2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bende tam olarak iste 24 + 5 oluyorum ama gec değil dedi. Ama şuda var Allah korusun birsey çıksa bile aldırmak kesinlikle aklımın ucundan bile geçmez.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Onun icin degilde cnm pek cok hastalik organlailgili anne karninda teshisle tadavisi mumkunmus o uuzden onemli diyor dr lar detayki icin gec de kalmamak lazim bnm dr da n son 22 haftaya kadar dedi

Canım amniyosentezi neden istiyor yani başka ne var diye mi? Canım ne yapılmalıymis bu durumda Allahım inşallah şifa verir kimseyi evladiyla sinamasin Rabbim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kalpteki delik bebekteki genetik bi anomaliye mi bağlı buna bakmak için dediler ama tıbbi terimlerle konuştukları için başka birşeye de bakcaklar mı bilmiyorum

Canım benim en yakın arkadaşımın bebeği kalbinde iki delikle doğdu.şu anda 5 aylık oldu bebek.deliklerden biri kendi kendine kapandı.diğeri de kapanacakmış.yani bu olabiliyor bebeklerde ama sonradan kendiliğinden kapanıyor.üzme kendini.

İnşallah bizim de öyle olur, ben cerraha sordum kendiliğinden kapanır mı diye, yeri itibariyle pek mümkün görünmüyor dedi
Umarım yanılıyordur

Allah yardimcin olsun umarim bebisinin hiçbirşeyi yoktur bir iki Dr daha git bence

Bir de suyu az olduğu için görüntü de net alınamıyor, o yüzden tam emin de konuşamıyorlar ama insanı kahrediyorlar tabi. Bakalım daha sonuçlardan kendi doktorumun haberi yok. Onunla bi görüşeyim. Umarım yanılıyorlardır, yanılmıyorlarsa da Allah şifasını verir inşallah. Amin

Kizlarrrr annemlere geldim adanaya gez gezz o kadar yoruldum ki heryerim agriyorrr simdi biraz uzandim bebek kipirdarmi dedim de tik yok o da yoruldu heralde.

Canlar bu arada hani a101 den kuvet aldik ya ben ona bugun file aldim amma velakin bizim kuvet standarttan buyukmus file küçük kaldi yetismedi.annemle ek parca atip dikis makinasinda diktik.

Kalpteki delik bebekteki genetik bi anomaliye mi bağlı buna bakmak için dediler ama tıbbi terimlerle konuştukları için başka birşeye de bakcaklar mı bilmiyorum

İnşallah bizim de öyle olur, ben cerraha sordum kendiliğinden kapanır mı diye, yeri itibariyle pek mümkün görünmüyor dedi
Umarım yanılıyordur

Bir de suyu az olduğu için görüntü de net alınamıyor, o yüzden tam emin de konuşamıyorlar ama insanı kahrediyorlar tabi. Bakalım daha sonuçlardan kendi doktorumun haberi yok. Onunla bi görüşeyim. Umarım yanılıyorlardır, yanılmıyorlarsa da Allah şifasını verir inşallah. Amin

Canim farkındaysan birçok kişiye bu yapılıyor sonucta birşey çıkmıyor. .yaptırmak istemiyorsan kalsın ama inşallah sağlıklı olur. .Dün nette okudum e bebek anneleri diye bisey facete soru soruyorlar,yazanlar olmuş birine demişler basi ve kolları yok ama sağlıklı doğmuş ya aklına gelmeyecek kadar yanlış şeyler var ..Allah hayırlısini versin arkadaşta demiş kapanabilir diye dua edelim hepimiz. .bebeğimiz sağlıkla gelsin inşallah

Kizlarrrr annemlere geldim adanaya gez gezz o kadar yoruldum ki heryerim agriyorrr simdi biraz uzandim bebek kipirdarmi dedim de tik yok o da yoruldu heralde.

Ohh ne güzel bende ilk geldiğimde çok değişik gelmisti ama çok alışmısim..havada sicaktir şimdi ay evimi özledim

Umarım yanılıyordur

Canım arkadaşıma da bebek ameliyat olmadan kapanmaz demişlerdi.ameliyatı da doğduktan 6 ay sonra ancak yapabiliriz demişlerdi ama dediğim gibi deliklerden biri kapandı diğeri de kapanıyor.sen canını sıkma bol bol Allah'a dua et.inşallah hiçbirşey olmıcak.hatta bir örnek daha vereyim sana.komşumuz 2 yıl önce doğum yaptı.bebeğin kalbinde delik vardı.sonra zamanla delik kapandı.çocuk şimdi çok sağlıklı maşallah.

Ohh ne güzel bende ilk geldiğimde çok değişik gelmisti ama çok alışmısim..havada sicaktir şimdi ay evimi özledim

ayy hemde cok sicakti cnm.dilberlere filan da gittik su da tam doluydu guzeldi yani.Ustumdeki bluz de sicak geldi bi tane alacak tişört bulamadim ya.

