2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
kızlar bebek arabası işini ne yaptınız. uzun uzun araştırdım ben en sonunda bu arabaya karar verdik haftaya alıcaz ankaraya gititğimizde inşallah...

Wollex New York Manhattan 2014 Model Seyahat Sistem Bebek Arabası / Kırmızı - Anne / Bebek / Oyuncak - Hepsiburada.com

hem travel hem hafif 5 kilo iskelet ağırlığı üstüyle 7 kilo olur dedi satıcı en fazla..belki araştıranlar için yardımcı olur diye süşündüm..aynı özellikte maxi cosi var hemn 17 kilo hem 1700 tl bu herşeyiyle yarı yarıya ama özellikleri aynı

2014 modelinde eski şikayetlerin hepsi değiştirilmiş..tekerleri sarsıntıyı en aza indirmek için amörtisör sistemi yapılmış..

chicco falan düşünüyorduk önceleri ama oldukça aşığr travellri oda taşımakta sıkıntı bir süre sonra..bu hem baston hafifliğinde hemde travel...bakalım haftaya görünce tam olarak görüşlerimi söylerim.

Son düzenleme:

mevlama emanet olun aysuncugum bişey olmaz dikkatli gider gelirsiniz ya..hem ozamana da açar havalar

senin kuzu nasıl keyfi.hissettiriyor dimi sana.uyanık zamanlarını:)

mevlama emanet olun aysuncugum bişey olmaz dikkatli gider gelirsiniz ya..hem ozamana da açar havalar

senin kuzu nasıl keyfi.hissettiriyor dimi sana.uyanık zamanlarını:)

sağol canım inşalah açar ozamana havalar.yoksa ankaranın buzu fena olur.

bebişim iyi teyzesi artık oldukça hissetttiriyor elimi karnıma koyunca hoplatıyor vallahi

ama öyle günde 3-4 kez falan hissediyorum uyuyo çok heralde

sen nasılsın paşan nasıl

Arkadasilar merhaba benide eklermisiniz dedim tabloya ama atlamis herhalde arkadaslar ilk cocugum erkek kismetse 27 nisan gibi dogum calisirken ne zormus yaw acaip yoruluyorum ki ben yogun tempoyum seven biriydim

Ben aldim bebek arabamizi. Jane Rider travel sistem. Ben de cok arastirip, icime sinerek almistim. Bi magazada arabayi muhakkak gorup denemeni tavsiye ediyorum canim. Acmayi, kapatmayi, anakucagini takip cikartmayi filan kendin dene, saticiya birakma derim umarim memnun kalirsin, portbeeye donusme ozelligi iyiymis, bizimkinde o yok saglikla gelsinler de odasini arabasini cicilerini saglikli gunlerde kullansinlar insallah

cnm üç kullanımı da var sanırsam..peki kaç yaşa kadar kullanılabiliyor..hani biraz büyünce uyusa içinde ayakları koyacak yeri yok gibi geldi bana ama anlıyamadım.sen iyice araştırmışsındır.fikirlerini bekliyorum.bende araştırmaya başlıycam bu ay..

Bu arada ben de chicco i move da karar vermistim basta, 360 derece donmmesi cok hosuma gitmisti ama gercekten cok agir. Hafiflik onemli, hele eslerimiz yokken gezmeye cikarsak... Manevra kabiliyetini de etkiliyo agirligi. Babamiz bile zorlandi kullanirken. Bi de oturma unitesinde sirt yaslama yeri sabit durmuyo, sallaniyo. Kullanicilar sknti yasamis bu durumdan. Biz ondan vaz gecip jane rider aldik. Ama chicco kullanip da mennun olanlar sanirim daha kesin fikir verirler... Belki de satici kandirdi bizi

inşalalh canım çok teşekkür ederim..güle güle kullanın arabanızı inşallah..

alıverişte beni en çok zorrlayan konu bebek arabası oldu 2 hafta kesintizi araştırdım olması gereken tüm özellikleri yazdım vs..elimde kala kala bu araba kaldı yorumlar hep olumlu..

