2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

bi ara ben de ne kadar izliodum gülmek için hele müzik açıp oynuolar o zaman kopuosun bir de sürekli maşallah inşallah diolar ama kayboldu sonra kanal artık izlemiorum yalnız ordaki hatunlar tornadan çıkmıs gibi göğüsler kocaman gözler lensli falan

namaz çok şükür ben de kılmaya özen gösteriorum arada sekteye de ugruo (Allah affetsin) benim dizimde menisküs var oturarak kılıorum ondan çok sorun olmuor bilio musunuz anne kılarken karnındaki beebgide namaz kılarmıss ay ne kadar güzel di mi

maşaAllah gözünüz aydın Rabbim büyük inş saglıklı sıhatlı bir şekilde de kucagınıza almak nasip olur.darısı bizlere hayırlısıyla inş.

Sizlere bişey danışmak istiyorum. Dün ilk defa doktor kontrolüne gittim. Dün SAT a göre 6+4 tüm ama doktor ultrasonda 5.5-6 haftalık hamilesin, kese görünümü, boyutu iyi dedi. Kalp atışları da başlamıştır. Vajinal muayene yapalım mı dedi, ben biraz daha bekleyelim dedim. Haftaya tekrar gel dedi. Şimdi burada anormal bi durum var mı, neden benim hesabıma göre bi hafta geriden gidiyoruz. Böyle bi durum ile risk yaşayanınız oldu mu, korkuyorum açıkçası....

bence sorun yoktur korkmayın olsa doktorunuz söylerdi belki geç döllenmedir ne güzel kese görünümü boyutu iyiymiş.stres yapmayın inş herşey yolunda gider saglıkla bebişinizi kucagınıza alırsınız

Arkadaşlar bir soru sorabilir miyim. Daha yeni öğrendim hamile olduğumu fakat kasıklarımda ağrı var ara ara. Ve şişkinliğim ve bacaklarım kalçam sanki hamlığımla sabhlara kadar top oynamışım gibi ağrıyor. 2 haftadır devam ediyor bu sizce bütün bunlar normal mi

çok teşekür ederim cevabınız için, inş dediğiniz gibidir. İlk çocuk olunca tedirginikler bitmek bilmiyo, siz de sağlıklı sıhhatli, imanlı kucağınıza alırsınız inş.

öncelıkle hayırlı olsun canım bence gayet normal bunlar bende çok çektim bel bacak ağrısı artık hafıfledı bıraz yatarken bacağımın arasına yastık koyuyorum ıyı geldı bana

bende nerdeyse aynı şikayetlerle gittim bugün Dr.a korka korka baktı herşey normal bu kadar takma dedi bana bendeki cevap aynen şu sende bu kadar bekleyip sahip olsaydın eve ultrason cihazı alırdın adam başladı gülmeye tabi

öncelıkle hayırlı olsun canım bence gayet normal bunlar bende çok çektim bel bacak ağrısı artık hafıfledı bıraz yatarken bacağımın arasına yastık koyuyorum ıyı geldı bana
sağolasın canım. Inşallah benimki de hafifler. Ben önce de 3 ay hamilelik yaşamıştım onda da kalçama bi ağrı saplanıyordu kengi deniyormuş halk dilinde. Yine aynı acıları çekiyorum. çok önemsemiyorum artık o ağrıyı da kasığımdakinden korkuyorum açıkcası. Neden oluyor ki sızlıyor nasıl rahmime doğru geriliyor

çok teşekür ederim cevabınız için, inş dediğiniz gibidir. İlk çocuk olunca tedirginikler bitmek bilmiyo, siz de sağlıklı sıhhatli, imanlı kucağınıza alırsınız inş.

ricaaa ederimmvalla öyle ilk çocuk oldugundan herseyi takıoruz gerçi 2-3 olsada farketmiyormuszor bir süreç ama mümkün oldugunca tadını çıkarmaya çalışalım inş.amiiin güzel dileklerin için teşekkür ederim hepimiz de inşş

sanırsam kese olusurken oluo bu agrılar bebişe hazırlıo rahim kendini ayrıca sey de oluyormus adet dönemlerinde de kasılmalar devam ediormus hamilelik boyunca bazılarında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…