2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
günaydın kızlar..ya benim oğlum çok terliyor siznkiler de öyle mi?emzirirken şıpır şıpır akıyor alnından .bir de göz testi için götürmüştük dr.a 2 aylıkken (gözleri kayıyordu hafif ama hemen geçti )temiz çıktı dr.4 aylıkken yani bu cumaya randevumuz var şaşılık testi yapalım dedi.sizce götürmeme gerek var mı?

Kızlar Günaydın bizim kızın genital bolgesinde 2 3 günde bir akinti oluyo 10 gündür sürüyor beyaz renkte ayin sonunda kontrolümuz var ama iyice telaş yaptım böyle bir durumla karşılaşan varmı acaba bide 1 haftadır kızım idrar gibi kaka yapıyor anne sütü alıyo önceden hardal sarısı ve tanecikli idi şimdi köyü sarı ve su gibi ama günde 1 kere yapıyo yani ishal değil off kafam çok karisik

Kizlar günaydin oglumun dun 4 aylik asisi vardi dun aksamdan beri atesi 38in altina dusmedi ates dusurucu vermeme ragmen. E malum yikayamiyorum da atesten dolayi ne yapcagimi sasirmis durumdayim ilk defa atesi cikiyor.
Birde bu ates dusuruculer hakkinda ne dusunuyorsunuz ? Mesela ben antibiyotige kesinlikle karsiyim. ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

neden banyo yaptırmıyorsun genelde aşı sonrası yaptır derler ateşi de varsa ılık suda yaptır bence sıcak olmasın yada bi bez ıslatıp vucudunu sil biz 2. ayında ateşlenmişti o zaman öyle yaptık bide sadece çıtçıtlı badiyle yatr ve bi doktora götür ateşi çok yüksekse

Asidan sonra dr.bugun yikimayalim diyo keyfi olarsk yani ama atesolursa
Sokabilirsin suya bizim 2 karmadada hafif yuksetdi ve paranox-s fitil
Bu konuda super attinca aninda dusuruyor calpolde de var
Evde ama daha gerek kalmadi ilac ve fitil icinde dusuncem su
Valla soguk yaptigin halde dusmuyosa hic dusunmeden
Atarim havale gecirip biyerinde bir ozur kalmasindansa
Zaman gelicek antibiyotikte almak zorunda kalcak kar zarar hesabi yapiyom yani

Sadece citcitli badiyle duruyor. Elini yuzunu ayaklarini kollarini eklem yerlerini koltuk altlarini siliyorum surekli. Pencereyi falanda actim su an 37,9 atesi.

Bende cok zorda kaliyosam calpol veriyorum dedigin gibi havale gecirmesinden bi ozur kalmasindansa buni tercih ederim.

Sadece citcitli badiyle duruyor. Elini yuzunu ayaklarini kollarini eklem yerlerini koltuk altlarini siliyorum surekli. Pencereyi falanda actim su an 37,9 atesi.

Allah yardımcın olsun canım peki doktoruyla konuştun mu ne diyor istersen bi götür yapılması gereken bişey varsa yapsınlar yavrucakta rahatlasın sende. demek yetmiyor yaptıkların biz ateş düşene kadar soğuk suyla silmiştik koltuk altını boynunu ensesini bacaklarını felan.

Benim oglumunda yukselmisti atesi imi kere calpol vermistim alti saat arayla fayda etmemisti tavsiyem sirkelu ilik suyla eklem yerlerine tmpon ysp alnina bacsklarina ve koltuk altlarina yarim saatte 1 derece dusurdu bizimkini

Bizimkinde ilk zamanlar oluyodu artık farketmiyorum.dr sormuştum normal ama sürekli olmıcak demişti.kakası da genelde cıvıktır taneli de yapar tanesiz de ben senin gibi rahatsız olmadım bu durumdan hiç.yani dikkatimi çekmedi pek.anne sütü aldığı için normal bence.

Benim oglumda cok terliyo.yattigi yer kafasi sirti silsiklam oluyo.havalar sicak diye normal oldugunu dusundum ama.acaba bi sıkıntimi var diye dusunmuyo degilim

Esroş oğluş uyandı mı 5 te. Valla benim kız 5 te uyandı 7 ye kadar uyumadı,uyutmadı.hiç böyle yapmazdı size özendi herhal delleniyodum da ya sabır dedim valla.

Merhaba herkese;
4 aylık bebegım var mamayla beslenıyor son 1 haftadır mama yemek istemıyor hep su içmek istiyor 1 biberon suyu versem tek seferde bıtırır bu seferde mamayı reddediyor bu tarz problem yaşayan var mı yardım lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…