2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Doğduğunda zaman geçmiyor gibiydi ama artık bizde '2' yaşındayız :))
Allah herkesin evladına sağlık sıhhat afiyet versin..

RABBIM hepimizin evletlarina saglikli hayirli uzun omurler versin. Evlat sahibi olmak isteyenlerede hayirli evlatlar versin insaallah. Benim oglum mansur affan çok hareketli yetişemiyorum enerjisi bitmek bilmiyor saatlerce parkta kaliyoruz oynuyor birde eve gelince apartmanin bahcesinde oynuyor yine yorulmuyor. Cok sinirli agresif . Sinirlendigi zaman basininyere duvara nereye denk gelirsr vuruyor sonra basliyor aglamaya sizin kuzular nasil ?

18 mart dogumlu 2 yas krizinde vir oglum var. Sagolsun bana dunyayi dar etmekle mesgul. Cok hareketli. Yerinde 5 dakika durmuyor. Bir de kardesini kiskaniyor ki asil bizo bitiren bu durum. Evde etkinlik yaptiracam diye canim cikiyor. Malum cok sicak. Hava serinleyene kadar evde oyalamaya calisiyorum. Cok yorucu bir surec oluyor benim icin. Bu hafya sonu tuvalet egitimine baslicam insallah. Sizler basladiniz mi?

benim oğlum 7 mart doğumlu. 9 mayısta başladık wc eğitimine. idararı hallettik ama kaka hala altına yaptıgı oluyor. kuzular kocaman oldular pat pat cevap veriyor bizimki papaüan gibi ne desek tekrarlıyor. :) 2. ye hamileyim bu arada 31 haftalık. :) o da erkek

Ben calisiyorum da haftasonu tatilim basliyor. O yuzden bu zamani bekledim. Benim oglum da masallah cok konuskan. Insallah bana zorluk cikarmaz ogrenme asamasinda. Benim kizim 8aylik oldu bile

Izun zaman gecmiş ama siz polikistik over olup

Tesadüfen girip okumam peki, kuzularımız bu yıl 3. sınıfa gidiyorlar Allahım sen büyüksün

Merhabalar uzun zaman olmuş ama eşinizin tek karnında mıydı bu lenf nodulu lütfen biraz süreçten bahseder misiniz ? Tanısı ne oldu

Merhabalar uzun zaman olmuş ama eşinizin tek karnında mıydı bu lenf nodulu lütfen biraz süreçten bahseder misiniz ? Tanısı ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…