var

günaydın kızlar bugun geç kalktım kahvaltı tepsim hala önümde duruyor :)
yarın mantar enfeksiyonum sebebiyle doktora gidicem kültür aldırıcam
fitil krem kullandım geçmedi geçmesse kültür yaparız demişti doktor
aslında hiç muayene olmak istemiyorum ama mecbur kaldım dün gece wc ye
kalktım idrarımda kum taneleri gibi bişeyler vardı galiba kum da döküyorum
bir kaç gündür böbreklerimde ağrı vardı halada var... hamile kaldığımdan beri
hastalıklar peşimi bırakmıyor bunada şükür allah beterinden korusun...
bu arada 2-3 gündür nutellaya çok fena kafayı takmış durumdayım
kavanoz elimden düşmüyor :)

ayşegülcüm merak etme bende de vardı ve ben dr a sordum.kemik açılması gerek yer açıyor artık oğlun için dedi..seninkide öyledir inş cnm..

Kızlar bugün eşlerinizi alın sinema yapın, hükümet kadın 2 var vizyonda...
Çok keyifli =)
Kısmetse saat 6 gibi annem,ben ve ablam gideceğiz.
Değişiklik olur sizler içinde.

tavsiye ederim evet gidin.biz iki hafta oldu gideli.buhaftada düğün dernek filmine gitmek istiyorum..güzel diyorlar..hazır bebişler karnımızdayken gidelim dimi?
http://www.kadinlarkulubu.com/images/smilies/girlhahawq2.gif

hayallerimi yıktın bende seviniyodum 6.ayıma girdim diye meğer 1 haftam daha varmış

süt danası gibi oldum valla ama hoşumada gidiyo demek 90lık göğüs böyle oluyomuş

cnm ne olmuş ne fark eder sende de 10 aylıkdogucaktı:)
zamanında gelsinler de gerisi önemli değil.

ben hem çok istiyorum zaman geçsin hemde istemiyorum ne yalan söyleyeyim.karnımda nekadar çok kalırsa o kadar iyidir diyorum..
ben bu hafta temizlik yapmadım da yaptırmadım da.çamaşrları yıkadım ama ütületmedim...off yarında iş var..bakalım hafta içi getirtirim kadını inş..boğazım ağrıyor ya iş çekesim olmadı..sende kendini çok bunaltma cnm

Hsbuldum kizlar.iyiyim cok sukur.
Haftaya sekeryuklemem var.
Uzun yola gidicez ama ankara hep buzmus yollarda oyle korkuyorum da acikcasi.
Insallah gecer ozamana kadsr.

Günaydın Güzel hamisler ve bebiş ler
Ankara da kar çok fena gece ayaza çekince yerler buz..
Bugün oda takımlarına bakıp fikir almaya başlasak mı ki kızlar ne dersiniz?

Merhsbs canim odamizi begendik biz.2 hafta sonra siparis vercez kismetse
Cilek baby cotton.herseyini alirssk 3400 fiyat verdiler.bakalim hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…