2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
bence bi sorun yoktur bebeğinde canım. şiddetli kasık ağrısıyla birlikte ateş, kanama vs olursa bebeğin için sıkıntı. onun dışında karın agrısı bağırsaklara dğru inen şiddetli sancı şeklinde bişey sendeki. ben öyle anladım. bağırsak spazmı gibi. bekle bakalım, kabız ya da ishal durumu olursa anla ki sindirim problemi yaşamışsın.

english home de iyi fikir. ben akıl edemeiştim onu bak :44: ben denokidsten almaya karar vermiştim aslında ama oraya da bi bakayım öyle son kararımı vereyim.

english home da set olarak satmıyorlar istediğin parçaları birleştirip set yapabiliyosun bi de o aklıma geldi söyliyim. ama ben bi tane mavili bi takım görmüştüm. çook şekerdi bakalım ben de araştırıyorum senin gibi...

english home un internet sitesine baktım da şimdi, nevresim takımları var. uyku seti şeklinde yok, yorgan ve beşik kenar koruyucusunu ayrı edinmek lazım olcak o zaman da :44: sen mağazasına gidersen eğer bana da haber verir misin, belki uyku seti mağazalarda vardır. yorganı kenar koruyucusu dahil filan. yorgan sıkıntı değil alınabilir de, kenar koruyucuyu nevresime uydurmak sıkıntı sanki, bilemedim yaaa eğer ben de denk gelirsem sana haber veririm ama izmirde bize bayaa uzakmış mağazası

cnm benim pazartesi doktor kontrolüm var ıspartaya gidiyorum ben o zaman vaktimiz kalırsa uğrayıp bakmak istiyorum zaten. ben geçen baktığımda bi beşiğe bütün parçaları koymuşlardı. istediğiniz parçaları seçip uyku seti takımı yapabiliyorsunuz demişlerdi. fiyatını falan hiç hesaplatmadım ben. bi sorarım sana da haber ederim cnm!

Ohhh ne güzel e kadar şanslısınız sende esmer de ben küçücük bir ilçedeyim şehir merkezleri çok uzak ayda bir kontrole gittiğimde is hiç bişe anlamıyorum ne güzel zevkine varın bebeişleriniz için alışveriş yapmanın araştırmanın bnde çok severim ama malesefff yapamıyorumm (( ne yapım doğum iznine ayrıldığımda eksiklerimi bakar gezer tamamlarım artık :)

boyle agrılar oluyo arada endıselenme bısey olmamıştır..banada oluyor bazen..

yenıden yazayım konu degısmıs sahıbı degısmıs ne zamandır gelmıyorum ben ne oldu dıgerlerıne face tasınıyolardı en son ...burda kalanlar o gruba gıtmeyenler mi :26: biri beni aydınlatırsa sevinirimm

Senin adına sevindim canım=)
Maşallah bebeğine hareketli olması daha iyi..
Az spor yapsın

Canım sen bakma bana =)
Bütün eşyalarımı internetten aldım ben
Kimse gelip benle vitrin bakmıyor ne yapayım =)))
İnternet kurdu oldum artık...
Bir şey alırken bütün formlarda ki yorumları okuyorum öyle karar veriyorum...

Hoş geldin canım nasılsın?
Sayfamızı feyse katılım yüzünden kapattılar.
Sürekli oraya çağırdıkları için yönetimde kapattı.
Bende yeni bir sayfa açmıştım aynı başlık adı altında...
Paylaşımlara oradan devam ediyorduk.
Kazen eski topiğimizle , yeni açtığım topiği birleştirip sayfayı bana devretti...
Kazenin yazdığı kadarıyla tablo 1 aydır yenilenmemiş ve sayfa yöneticisi 15 gündür offline miş o yüzden topiği benim sayfayla birleştirdi...
Sebep bu benim bildiğim ve okuduğum kadarıyla.
Durum bundan ibaret tatlım...
Kimde olursa olsun sayfa, hep bir arada olalım da gerisi v.s

Bu sabah fetal eko cekildik ben akara baskent hast gidiyorum benim doktorum tup bebek olunca yaptiriyomus cocuk kardiyoloji bakiyo 200tl de odememiz oldu
Cok sukur bu gune kadar tun tetkiklerimiz kontrollerimiz testlerimiz ayrintilimiz ii cikti bu da ii cikti masallah bize hepimize masallah

h.b tesk ederım ıyım
bende cok sık gıremıyorum benım bı afacan daha var
oyuzden uzak kaldım gelıncede şaşırdım ne olmus dıye lıstede yenılenmıs
aydınlattıgın ıcın tesk ederım
bısey soylemek ıstemıyorum ama facede de ne fırtınalar kopar zamanla
sımdı okuyunca bana kızarlar zamanla anlıcaklar ne demek ıstedıgımı
o yuzden hıc gırmek ıstememıstım face grubuna
neyse hayırlı olsun yenı konu dıyeyım ozaman

bu arada bılgılerımıde vereyım yas 28 ıkıncı bebısım sat 17 temmuz bdt 23 nisan sehır ankara cinsiyet kız ısım bellı degıl daha :)

Olsun canım bakması dokunması bile güzeldir, bnde internetten aldım geri kalanınıda bıraktım işte onlarıda dokunarak alacam diye :)

Burda bazı hamileler hazırlıklarına başlamış maşallah.benim de çok hayallerim vardı kızıma neler alacaktım ama yeni ev taşıdık borçlsr falan maddi sıkıntıdayız.kızıma yeni birşeyler fazla alamıcam çok üzülüyorum.özendim sizlere çok.

Tatlım doktorunu arayıp sor böyle bişe ile karşılaştığında yeniden olursa, allah korusun dikkat etmek gerek 24 haftadan sonra erken doğum yapanlar bile var. Burada hep güzel hayırlı mutlu hikayeler paylaşırız inşallah kendini yorma lütfen düzenli uyu, beslen çok çok dikkat et.

Hiç üzülme canım ne olacak sanki bebeklerimiz küçükken herşeyi giyer biraz büyüsün, sizde toparlarsınız, güzel güzel alır giydirir kızınla gezmelere çıkarsın

bu arada bılgılerımıde vereyım yas 28 ıkıncı bebısım sat 17 temmuz bdt 23 nisan sehır ankara cinsiyet kız ısım bellı degıl daha :)
Ekledim canım...
Ne güzel çocuk bayramında doğacak meleğin inşallah =)

Olsun canım bakması dokunması bile güzeldir, bnde internetten aldım geri kalanınıda bıraktım işte onlarıda dokunarak alacam diye :)
Beni de heveslendirdin bak...
Bende bari bazı alacaklarımı mağazadan bakayım internetten alırım

Canım bende aman aman bir şey almayı düşünmüyorum aslında...
Çocuk zaten kucaktan beşiğe,beşikten kucağa giydirsen güzel güzel ne olacak sanki =)
Ayaklanmaya başlasın işte o zaman kıyarım bende almaya, değer çünkü...
Yani hiç canını sıkma sen.
O zamana kadar inşallah sıkıntılarıda atlatmış olursunuz.

Yazmissin zaten de ben sonradan gordum parcalarin ayri ayri oldugunu :) tesekkur ederim. Bana haber verirsen cok memnun olurum. O zaman insallah ugrama firsatiniz oluuurrr ve tabi doktor kontrolunden de guzel haberle gelmeni bekliyor oluciiiimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…