2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aman ne bilim cnm biri gorur tanir esyalardan benim diger topiklerdeki yazilarimi okur tup bebek oldugu meydana cikar filan diye.
:))))çok alemsin canım hayal gücün süper maşallah.Nerden tanıyacak da seni bulacak çok zor ihtimal bence.Hem o paylaşacağın şeyler birtek sende mi var koca Türkiye de.Evde ki eşyaları tanır diyorsan da eşyalar görünmeden çek fotolarını:))

kızlar ya tetanoz aşısı olupta kolunda ağrı olan oldu mu :KK43:( bu arada herkes hazırlığa başlamış artık ne güzel bizim bebişimizin odası da geldi eşim nerdeyse hergün odaya gidip bakıo arada beşiği sallıo bende tabi :)))

:))))çok alemsin canım hayal gücün süper maşallah.Nerden tanıyacak da seni bulacak çok zor ihtimal bence.Hem o paylaşacağın şeyler birtek sende mi var koca Türkiye de.Evde ki eşyaları tanır diyorsan da eşyalar görünmeden çek fotolarını:))
haha :) evi gostermeden cekiom cnm bekle tamam mi kaybolma.toplu cekicem tek tek zor olur.

kızlar ya tetanoz aşısı olupta kolunda ağrı olan oldu mu :KK43:( bu arada herkes hazırlığa başlamış artık ne güzel bizim bebişimizin odası da geldi eşim nerdeyse hergün odaya gidip bakıo arada beşiği sallıo bende tabi :)))

evet canım 3 gün sürdü ağrısı ama dayanılmayacak gibi değildi. sadece kaldırmakta zorlanıyordum o kadar. cuma günü de 2.dozum olacak :KK52:

haha :) evi gostermeden cekiom cnm bekle tamam mi kaybolma.toplu cekicem tek tek zor olur.

Tamam hadi bekliyorum çok heyecanlıyım.:KK9:Tek tek çekme zaten hepsini diz koltuğun üzerine sonra oltuğun desenini modelini falan kapatır zaten onlar öyle çek.:KK9:

Burda coraplarimiz eldivenler kulotlu coraplar mendilleri filan...
$Screenshot_2014-04-16-15-09-11.jpg $Screenshot_2014-04-16-15-09-03.jpg

evet canım 3 gün sürdü ağrısı ama dayanılmayacak gibi değildi. sadece kaldırmakta zorlanıyordum o kadar. cuma günü de 2.dozum olacak :KK52:

evet çok değil de bende tam dolaptaki çamaşırları indirmiştim aşıdan önce canım yanıyo katlarken ... 2. doz daha ağrılı oluyormuş..bana tek doz yapıldı bide 2015 yılında yapılcakmış

Son düzenleme:
kızlar selammm :) gittim tetenoz asımı oldum...kızımın kalp atıslarını dınledım..güzel birgün havada günes var..sahile inebılırım bıraz sanırım :)

Selam kızlar nasılsınız. ben de birşey sormak istiyorum beni sağlık ocağından 12 mayısta çağırdılar tetenoz aşısı için. Ozaman tahmi 26 haftam bitmiş oluyor 27. hafta içinde oluyorum ben bu aşının bir zamanı süresi varmı niye okadar geç acaba şeker yüklemeni de ozaman yaparız demişlerdi. Eğer geç oluyorsa Kendi doktoruma da 1 ay önce gitmiştim bu ptesi günü randevum var olmassa ona söyleyeceğim hem şeker yüklememi yapsın hemde aşıyı vursunlar.

Bittii :) 1 hastane cikisimiz daha var duz krem o. Onu cekmedim.

Eklentiler

• $Screenshot_2014-04-16-15-50-54.jpg
    $Screenshot_2014-04-16-15-50-54.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 30
  • $Screenshot_2014-04-16-15-53-53.jpg
    $Screenshot_2014-04-16-15-53-53.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 15
X