2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
aminn herkesin kucagı dolsun bu sene hergün dua ediyorum rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasın cok zor ve acı

kızlar siz bu hesaptan anlıyorsanız bi hesap eder misiniz benim 26 hazirandı sat. dün testte 1706 çıktı. doktora henüz göstermedim. yaptırdığım yerde sadece hamilesin dedi. haftayı tahmin edebilir misiniz

Ben çıktım canlarım. Görümceme gideyim bugün birazda o ilgilensin benle öptümmm

kızlar siz bu hesaptan anlıyorsanız bi hesap eder misiniz benim 26 hazirandı sat. dün testte 1706 çıktı. doktora henüz göstermedim. yaptırdığım yerde sadece hamilesin dedi. haftayı tahmin edebilir misiniz

Degerin yuksek canim ikiz olmasin sakin.benimki adetten 4 gun sonra 1886.7 di.

hımm baya yuksekmıs ben adetten bı gun önce yaptırmıstım 116 çıkmıstı ıkız olabılır ya da tekse erken dollenme olmustur addetınde hemen sora hamıle kalmıs olabılırsın ultrasonda gercek haftasını ölçüolar

Kizlarrr benden baska surekli kusan yok mu?
Yedigimi 10 dk icinde cikariyorum su da dahil
Dr bikacgun hastaneye yatirabiliriz dedi
Canim cok gecmis olsun uzuldum senin adina .patates haslayip yesen belki mideni azcik tutar bana iyi geldi bugun simdi biraz var bulantim, hangi doktora gidiyorsun Adana da
Dogumlariniz ne zaman.benim 12mart.annemin dogum gunu:))
Ayni gum gorunuyor bebislerimizin dogum tarihi ama burdaki tutmuyor soylim oglumda tam 13 gun onceydi adet tarihimdende 2 gun once sancim geldi .

kizlar bu pregesteron recetesiz satiliyor mu??
eczaneye gitsem direk alabilir miyim?
bayramda sehir disinda olucam yanimda bulunsun istiyorum ama ...

aaaa cok ılgınc ılk defa duydum yumurta yıyenın cocugu kel olur u :)))))))))) ben zaten hıcbırsey yıyemedıgım ıcın yedıgım yumurta da pek fazla sayımaz ama eskıye gore ıstegım daha fazla sankı :)) bakalım saclı mı olacak sacsız mı bebıslerımız

bende kullanıyorum folbiolu ne olmus kımlere veıyolarmıs onu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…