2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlar bugünlerde bana herşey kokar oldu eşyalar, ev herşey...
kendi kendime kokuyorum mesela günde 3 kere banyoya girsem de iğreniyorum kokumdan
yemekler zaten öyle hele sabah yumurta haşladım sarısının kokusu beni mahvetti (normalde seve seve yerim)

böyle bişey yaşayan varmı aranızda?

Son düzenleme:
kızlar soğan süt yapar diye bir duyum aldım bilen duyan var mı şimdiden süt yapıcı gıdalar yiyip içmeliymişiz
şimdilik yapma böyle şeyler hele bebek doğsun sonra süt hormonu zaten artar ama sen bişey yapma canım
kızlar siz bu hesaptan anlıyorsanız bi hesap eder misiniz benim 26 hazirandı sat. dün testte 1706 çıktı. doktora henüz göstermedim. yaptırdığım yerde sadece hamilesin dedi. haftayı tahmin edebilir misiniz

4 haftalıktır adet günnünden bugüne 1 ay geçmiş yani 5.ci haftanın içinde sayılıyorsun canım

sürekli olmasa da ben de yaşıyorum normal bunlar

korkma canım ya
unutma pozittif düşünce pozitif olayları getirir
bazen bende korkuyorum sonra nice hamile kalıp çocuğu olanları düşünüyorum
diyorum allah onlarınkini tamamına erdirdi neden benimkinide erdirmesin
telkinde bulun devamlı ke ndine bir süre sonra inanmaya başlarsın:devamlı bebeğinin iyi olduğunu çok rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirdiğini tekrarla kendine
kabızlık için kavun kuru incir tüket
ceviz badem fındıkta tüket bir süre sonra düzene ggirer inşallah
korkma sakın bağırsağın yeri ayrı rahmin yeri ayrı
sancında muhtemelen kabızlıktan gazz sıkışmasından oluyordur korkma sakın
bu arada aranızda hurma yiyen varmı?varsa hatırlatayım hhurma rahimdeki kasların açılmasına neden oluyormuş****bakınız Meryem suresi
son aylarda tüketmek çok iyiymiş
ben çok severim fakat ilk 3 ay tüketmek istemiyorum

ben yedim valla kaç kere allah korusunnn hepimimizzziii

kızlar merhaba sata göre bende mart annesi olacağım Allahın izniyle.. şuan sata göre 8 hafta içindeyiz fakat bebeğim 6 haftalık görünüyo ve kalp atışı duyulamadı kese ve bebeğin boyu 6 haftaya göre normal betahcgm de yükselişte fakat doktorum bebeğin gelişimi yavaş durmuş hatta ölmüş bile olabilir 1 hafta daha bekleyelim dedi beni çok korkuttu bu arada açık pembe açık kahve akıntım oluyo progestan ve ecopirin verdi dinleniyoruz bakalım.. içeride ölmüş olsa benı de etkılemez mıydı? yada betahcg düşmez miydi? gelişimi 2 hafta geri diye kürtaj yaparlar mı acaba?? haftaya kalp atısı baslasa normale döner değil mi?? offf çok telaşlıyım Allah yardımcımız olsun..

niye kürtaj yapsınlar ccanım bakarlar bebek yasamıorsa yaparlar ayrıca olabılır de gec dollenmısse gerıden gelmesı normaldır ıkı hafta geri olması bı sorun teşkı etmez kanımca eğer yaşamıorsa o zaman üzülürsün şimdi kendini üzüp bebişi de üzme ALLAH yardımcın olsun tabı burdan solemesı çok kolay üzülme diye ama napalım dua edıcem bende sana sonucları yaz buraya

kizlar bu pregesteron recetesiz satiliyor mu??
eczaneye gitsem direk alabilir miyim?
bayramda sehir disinda olucam yanimda bulunsun istiyorum ama ...
Tanidik eczane yokmu borca al sonra yazdirirsin.aile hekimide yaziyor progestani bana 2 kutu birden yazdi g unde 3 defa iciyorum

Baska doktorada gitsene bir canim.gec döllenme olmussa eger kalb genelde 6+4 de karindan duyulur .nasil muayene etti seni bir anneye denirmi kalbi durmusta olabilir canim ne olur baska doktora git.hcg duser dusuk olsa

Ya arkadaşlar hepimiz hamileyiz cok şükür Rabbim nasip ederse bu şekilde de devam edecek sizlerden ricam yemek konusunda daha hassas olabilir miyiz malum hangi dakika ne isteyecegimiz belli olmuyor bir kaç gün önce bi arkadaşımız Eerik ten bahsetti canım çekti bulamadım malum hepimiz istanbulda oturmuyoruz bugun yine foruma takilayim dedim yine yemekler dönmüş ortalikta avcumu yalamaktan bir hal oldum.

