2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Olmaz mi canim son gunlerde uykudayken basliyor bel agrisi belin agirlik merkezi degisiyor o yuzden mis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar nasılsınız? Ya benim dün gece aniden sol kasığıma bıçak sağlanır gibi bir sancı girdi. Kısa süreli giriyor fakat ara ara devam etti. Hatta gece uykumdan uyandım iki kere . şimdi sabah çok şükür bir şey yoktu. inş olmaz. hatta gece bir ara acile gitmeyi düşündüm. sizde de oldu mu hiç böyle bir şey. doktor randevum cumartesi sizce ne yapayım?

Canim çok telaş yapma bence bende olmadi ama normaldir diye düşünüyorum ama içinin rahat etmesi için bence doktorunu bir ara için rahat etsin

Anlamıyorum bende doktordan geldim ertesi gün ağrı oldu. .Dün gece öksürdun boğazım kurudu ama öyle minicik sol kasigim felaket agridi çok korktum

Kaç kilo aldınız toplamda bende 5 kilo aldim 24 haftaligim ama herkez bundan sonra alirsin asıl dio bakalım :/

Hamile olduğumu bilemdiğim dönemde iştahta değişme oldu sadece bende o ara 4 kilo almışım.. 1,5 kilo verdim sonrasında, yarm kilo aldım vs.. ama hiç daha üstüne almadım. Evet doğru olabilir şu ara doyduğumu hissetmiyorum nedense Ama çok almayacağım gibi geliyor bana.. Her sabah kahvaltıda 1 haşlanmış yumurta yiyorum, iyi bir peynir ne kadar yağlı olursa olsun hiç bi zaman sınır koyduğum bir şey değildir kahvaltıda aman çok yedim filan demeyerek onu da istediğim kadar tüketiyorum. Gayet doyurucu ve sağlıklı. Onun haricinde kendimi bildim bileli kahvaltı sofrasında yağlı şeyleri sevmem ben, akşam yemeğinde ekmek tüketmem yemeğin yanında pilav ya da makarna olmasa bile.. sucuk, pastırma, börek, çörek kurabiye, pastalar vs.. yemiyo değilim bazen öğle aralarında iş yerinde tüketiyorum bazen akşam yemeğinden sonra dondurma yiyorum. Şu ana kadar almadım eşim de sen zayıflıyorsun diyor, bebek iyi olsun da ben böyle süperim :)

bende dondurmaya dayanamıyourm yaa yazı erkekn getirdik galiba yaz sıcaklarında naparız bilmem :44:[/QUOTE]

Sorma.. Aydın'dayım ben, burayı bilen bilir, yazı çekilmez.. Nefes alamazsın, son aylarda napacağım ben diye şimdiden düşünüyorum.. Klimalar sağolsun artık

Dikkat edersen almazsın merak etme Evet kesin hamilelikten.. Sabah 6da gözünü açıp kahvaltı hazırlayan sonra çok yoğun bir tempoda çalışıp üsstüne bir de her şeyiyle evi ihmal etmeyen bir insanım ben.. Önceden gık demezdim, şimdi arada dengelerim kayıyo

walla ben hiç tutamıyom kendimi
her aksam o dondurma yeniyor
hatta birazdan gene yenecek
maraş kesme dondurma offf offf

Bende kornet Ye gitsin boşver ya... Bebeğin peşinde dolanırken, emdirirken filan verirsin merak etme.. Hamileyken alınan kilolar gider bir şekilde, emzirirken almamaya dikkat etmek gerek..

Herkese iyi pazarlar dondurma yiyen arkadaslar varmış markette satilan fabrikasyon dondurnalari yemeyin diyor doktorlar zararliymis doktor bi tanıdığım mado ya da özsütün dondurmalarini ye demisti

Olmaz mi canim son gunlerde uykudayken basliyor bel agrisi belin agirlik merkezi degisiyor o yuzden mis

Benimde belim çok ağrıyor tutuluyor ya. Birde yirmi günde 2 kilo almışım toplamda benim hesabıma göre 6.5 doktordaki kayıtlara göre 5 kilo çok moralim bozuluyor :-(

Benimde belim çok ağrıyor tutuluyor ya. Birde yirmi günde 2 kilo almışım toplamda benim hesabıma göre 6.5 doktordaki kayıtlara göre 5 kilo çok moralim bozuluyor :-(

Ben 3 aydir kilo almiyorum buna ragmen agriyor belim doktor cok normal diyor

Herkese iyi pazarlar dondurma yiyen arkadaslar varmış markette satilan fabrikasyon dondurnalari yemeyin diyor doktorlar zararliymis doktor bi tanıdığım mado ya da özsütün dondurmalarini ye demisti

Canim Mado nun dondurmasindanda birçok kişiye içinden başka şeyler çıkmış valla artık güvenli yer yok malesef

Kızlar akşam yemeğini yedikten sonra midenin ağırlığıyla rahminiz aşağıdaymış gibi bir ağırlık oluyor mu?

Kızlar benim yarin ayrintili ultrasonum var 20+5 oluyorum biyerde 21-24 hafta arasi yapılmasi gereklidir diye okudum acaba erkenmi olacak :?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar benim yarin ayrintili ultrasonum var 20+5 oluyorum biyerde 21-24 hafta arasi yapılmasi gereklidir diye okudum acaba erkenmi olacak :?

17 ve 22 haftalar arasında yapılır yazıyor bir sitede ve gereklı goruldugunde tekrar 21-22 haftalarda kalp fetal ekokardiyografi ile en net şekilde değerlendirilir yazıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…