Canım arkadaşıma da bebek ameliyat olmadan kapanmaz demişlerdi.ameliyatı da doğduktan 6 ay sonra ancak yapabiliriz demişlerdi ama dediğim gibi deliklerden biri kapandı diğeri de kapanıyor.sen canını sıkma bol bol Allah'a dua et.inşallah hiçbirşey olmıcak.hatta bir örnek daha vereyim sana.komşumuz 2 yıl önce doğum yaptı.bebeğin kalbinde delik vardı.sonra zamanla delik kapandı.çocuk şimdi çok sağlıklı maşallah.
noldu kizlar ? Ayrintili da Allah korusun delik mi cikti ?

Canlar bu arada hani a101 den kuvet aldik ya ben ona bugun file aldim amma velakin bizim kuvet standarttan buyukmus file küçük kaldi yetismedi.annemle ek parca atip dikis makinasinda diktik.

Alirken benimde dikkatimi çekmişti ve düşünmüştüm sanki o fileler buna olmicakmiymis gibi diye ama yine de aldim demek doğru dusunmusum eee acaba bütün fileler standartmiki:?

Bol su içiyorum zaten, gene de sordum doktora, senin yapabileceğin herhangi birşey yok suyunu çoğaltmak için dedi

Bugün çocuk cerrahı da baktı. Bebeğimin kalbinde delik varmış ve malesef te kötü bir yerdeymiş :KK43:
Allah şifa verir inşallah, bana dua edin :KK43:
Amniyosentez yaptırmamı istiyorlar, ben istemiyorum:KK14:

Canim suyun cogalmasi icin haslanmis yumurtanin beyazini ye calistigim yerse doktor oyle tavsiye ederdi bide bol bol su ic canim

2k1 nickli arkadaşımızın detaylı ultrasonda sorun çıkmış.ama inşallah hiç bi şey olmıcak bebeğimize.
yaaa insallah yanilmislardir :KK43: insallah bise olmicak kuzuya.ben de daha girmedim korkuyorum valla.

Alirken benimde dikkatimi çekmişti ve düşünmüştüm sanki o fileler buna olmicakmiymis gibi diye ama yine de aldim demek doğru dusunmusum eee acaba bütün fileler standartmiki:?

olmadi tatlim ya bi kuvet biraz devasalmis havuz gibi :) annem gidip fileyi degistirelim dedi ama bence aynidir boyu.ama lastiklisi ya icine yatirilani filan varsa bilemem neyse araya kumas attirarak hallettik.

A101'ebebek küvetimi gelmiş 😮😮

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~
he cnm geldiydi bi bak istesen mahallede bebeli cok yoksa kalmistir.bitek kuvet degil aski , bibeberon, emzik , badi, masrapa, kovasi vs.. hersey :)

Canim farkındaysan birçok kişiye bu yapılıyor sonucta birşey çıkmıyor. .yaptırmak istemiyorsan kalsın ama inşallah sağlıklı olur. .Dün nette okudum e bebek anneleri diye bisey facete soru soruyorlar,yazanlar olmuş birine demişler basi ve kolları yok ama sağlıklı doğmuş ya aklına gelmeyecek kadar yanlış şeyler var ..Allah hayırlısini versin arkadaşta demiş kapanabilir diye dua edelim hepimiz. .bebeğimiz sağlıkla gelsin inşallah

Canim suyun cogalmasi icin haslanmis yumurtanin beyazini ye calistigim yerse doktor oyle tavsiye ederdi bide bol bol su ic canim

yaaa insallah yanilmislardir :KK43: insallah bise olmicak kuzuya.ben de daha girmedim korkuyorum valla.

Birşey olmıcaksa da insanın psikolojisini mahvediyor işte doktorlar :KK43:
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, Allah razı olsun. Hepimiz sağsalim alırız bebeklerimizi kucağımıza inşallah

Sünger suyu hapsettiği için soğuk tutarmi acaba :?

Sünger kalın suyu emiyor bebeklerde çok kısa sürede yıkandıkları için soğuma olmuyor 2 bebegimdede sünger kullandım tek başıma cokta rahat yıkadım

Birşey olmıcaksa da insanın psikolojisini mahvediyor işte doktorlar :KK43:
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, Allah razı olsun. Hepimiz sağsalim alırız bebeklerimizi kucağımıza inşallah
insallah cnm yaa tabi haklisin insan kafayı takma mi..

Sünger suyu hapsettiği için soğuk tutarmi acaba :?

cnm kac dakika suruyo ki sogumasina firsat kalmaz sanirim giderinide acip ardi ardina dokersen su yenilenmis olur.

Kuvvetler ıcın kuvet süngerleri var oda cok kullanışlı
hi olabilir cnm onu bilmiodum ben bunu almis bukundum artik.

Sabahlari belimde agriyla uyaniyorum agir degilim ustelik henuz sizde se var mi aynı sikayet acaba

X