Bu arada benim hamilelik bir tuhaf geciyor kalp atisi artti cok halsizim sürekli hasta gibi hissediyorum kendimi ve maalesef kayinvalidemlerdeyiz eski usûl pek halden anlamiyorlar canim kocama iki is birden düşüyor.
Benim gibi kalp atisi artan oldu mu normal mi bu durum

bende başka şeyler değil de kendıme kokuorum eşime soyluyorum yok dıyo kokmuosun dıo ama bana gelıo b hcg kokuom sankı ole gelıo bana

Allah razı olsun canım sağolasın bende dua edıcem tüm hamilelere çok sabır işiymiş bu annelik çok iyi anlıyorum şimdi..Bende gec döllenmiş olabilecegi kanaatindeyim.. bide eğer hamile olmasaydım bu hafta adet haftamdı kahve akıntı falan bu sabeple olabilir mi acaba?

Baska doktorada gitsene bir canim.gec döllenme olmussa eger kalb genelde 6+4 de karindan duyulur .nasil muayene etti seni bir anneye denirmi kalbi durmusta olabilir canim ne olur baska doktora git.hcg duser dusuk olsa

Karın ultrasonuydu canım .. baska bı dpoktorum daha var ıkısıne de gıdıp bilgilerini karsılastırıyorum su an ..pazartesı dıgerıne gıdıcem bakalım o diyecek.. bunları söyleyen doktorun makınesı cok gelısmıs bebeği gördü ama kalp atısını duyamadı bır hafta daha bekleyelım bakalım dedı... diğer doktor da daha bebek küçük 10 gün sonra gel dedi.. ıkısıne de gidicem bakalım ne diyolar.. çok peşin hükümlüler yaa gebelikte bır hafta dıgerını tutmuyo oysa kı bır anda gelısıyo bebiş... inşallah benim mercimeğim de gelişir de şaşırtır doktor amcalarını

kizlar iyi aksamlar
ya dikkat ettim de siz iste midem bulaniyo falan deyince benim hic bir hamilelik belirtim yok:26:istah eskisi gibi hic bir sey asermiyorum diye bilirim
bundan onceki gebeligimde de boyleydi ay ALLAH korusun yine bi problem olmasin off yine canim skildi

kızlar merhaba,
aranızda benim gibi olan var mı merak ettim. bugün her iki bacağımda acayip derecede ağrıyor. dün 2-3 saatliğine dolaşmaya çıkmıştık ama çok yavaş hareket ettik, arada oturduk falan, sabah uyandığımda basamadım ayaklarıma. hiç böyle olmamıştım bacaklarım kasılıp duruyor, baldırlarıma dokunamıyorum, üzerine basamıyorum ayaklarımın anlamadım neden böyle oldu yaaaa...

olabılı tabıkı ge dollenme olmus belıkı hafıf yerleşme kanamasıdır buda ıyı dusun ıyı olsun canımmm

olabılı tabıkı ge dollenme olmus belıkı hafıf yerleşme kanamasıdır buda ıyı dusun ıyı olsun canımmm

sağolasın tatlım ıyı dusunmeye calıscam ınsallah bebişim de sürpriz yapar bize hızlıca büyür kocaman olur doktoru şaşırtır insallah... benım hesabıma göre de zaten şuan 6 hafta içindeyiz... ama doktorun sat hesabı 2 hafta önde benim hesabıma göre inşallah geç döllenme olmustur da bı sorun yoktur..

sen yumurta gününü anlayabıldınn mı canım ona göre tam net hessaplarsın ben anladım mesela 12 haziran yumurta günümdü 13 hazıran da dollenmış yavrumuz sat a göre ıkı gun gerıde benımkıde

iyi aksamlar arkadaşlar
şuan hastaneden yaziyorum kanamam var düşük riskim var diye yatıyorum. bebegim durumu şuan için iyi... dualarınızı eksik etmeyin ne olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…