2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

canımmmmm gözün aydınnnnn çok sevindim senin adına
aslında ben sizin topiğe ara ara bakıyordum sonra senin gününün geçtiğini ama test yaptırmadığını okumuştum...
dün aklıma girdi bi bakayım dedim olduğunu gördüm çok sevindim
yazmadım oraya ama nasılsa mart anneleri topiğine gelecek ozaman tebrik ederim dedim...
12 gün nasıl dayandın valla helal olsun sana
allah gönlüne göre versin canım inş sağlıcakla kavuşursun ikizlerine

baharrrr!!! sen temmuz topicindeki baharsın :))) çok sevindim bahar senin için. gözün aydın. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)) kısmette burda buluşmak varmış bak.

evet canım temmuz topiğindeki baharım
saol canımmmmmm amin inş sağlıcakla kavuşuruz bebişlerimize
çok şükür burdayız canım martta kadar hayırlısıyla geçiririz zamanımızı inş

inşallah canım inşallah sen nasılsın nasıl gidiyor hamişlik kalp atışını duydun dimi canımcım

inşallah canım inşallah sen nasılsın nasıl gidiyor hamişlik kalp atışını duydun dimi canımcım

ben iyiyim canım şükür halime
halsizlik ve iştahsızlık var tek sıkıntım bu
çok şükür kalp atışlarını salı günü gördük canım
bidahaki kontrol 1 ay sonra 2 li test yapılacak...
zaman su gibi geçer inş

Evet canım insan dayanamıyor sabredemedim ben de daha kimseye söylemedim keseyi görmedim diye içim içimi yiyor

valla cnm o istahsizlik bende de var... yani soyle acim midem boyle bos gibi ama agzima bisey atinca gitmiyo cigneyemiyorum...
cnm istemiyor... sadece bolbol su ... aynisini dun aksam annem ile konustum mesela onda hic bulanti kusma olmamis ama boyle istahsizlik varmis. Hatta hamile oldugunu oyle anlamislar hic takma cnm zamanla duzelir hormonel seyler bunlar. herkesi farkli etkiliyor...

tatlim gozun aydin rahatlama hissi cok guzel degilmi ? :) Rabbbim evlatlarimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin.. saglikli sihhatli evlatlarimiz olur insallah... valla o bulanti bendede yok suan... doktor haftaya baslaya bilir demisti... senin baslamis bak.
insallah gecicidir tatlim durumun ama kendini zorlama yemek icmek icin... oluruna birakmak lazimmis.

oy oy maaşallah suphanallah canım bundan sonra herşey yolunda gidecek Allahımın izniyleee
darısı başıma inşallahh
ay evet su gibi geçsin zaman

ahh cnm benimde oyle bayramdan sonra gel dedi testler fln...
zman nasil gecicek hic bilmiyorum :)
ogrendigimden beri sanki aylar gecti gibi ama sadece haftalar gecti.. zaman suan cok yavas akiyor bizim icin
genel olarak endise ve heyecan karisik duygular oldugu icin galiba

sabahtan beri oku oku bitiremedim ne çok yazmışsınız öyle,şimdi artık okumayı bıraktım yeni gelenler var hayırlı olsun hamilelikleri ,sağlıkla geçsin 9 ayları midem bugün iyi çok şükür. bacak ağrısı olanlar okumuştum benimde ağrıyor ara sıra .kasık ağrılarımda arada bir tekrarlıyor tamamen bitmiş değil.su içmeye devam günde 3 litre ,sütü daha yeni yeni içmeye başladım sayılır sabah kalkar kalkmaz içiyorum.pazartesiyi iple çekiyorum pıt pıtları duymak için
ayancell den haber varmı kızlar nasıl durumu gitmişmi göremeedim mesajlarda

inşallah duyarsın pıt pıt pıt dünyanın en güzel melodisi oooooooooo

aman Allahım ya çok kötüyüm nasıl sarımsaklı yoğurtlu makarna çekti canım anlatamam
neden iş yerinde oluyo ki bu ya
bi de bu yavru erkek galiba sarımsak nedir ya

ayangel bi ara bi girmiş galiba az önce gördüm. hcg değeri sonradan yükselen var mı gibi bişey sormuş. doktora gittiğinden bahsetmemiş. bi fikrim olmadığı için bişey diyemedim ben canım. öle yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…