2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
iyi aksamlar arkadaşlar
şuan hastaneden yaziyorum kanamam var düşük riskim var diye yatıyorum. bebegim durumu şuan için iyi... dualarınızı eksik etmeyin ne olur...

geçmiş olsun inşallah hiç birsey olmadan atlatırsın sakın endişe etme yavrun seninle kalsın

Bugun ben de kalp atisimin arttigini farkett normalde 70-75 arasi olan nabzim 90 cikti bugun ogle saatlerinde. Iki merdiven ciksam nefes nefese kaliorum . 7+2 deyim

Canim bak burda bir arkadas vardi ayangell diye oda ilk gebeliginde kurtaj icin gitmis 10.haftasinda kalp atışlarıni duymuslar.gerekirse 3 doktora git ama erken davranma canim .umarim pipiti duyarsin pazartesi

İyi akşamlar kızlar benim sat 19 Haziran ve enson 19 temmuzdaki hcg 406 civarıydı.. Bugün doktora gittim karından ultrasonla kese görülmedi vajinal bakıldı doktor bi siyahlık var bu kesedir dedi.. Sizcede öyledir değilmi bi sıkıntı yoktur inşallah.. Haftaya bidaha gidicem bakalım.. Yaa kızlar bu bebiş işinin her aşaması çok stresli ya.. Rabbim hepimize bebeklerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

stres yapma kesedir benimde sat 16 haziran görülmedi karından biraz heyecanlı günler bugünler sıkıntı olsa doktorun söylerdi

iyi aksamlar arkadaşlar
şuan hastaneden yaziyorum kanamam var düşük riskim var diye yatıyorum. bebegim durumu şuan için iyi... dualarınızı eksik etmeyin ne olur...

Canimmmmmmm cok gecmis olsun dualarim seninle, hicbisey olmayacak Alahin izniyle

Bende var agri ama damarlar ağrıyor sanki
iyi aksamlar arkadaşlar
Cok gecmis olsun Allaha emanetsiniz sağlıklı bir sekilde taburcu olursunuz inşallah

Yoktur merak etme 1886.7 larda bile gorunmedi benimki telas etme

Canim igneyi göbek altina vurdunmu hic .oglumda vurdum igne ama göbek altina hic vurmamistim .simdi yanlar beze sanki igne girerken cok acıyor kutusunda da yazmiyordu yeri.kolu denedim kolum felçli gibi oldu saatlerce acidi .bacaklarimi simdiden bitirmek istemiyorum doğuma cok var .

evet cnm sana katılıyorum ama gerçekten dediğin gibi kimse alınmasın.benim kızıma hamile kaldıktan sonra başladık bereketini görmeye.uğurlu gelmişti bebişim.beklemediğimiz yerlerden işler paralar gelmişti valla.kayınvalidem de senin dediğini demişti.kız bebek bereket getirirmiş diye.bebişlerin hepsi kısmeti ile geliyo valla.....sağlıklı sıhhatli doğurup elimize alalım hepimiz inşallah.
bu arada Antalya'da mı yaşıyosun cnm?

iyi aksamlar arkadaşlar

çok geçmiş olsun canım.bende daha önce düşük yaptım her işte bir hayır vardır demekten,Allah en iyisini bilir demekten başka çare yok.umarım senin içinde bebek içinde hayırlısı olur.moralini yüksek tutmaya çalış...

Gunaydin hamisler
benim mercimegim buyumus teyzeleri 6 haftalik olmus
Allahim tum bebekleri korusun bu guzel ayin hurmetine bizi sevindirsin insallah
hastanede yatan arkadasa da cok gecmis olsun Allah buyuk umidimizi kesmemek gerek

iyi aksamlar arkadaşlar

çok geçmiş olsun (( Allah size bağışlasın inşallah, Allah can verdiyse her haliyle doğacaktır inşallah, sana sabır güç versin rabbim.

bana banyodaki sabun, şampuan bile kokuyor, her girişimde tikdinerek giriyorum banyoya, bırak duş almayı elimi yıkmaaya girdiğimde bile iğrenç geliyor o kokular

malesef doktorlar hastayı bilgilendirmek adına bazen acımasız konuşuyorlar, bence hiç bir şey olmayacak, korkma, geç döllenme diye bir gerçek var.

Tanidik eczane yokmu borca al sonra yazdirirsin.aile hekimide yaziyor progestani bana 2 kutu birden yazdi g unde 3 defa iciyorum

aile hekiminin yazdığını bilmiyordum, boş yere mi devlet hastanesi işkencesi çekmişim yani

kizlar bu pregesteron recetesiz satiliyor mu??
eczaneye gitsem direk alabilir miyim?
bayramda sehir disinda olucam yanimda bulunsun istiyorum ama ...

eczaneden direk alabiliyorsun, benim kullandığım 27 TL

ben baya gür saçlıyım, eşim de eskiden öyleydi, şimdi pek kalmadı ama ben hep hamileyken bu kız kel doğarsa çok gülerim derdim sık sık, eneeee bi doğdu kel 3 yılda anca toparladı, bildiğin gibi değil

Gunaydin kizlarrrr, herzaman haftasonu 10dan asagi kalkmayan ben ilk defa 8de uyandim bugun .biraz mide bulantim var o mu uyutmadi anlamadimki
Hastanede yatan arkadasida merak ettim belki bisey yazmistir dedim ama yok.canim guzel haberlerle donersin insallah

bööööö benn bir kilo daha almışımmm hüngür hüngür, nerden geliyor bu kilo yarabbiim, birşey yemiyorum nedir bu

Gunaydin bende ilac icince sabah erkenden kalkiyorum hep.benimde bupanti var gece biraz daha fazlaydi.balik yedim yemez olaydim sanki evde hala balik kokuyor balkonda pisirdi esim her yeri kapattim halbuki.ama bu ders oldu evde balik yok artık pisirme

balığı balıkçıda pişirtip evde yemek lazım, en kokusuz hali o olur, ama işte balıkçıların pişirdiği yağ da pek hijyenik olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…