2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kızlar ayaklarımı koymak için masamın önündeki sehpayı kaldırdım masanın altında koydum. Çok ağır değil aslında ama birşey olur mu kiiinee :2::2:

walla şuan olsa heralde çatal falan kullanmam direk kaşıkla dalarım
ağzım yüzüm yoğurt olur du
baya baya kokusunu falan hissediyorum yani
aşermek dedikleri tam da bu olsa gerek

canım evet bu oluyor aşermek,ben oğlumda gözümün önünde kabak tatlısı dönüyordu ısırsam kart ses çıksa diyordum yedim tabi bol bol,sonra simit Allahım hiç bu kadar simit yediğimi hatırlamıyorum ,oğlumda simit delisi şimdi ilerleyen aylarda da kısır ve mercimek köftesine aşerdim anneme haftada iki gün yaptırırdım annem son zamanlarda kızmaya başlamıştı artık senin yüzüne bizde kilo alıyoz git evine orda ye ne yiyorsan derdi bu hamileliğimde bir canım et istedi çevreden kokusunu duyunca mangalın,dünde tv de etli yemekler vardı hemen kalkıp et haşlayıp kavurdum yedim bi güzel sanırım ete aşeriyorum zaten etçiydim
dondurma konusu açılmış hazır dondurmalarda sığır jelatini var zararlı hamilelere aslında şu keçisütü ile yapılan dondurmacılarda satılanlarda <zararlı en çabuk mikrop yayan dondurmaymış ,eşim yemese yemiyecemde hergün karşımda yiyince bazen arada yiyorum.

Kızlar ayaklarımı koymak için masamın önündeki sehpayı kaldırdım masanın altında koydum. Çok ağır değil aslında ama birşey olur mu kiiinee :2::2:

olmaz korkma canım benim oğlan 14 kilo onu kaldırdım geçen sancm az oldu ama ondan değildi sanırım .korkma canım

walla ben et hiç sevmezdim hatta sırf vitamin olur falan diye zorla yerdim ete bakmadan çünkü bakınca yiyemiyodum
geçenlerde et et diye kudurdum yapıp yedim yok ya bu değilmiş benim canımın istediği dedim
şimdi düşününce bile bulantı geliyo
neymiş bu hamilelik arkadaş daha böyle karmaşık bişey yaşamamıştım şu 28 yıllık yaşamımda

Kızlaaaarrr biz doktordan geldik kesemizi gördük çok şükür Allahıma.... 2 hafta sonra da kalp atışları için çağırdı çok mutlu oldum şimdi de 2 hafta nasıl geçer diyorum

kızlar tesadüfe bakın ben de az önce ne yesem ne yesem diye mutfağı arınlarken makarna geldi aklıma, ocağa makarna koydum pişmesini bekliyorum, kanalları gezerken A9 diye bir kanal buldum, Allah aşkına kanallarınızı bir karıştırın, varsa şuan A9 u bulun çünkü yayına çok şaşıracaksınızz, 5-6 tane full hatun dini bilgi veriyor, Adnan oktarın bayanları, ama çok ilginç, bakmaya değer

Afiyet olsuuuuun

merak ettim evde olsam bakmak isterdim

kıslar ya namaz konusunda ne düşünüyorsunuz?ne dersiniz sizce eğilip kalkmak bir sorun olur mu?yada daha önce hamilelik yaşamışlardan yorum almak istiyorum???

kıslar ya namaz konusunda ne düşünüyorsunuz?ne dersiniz sizce eğilip kalkmak bir sorun olur mu?yada daha önce hamilelik yaşamışlardan yorum almak istiyorum???

güzelim yazını gördüm cevap vereyim dedim,ben kılıyorum namaz ve hiçbir tehlikesi yok emin olabilirsin biz hasta değiliz hamileyiz:)) ama düşük tehliken varsa ya da mide bulantıların çoksa eğelip kalkarken kusacak gibi oluyorsan sandalyede kıl güzelim ama ihmal etme eğerki kılmak istiyorsan...rabbim hepimizin yavrusunu korusun...

asla sorun olmaz, aksine çok daha iyi gelir, biliyorsunuz yaşlılar ,eğilip kalkmadan bir sehpa ya da masaya başlarını koyarak da namaz kılabiliyorlar.

Allah kabul eder inşallah bende kılıyorum.Allah hepimizin dualarını namazlarını şu mübarek günlerde kabul eylesin.Aslında 4 ay önce düşük yaptım ama doktor düşük tehliken var demedi.yani önceden düşük yapmam bu ihtimali arttırmıyor.zaten risk var derse oturarak kılmayı düşünüyorum,bırakmayı düşünmüyorum Allah'ın izniyle.nede olsa tek dayanak noktamız,tutunacak dalımız o.hepiniz dualarımdasınız kıslar Rabbim hepimizin meleğini korusun

Slm kizlar yaa ne guzelll hep okuyorum sizi beni hatirlayanlar bilir doktorum kalp atisini gorememisti kese bozuk buyuk ihtimalle duser demisti 6+1 de.Ne buyuktur ki Mevlam 7+3 de gosterdi bize bebisimi gordum bugun pit pittlarida duyduk cok sukurr.Allahim tum yavrulari ve anneleride korusun insallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…