2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kızlar bebeklerinizi hoppalaya bindirmeye basladınızmı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayır henüz gitmedim 25 inde kontrolümuz oyüzden de endişelendiriyor beni bu durum doktora soramadigim için ölçüsünü yazarım inşallah 25 inde

Kizlar günaydin oglumun dun 4 aylik asisi vardi dun aksamdan beri atesi 38in altina dusmedi ates dusurucu vermeme ragmen. E malum yikayamiyorum da atesten dolayi ne yapcagimi sasirmis durumdayim ilk defa atesi cikiyor.
Birde bu ates dusuruculer hakkinda ne dusunuyorsunuz ? Mesela ben antibiyotige kesinlikle karsiyim. ??

geçmiş olsun biz de salı yaptırdık hemşire banyo serbest dedi hatta sık yıkayın dedi bizde de ateş yaptı ama yarı ateş düşürücü fitil verdim 6 saat arayla

Kızımın kafasına göre şapka bulamıyorum ben ya.hep büyük, 44 den başlıyo en küçüğü gördüklerimin.alanınız var mı?

Bende h-m den aldim. Orda aylara gore satiliyo. 2-4, 4-6, 6-9 ay gibi orda deneyip uyanini alabilirsin. Baska yerde boyle kucuk bedenler olmuyor.

Arkadaşlar , salak yan komşum yüzünden karınca istilasına uğradım nasıl kurtulabilirim

Benim evimdede karinca coook fazla oluyor. Gecen yaz cook cektim. Her yontemi denedim fayda etmedi. hamileyim diye ilaclatmayada korktum ama dogumdan once ilaclattim. Bitkisel biseydi kokusu yok evden cikmana bile gerek yok .fiyatida cok uygundu. En kesin cözüm ilac !

Bende h-m den aldim. Orda aylara gore satiliyo. 2-4, 4-6, 6-9 ay gibi orda deneyip uyanini alabilirsin. Baska yerde boyle kucuk bedenler olmuyor.

Teşekkür ettim bakıcam inşallah.h&m nin çocuk bölümü heryerde var mı onu da bulmak lazım

X