ankarada satış yapan yerle irtibat kurrduk gdip görcez dediğin gibi görmeden almak hata olur..

canım zaten bebek arabaları 3-4 yaşlarına kadar ancak kullanılıyor..17 kiloya kadar kullanılabiliyormuş buda.

evet 3 şekilde kullanılabiliyor..çift yönlü..hafif..tekerleri geniş.amortisörlü..travel vs vs özellikleri güzel..dediğim gibi muadili ödül almış maxi cosi var..oda çok ağır ve pahalı...

hafiflik çok önemli arabada tek başımıza yola gidersek olurda..hem bebek hem aaraba çok zorlar bizi..gerçi aşimiz dde olsa 12-13 kiloyu taşıması zor sürekli..

yok canım chiccodan vazgeçtik bizde zaten.araştırırken sonlara düştü bilinmeyen güzel olan çok marka varmış meğer..

bu dediğim arabayı kullanan bir arkadaştan haber bekliyorum bugün yarın gelir o da yardımcı olacak bira bana..

h.buradada kötü yorum hiç yok oda etkiledi bizi..bakalım gidip görünce de kesinleşcek kararımız inş...

senin arabanı da inceledim canım gayet iyi görünüyor ağırda değil 9.5 kilo diyor..özellikleri güzel..
biraz pahalı sadece onun dışında gerçekten iii..özellikleri benim dediğimle aynı..tekerleri geniş ve amortisörlü 360 derece çift yönlü.

Son düzenleme:

O malum siteden geçen ayın 4'ünde bir ürün sipariş verdim.
4 günde göndermeleri gerektiği halde 1 ayı aşkındır bekletiyorlar...
Hiç tavsiye etmiyorum o siteyi
Gitti param.

Güle güle iyi günlerde kullansin inşallah bebişin..
Benm eşim yatak baza baslik imalatcisi..Aynı zamanda dükkanda mobilya imalatı da var..ya bizimkiler yapacak yada sitelerde gezip bi magazadan alicaz..düz bişey istiyorum aslında ama daha kafamda da bi model yok..

benim paşa iyidir inş teyzesi.sizinki gibi oynuyo içerde.ben hala kasıklarımda hissediyorum

evet hafiflik çok önemli cnm.bende buhafta başlıyorum araştırmaya bebek arabasını..bakalım sizlerin fikirlerini çok önemsiyorum kızlar:)

O malum siteden geçen ayın 4'ünde bir ürün sipariş verdim.
4 günde göndermeleri gerektiği halde 1 ayı aşkındır bekletiyorlar...
Hiç tavsiye etmiyorum o siteyi
Gitti param.

canım ben arabanın modelini gösteermek istedim gidip bizzat satıcıdan alıcaz arabayı bizde..görmeden almak olmaz zaten

bide ben oradan çok şey aldım hiç 1 ayı bulmadı gelmesi.üzüldüm öyle olmasına.

Son düzenleme:

siteleri bizde düşündük..evlenirken tüm evi ordan döşedik zaten mobilyaları çok güzel sağlam..

ama azcık sıkıntılar yaşadık uzak olduğumuz için sıkıntıları kendimiz çözmeye çalıştık vs...beben odası öyle olsun istemiyoruz güvenilir bi yerden almak isytiyoruz..

ama nakarada olsam gözmü kırpmadan sitelere giderdim inteernetten de baktım güzel modeller var..2 binden 4-5 bine kadar çıkıyo..

eşin mobilyacııymış canım eminim en iyisi en güzeline karar vericeksiniz

Son düzenleme:

Ben evimin mobilyaları yapılırken hiç gezmedim sadece kumaş beğendim eşim çizdi yapıldı eve yerleşti ben öyle gördüm bitmişini.
Ama bebişim için gezmek araştırmak istiyorum..eşim de hiç Sevmez gezmeyi Mobilyacı olduğu için..
Araba konusunda bende çok kararsizim gerçi daha hiç bişeye bakmadigim gibionada bakmadım ama..:18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…