2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kızlarr ben açık renk keten pantolon giydim. Akıntım o kadar çok ki pantolonumu ıslattı resmen ödüm koptu kan sandım :18:
Bu kadar akıntı normal mi su gibi ?

selam kızlar,
ben 2 sene önce doğal yoldan hamile kalmıştım, ama 8 haftalıkken bebeğimin kalbi durmuştu ve kürtajla almışlardı. sonra sperm sorunumuz olduğunu öğrendik ve tüp bebek tedavisine başladık. Zorlu yolun sonunda Allaha şükür 3. denememde yeniden hamileyim. İnşallah bu defa herşey yolunda giderse ben de mart annesi olacağım.

Ben korkumdan test yapmam gereken günde yaptırmadım testi. 12 gün geç yaptım. pazartesi günü ilk kontrolüm var. umarım keseyi görebilirim. Bu arada iki embriyo konulmuştu, haliyle ikiz olma ihtimali de var.

baharrrr!!! sen temmuz topicindeki baharsın :))) çok sevindim bahar senin için. gözün aydın. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)) kısmette burda buluşmak varmış bak.

Kızlarr ben açık renk keten pantolon giydim. Akıntım o kadar çok ki pantolonumu ıslattı resmen ödüm koptu kan sandım :18:

geçen hafta benim de öyleydi ama ben kullandığım crinone jelden oluyor sanmıştım. sizde de oluosa demek jelle alakası yok. öyle ki günlük ped kullanmıyorum, normal pes kullanıyorum şu anda ben.

ay ya aynı akıntı bendede var su gibi kıvamsız, şeffaf beyaz gibi bişey dimi?bide böyle yavaş yavaş gelmiyo şak diye geliyo dimi?yalnız olmadığıma çok sevindim..:)

canım benimm teşekkür ederim desteğin için bakalım arefe günü kalp atışını duymamız için çağırdı Dr.umuz çifte bayram olacak inşallah duyarsak kalp atışlarını da hayırlısıyla
canım ben günde 2defa iç çamaşırı değiştiriyorum sanki terlemişim gibi sırılsıklam oluyor

şimdi doktordan geldım, bebeğimi görebıldım sonunda ve kalp atışlarını da duydum cok sevındım. 2 hafta önce gıttığımde görünmemıstı. normalde adete gore 7+ 6 ama ultrasona gore 6+4 dedı doktor gec yumurtlama olmuş dedı. 1 ay sonra gel ikili test, zeka testı yapalım dedı. İnşallah sonuna kadar hersey güzel gıder. yalnız bu ara cok bulantım var, önceden ""hıc yok bulantım acaba terslik mı var" derken bugun resmen 3 kere çıkardım. ne yesem, ne koku duysam bulantım başlıyo. vıtamını ıcmıstım tam 5 dk sonra çıkardım gecıcıdır umarım. herkese sağlıklı günler dılıyorum:)

gözünüzzz aydıııınn ne güzell bebişleri görenler pıtpıtları duyanlar çoğalıyorr Allahımmm darısı başımızaaa inşş hayırlısıylaa inş herşey yolunda gider.

Kızlar valla maşallahınız var oku oku bitiremedim sayfaları yahu benim işim biraz değişik ve yoğun olduğum için pek giremedim siteye.ne güzel yeni hamişker var çok sevindim ben de dayanamadım bugün için medikal parktan randevu aldım bir doktorla kalmak istemiyorum 2 saat sonra gidicem bakalım

gözünaydın canım çok sevindim darısı başımıza inşallah :)

Bu arada bi süt muhabbeti olmuş ızmirde olan varsa tire sütü şiddetle tavsiye ediyorum.ben hayatımda böyle süt içmedim

kızlar soğan süt yapar diye bir duyum aldım bilen duyan var mı şimdiden süt yapıcı gıdalar yiyip içmeliymişiz

amin canım allah isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda
canım ben şuan 7+6 yım...
5+2 de keseyi gördük 7+3 de kalp atışlarını gördük çok şükür
darısı senin başına canım

süper olacak canım dediğin gibi çifte bayram yaşayacaksınız allahın izniyle

İyi haberlerle dön canım. Bakalım senin kese görüncek mi sana göre kıyaslarım kendimi

Bende kendimi zor tuttum bugün başka hastaneye gitsem mi gitmesem mi diye Ama pazartesi kendi doktoruma gideyim dedim ve beklemedeyim

herkese hayırlı cumalar
bebişlerinin kalp atışlarını duyan arkadaşlar gözünüz aydın darısı başımıza inşaallah
bende kasık ağrısında dışında bi rahatsızlık yok çok şükür ne bulantı ne aşerme gerçi henüz yeniyiz ilerleyen günlerde ne olur bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…