2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlarrr benden baska surekli kusan yok mu?
Yedigimi 10 dk icinde cikariyorum su da dahil :KK43:
Dr bikacgun hastaneye yatirabiliriz dedi :KK43:

bulantılarım arttı ama çok şükür daha kusmam yok.Allah yardımcın olsun cnmm inş seninkide bıçak gibi kesilir hemencecik çok uzun sürmezz:KK50:

valla eve ultrason cihazı almak fena fikir değilmiş:)))
dimi dimi:KK34:
kızlar size bişey sorucam benim sat 18 haziran.ben 22 temmuzda doktora gittim doktor keseyi gördü ölçtü biçti 4 hafta 4 günlük dedi.e o dediği tarih zaten benim sat'ım.nasıl oluyor bu iş anlamadım?o makinede mi 40 haftaya göre sayıyor oluşum gününe göre saymıyor?
canımcım Dr.lar gebeliği sata göre hesaplayıp 40hafta sayıyorlar o yüzden 4+4 demiş sana dr.un :KK34:

ben bebeğim doğduktan sonra süt yapsın diye süt kivi ve muzu karıştırıp içiyordum, acayip canım çekti şimdi, buz gibi şööyle eşimi kiviye göndereyim birr:KK9:

ne 14 ayı ayol:KK53::KK53: 9 ay değil miydi o?

kızımda doktor bize bir uyarıda bulunmamıştı ve biz gayet normal hayatımıza devam etmiştik. bunda düşük tehdidim olduğu iiçin doktor direk yasak dedi:KK37: her gittiğimizde de yasak diyoor:KK53:

:):):):) çok güldürdün beni yaaa ilk 14 hafta tehlikeliymiş yaa hani o yüzden şeettim. 14 ay değil yanlış yazmışım yaw 14 hafta :KK1:

arkadaşlar çıkıyorum hepinize iyi akşamlar inşallah yarın çok güzel bir gün olur bizim içinnn:KK16::KK16:

hımmm alışır vucudun ama bıraz zaman gecmesı lazım bu arada da bebışi besleyebılmen lazzım inşallah kısa surede gecer
benım de mıdem bıle bulanmadı desem ayıp olur mu bılmem her hamıle faklı demekkı

X