2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar tul perdelerinizin beyazlamasi icin ne yapiyosuniz sanki benimkiler biraz morarmis gibime geldi

kızlar bebeğim hayırlısıyla bi an önce büyüsün istiyorum, en azından 6 aylığı geçsin, çok zorlanıyorum yaa dün yine o ağladı ben ağladım 2 saat susmadı benim migrenim tuttu sinirden çocuğa bağırdım , ben bağırdıkça o korktu iyice ağladı allah affetsin yaa çok kötü bi akşam geçirdim, çocuk resmen ben yaklaştıkça korkkudan titriyor ağlıyordu, bıraksam kucağa alışık olduğu için yine ağlıyordu . herkez büyüdükçe daha da zorlanacaksın diyor ama bence bu dönemler en zor dönemleri yaa siz ne dersiniz??

benimki de donem donem deliriyo ben normalde zaten sinirli insanim sabrediyorum sabrediyorum olmuyo bazen dayanamayip bagiriyorm sonra da uzuluyom azicik duzenleri otursa bence de rahat ederiz simdi derdi ne neden agliyo bilemiyorz

Bencede buyuyunce biraz daha rahat edicez bazen
Beynim uyusuyor gozlerim doluuor sinirlerim cok
Bozuluyor kendime bi vakit ayiramadigim icin
Oglus bazen piskopata bagliyor odadan cikarmiyo
Beni uyumak icin direniyor sabir cekiyom ama daysnamayip
Bagriyorum bende(sonra bakiyom gozleri doluyor
Alip icime sokuyom ya otursalar bari onine oyuncak koyariz
Ben sisme top havuzu alicam onla oyslanir emekleyince
Belki daha cok pesinden koscaz ama oda bizim pesimizden kosar

benimki de donem donem deliriyo ben normalde zaten sinirli insanim sabrediyorum sabrediyorum olmuyo bazen dayanamayip bagiriyorm sonra da uzuluyom azicik duzenleri otursa bence de rahat ederiz simdi derdi ne neden agliyo bilemiyorz

ayy evet bide bağırınca gözleri doluyor dayanamıyorum, bugün iyice öptüm öptüm özür diledim anlamasa bile. yazık bide gülücükler saçıyor, o dünü çoktan unutmuş, keşke bütün insanlar bebekler gibi olsa , en ufak şeye alınmasalar kırılmasalar, sırt çevirmeseler, hemen unutsalar..

off bir orta boy cipsi devirdim çok pişmanım yerken düşünmüyor insan da işte bebeğime geçecek bu sonuçta

off bir orta boy cipsi devirdim çok pişmanım yerken düşünmüyor insan da işte bebeğime geçecek bu sonuçta

Napcan derya insansin canin cekiyor ben hamileyken
Dolabin basina gidip geliyodum sonubda dayanamayip
Yiyodum biraz burger aserdim bi gun dedim bari
Ketcap mayonez olmasin icinde bu seferde biseye benzemedi::))
En bombasi yilbasinda saat gece yarim canim muzlu pasta crkti
Ama o eskiden olan varya silindir seklindr ondan o gece getirtti biyerden yok aynisi
Degil 2 gun aradi sonra buldu yedim bikac gun sonra arka sokakta cok eski bir pastane var
Ogremdikki orda varmis kiysmammm 2 gun dolasti kapi kapi can koçum

İlk dişimiz görndü 😃😃😃
Hayirli olsun:) Bizimki habire bi kendi elini bi benim elimi kemiriyo bi de bu siralar sag kulagini oynuyo ama nadiren salyasi cok fazla acaba dis mi cikaricak diyorum.
Bebişi çıngırağı elinde sallayan var mı? Bi de verem aşısı yerleriniz ne alemde.bizimkinin üstü hafif kabuk gibi olmuş baya zaman geçmesine rağmen
Ben cingiragi onune tutuyorum uzanip tutuyo salliyo ama cabucak birakiyo. Asi yeri de henuz kirmizi kabuklanma yok.
Desin boşver sen kendin için sakla.ultrason görüntüleri zamanla siliniyomuş heralde ya :18:
Ultrason goruntulerini isik almayan kutularda saklamak gerekiyormus silinmemesi icin

Iste sisko olunca insan 3850 kg.doguruyorr:))

Valla ben 57 kiloyla hamile kaldim 3780 dogdu bebisim:) 76yla doguma girdim simdi 60 kiloyum gobek kaldi biraz zamanla gidicek heralde

Zarif narin canocan arkadsim kiloma kem kum etmistr dur dedim cikardigina bakem
Alti ustu 68 kiloyum kendi 45 olunca:))seviyom kiz seni deryatos

Uyku yok bize hacilarr:))

Eklentiler

• $995038_381395878627737_1465504076_n.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 245
geçmiş olsun biz de salı yaptırdık hemşire banyo serbest dedi hatta sık yıkayın dedi bizde de ateş yaptı ama yarı ateş düşürücü fitil verdim 6 saat arayla

Ay canim cok tsk ederim annemde yikatmadi yikanmaz diye cocugum mahfoldu hem sicak hem ateş simdi yikiycam cok sagol

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Persembe gunu işe basliyorum kızlar.... Bebiş ve ben Nasıl adapte olcaz bilmiyorum..:18:

ayy canım benim yaa ne zor olur şimdi bebişten ayrılması, çok erken başlamışsın işine, bebişe kim bakacak? ben 1 yaşına geldiğinde başlayacam inşallah ama şimdiden çok kafama takmaya başladım nasıl ayrılacam oğluşumdan diye

bugün oğluşuma kendisi kadar minik birkaç tencere alacam , mis gibi çorbalar muhallebiler pişirecem tostosuma inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…