2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
oy oy maaşallah suphanallah canım bundan sonra herşey yolunda gidecek Allahımın izniyleee
darısı başıma inşallahh
ay evet su gibi geçsin zaman

aminnnnnnn canım inş hep böyle sorunsuz devam eder hamileliğimiz
onca mücadeleden sonra bulunca insan bian evvel zaman geçsin sağlıcakla bebişini kucağına alsın istiyor
inş da öyle olacak canım bi bakmışız mart gelmiş bebekler tek tek teşrif ediyor

aynen canım bana da öğrendiğimden beri aylar geçmiş gibi geliyor ama sadece 3 hafta oldu
şimdi daha çok başında olduğumuz için daha da tedirginiz...
bebişlerimiz biraz daha büyüsün rahatlarız inş diye umuyorum ama bakalım
ozamanda başka düşünceler olur gerçi...
inş hayırlısıyla atlatırız bu günleri...

gel pazartesi gelllllllll
inş bebişinin pıt pıtlarını duyacaksın canımmmmmm dualarım seninle

Kızlaaaarrr biz doktordan geldik kesemizi gördük çok şükür Allahıma.... 2 hafta sonra da kalp atışları için çağırdı çok mutlu oldum şimdi de 2 hafta nasıl geçer diyorum

gözün aydın canımmmm darısı pıt pıtların başınaaaaaa

canım çok sevindim çok şükür rabbime
1 haftada neler değişmiş
gözün aydın canım bebişinden hep güzel haberler alırsın bundan sonra inş

aynen öyle canım Rabbim o günleri de gösterecek inşallahhhhhh

şimdi bebekle birlikte rahım de buyuyo ve rahmı besleyen kan damarları da gerılıo bu da rahımde kaısklada ağrıya sebep oluyo bunlar normal korkman gereken şey geçmeyen dayanılmaz düzeyde ağrı kanamayla bırlıkte dusuk habercısı ama yıne de dusmeyebılıo

Allah korusunnnnnn
kocişler biraz bekliycek artııkkkk
aynen öyle önce sefa sonra cefa çekcezzz benim kasıklar balon gibi şişti ağrım var diye akşam almaya gelio beyzadem
Kızlar oruç tutuyor musunuz
bana tutmayacaksın dedi dr.um sıvı almamız gerektiği için malum bebğin susuz kalmasını istemezsin dimi deyince mecburen uydum valla

valla eve ultrason cihazı almak fena fikir değilmiş:)))

kızlar size bişey sorucam benim sat 18 haziran.ben 22 temmuzda doktora gittim doktor keseyi gördü ölçtü biçti 4 hafta 4 günlük dedi.e o dediği tarih zaten benim sat'ım.nasıl oluyor bu iş anlamadım?o makinede mi 40 haftaya göre sayıyor oluşum gününe göre saymıyor?

ben de öğrenene kadar tuttum oruç o kadar kötü oldum ki kendi kendime niyeyse bu sene çok zor geçio diodum meger hamileymişim şimdi tutmuyorum Allah izin verirse seneye bebiş olunca emzirmeden tutamam napcaksak bissürü borcumuz olacak:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…