2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
oy oy maaşallah suphanallah canım bundan sonra herşey yolunda gidecek Allahımın izniyleee :KK16:
darısı başıma inşallahh:KK16:
ay evet su gibi geçsin zaman :KK52::KK52:

aminnnnnnn canım inş hep böyle sorunsuz devam eder hamileliğimiz :KK16::KK16::KK16:
onca mücadeleden sonra bulunca insan bian evvel zaman geçsin sağlıcakla bebişini kucağına alsın istiyor :KK16:
inş da öyle olacak canım bi bakmışız mart gelmiş bebekler tek tek teşrif ediyor :KK52:

ahh cnm benimde oyle bayramdan sonra gel dedi testler fln...
zman nasil gecicek hic bilmiyorum :)
ogrendigimden beri sanki aylar gecti gibi ama sadece haftalar gecti.. zaman suan cok yavas akiyor bizim icin
genel olarak endise ve heyecan karisik duygular oldugu icin galiba :KK43:

aynen canım bana da öğrendiğimden beri aylar geçmiş gibi geliyor ama sadece 3 hafta oldu :KK1:
şimdi daha çok başında olduğumuz için daha da tedirginiz...
bebişlerimiz biraz daha büyüsün rahatlarız inş diye umuyorum ama bakalım :KK1:
ozamanda başka düşünceler olur gerçi...
inş hayırlısıyla atlatırız bu günleri...

sabahtan beri oku oku bitiremedim ne çok yazmışsınız öyle,şimdi artık okumayı bıraktım yeni gelenler var hayırlı olsun hamilelikleri ,sağlıkla geçsin 9 ayları :KK49: midem bugün iyi çok şükür. bacak ağrısı olanlar okumuştum benimde ağrıyor ara sıra .kasık ağrılarımda arada bir tekrarlıyor tamamen bitmiş değil.su içmeye devam günde 3 litre ,sütü daha yeni yeni içmeye başladım sayılır sabah kalkar kalkmaz içiyorum.pazartesiyi iple çekiyorum pıt pıtları duymak için
ayancell den haber varmı kızlar nasıl durumu gitmişmi göremeedim mesajlarda

gel pazartesi gelllllllll :KK16:
inş bebişinin pıt pıtlarını duyacaksın canımmmmmm dualarım seninle :KK16:

Kızlaaaarrr biz doktordan geldik kesemizi gördük çok şükür Allahıma.... 2 hafta sonra da kalp atışları için çağırdı çok mutlu oldum şimdi de 2 hafta nasıl geçer diyorum:KK16:

gözün aydın canımmmm darısı pıt pıtların başınaaaaaa :KK16::KK16::KK16:

Slm kizlar yaa ne guzelll hep okuyorum sizi beni hatirlayanlar bilir doktorum kalp atisini gorememisti kese bozuk buyuk ihtimalle duser demisti 6+1 de.Ne buyuktur ki Mevlam 7+3 de gosterdi bize bebisimi gordum bugun pit pittlarida duyduk cok sukurr.Allahim tum yavrulari ve anneleride korusun insallah..

canım çok sevindim çok şükür rabbime :KK16:
1 haftada neler değişmiş :KK9:
gözün aydın canım bebişinden hep güzel haberler alırsın bundan sonra inş :KK16::KK16::KK16:

aminnnnnnn canım inş hep böyle sorunsuz devam eder hamileliğimiz :KK16::KK16::KK16:
onca mücadeleden sonra bulunca insan bian evvel zaman geçsin sağlıcakla bebişini kucağına alsın istiyor :KK16:
inş da öyle olacak canım bi bakmışız mart gelmiş bebekler tek tek teşrif ediyor :KK52:

aynen canım bana da öğrendiğimden beri aylar geçmiş gibi geliyor ama sadece 3 hafta oldu :KK1:
şimdi daha çok başında olduğumuz için daha da tedirginiz...
bebişlerimiz biraz daha büyüsün rahatlarız inş diye umuyorum ama bakalım :KK1:
ozamanda başka düşünceler olur gerçi...
inş hayırlısıyla atlatırız bu günleri...

gel pazartesi gelllllllll :KK16:
inş bebişinin pıt pıtlarını duyacaksın canımmmmmm dualarım seninle :KK16:

gözün aydın canımmmm darısı pıt pıtların başınaaaaaa :KK16::KK16::KK16:

canım çok sevindim çok şükür rabbime :KK16:
1 haftada neler değişmiş :KK9:
gözün aydın canım bebişinden hep güzel haberler alırsın bundan sonra inş :KK16::KK16::KK16:

aynen öyle canım Rabbim o günleri de gösterecek inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16:

sağolasın canım. Inşallah benimki de hafifler. Ben önce de 3 ay hamilelik yaşamıştım onda da kalçama bi ağrı saplanıyordu kengi deniyormuş halk dilinde. Yine aynı acıları çekiyorum. çok önemsemiyorum artık o ağrıyı da kasığımdakinden korkuyorum açıkcası. Neden oluyor ki sızlıyor nasıl rahmime doğru geriliyor

şimdi bebekle birlikte rahım de buyuyo ve rahmı besleyen kan damarları da gerılıo bu da rahımde kaısklada ağrıya sebep oluyo bunlar normal korkman gereken şey geçmeyen dayanılmaz düzeyde ağrı kanamayla bırlıkte dusuk habercısı ama yıne de dusmeyebılıo

Kızlaaaarrr biz doktordan geldik kesemizi gördük çok şükür Allahıma.... 2 hafta sonra da kalp atışları için çağırdı çok mutlu oldum şimdi de 2 hafta nasıl geçer diyorum:KK16:[/QUO

Gözün aydınn cnm :KK16: Demek benim keseminde görünmesi lazım gidince :KK1: Normal ultrasonla mı gördü cnm yoksa vajinal ultrason felan mı

Sağol canım evet normal ultrasonla gördü.salı günü hcg 761 di.senin kaç çıkmıştı?

gözün aydınnnnnnnnnnnnn darısı kalp atışlarına :KK76::KK76:

Çok teşekkür ederim canım amin inşallah :KK16:

şimdi bebekle birlikte rahım de buyuyo ve rahmı besleyen kan damarları da gerılıo bu da rahımde kaısklada ağrıya sebep oluyo bunlar normal korkman gereken şey geçmeyen dayanılmaz düzeyde ağrı kanamayla bırlıkte dusuk habercısı ama yıne de dusmeyebılıo
Allah korusunnnnnn :KK50:
:KK52: kocişler biraz bekliycek artııkkkk :KK52: :KK52:
aynen öyle önce sefa sonra cefa çekcezzz benim kasıklar balon gibi şişti ağrım var diye akşam almaya gelio beyzadem:KK1::KK1:
Kızlar oruç tutuyor musunuz
bana tutmayacaksın dedi dr.um sıvı almamız gerektiği için malum bebğin susuz kalmasını istemezsin dimi deyince mecburen uydum valla:KK34:
Canım benim salı günü 1145 çıkmıştı
canım senin satın ne zamandı:KK34:

bende nerdeyse aynı şikayetlerle gittim bugün Dr.a korka korka baktı herşey normal bu kadar takma dedi bana bendeki cevap aynen şu sende bu kadar bekleyip sahip olsaydın eve ultrason cihazı alırdın:KK1: adam başladı gülmeye tabi:KK52::KK52:

valla eve ultrason cihazı almak fena fikir değilmiş:)))

kızlar size bişey sorucam benim sat 18 haziran.ben 22 temmuzda doktora gittim doktor keseyi gördü ölçtü biçti 4 hafta 4 günlük dedi.e o dediği tarih zaten benim sat'ım.nasıl oluyor bu iş anlamadım?o makinede mi 40 haftaya göre sayıyor oluşum gününe göre saymıyor?

ben de öğrenene kadar tuttum oruç o kadar kötü oldum ki kendi kendime niyeyse bu sene çok zor geçio diodum meger hamileymişim :KK1::KK1::KK1::KK1: şimdi tutmuyorum Allah izin verirse seneye bebiş olunca emzirmeden tutamam napcaksak bissürü borcumuz olacak:44::44::44:

X