2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

17 ve 22 haftalar arasında yapılır yazıyor bir sitede ve gereklı goruldugunde tekrar 21-22 haftalarda kalp fetal ekokardiyografi ile en net şekilde değerlendirilir yazıyor...

Tesekkur ederim canim :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim de yarın kontrolüm var.hayırlısıyla güzel haberlerle dönerim inşallah.yarın ki kontrolde bakalım plesantam yukarı çıkmış mı öğrenicem.inşallah yukarı çıkmıştır.

kızlarr bu göğüs ucu olmaması ne demek...yanı nasıl oluyor acaba ben bılemedım....benım az var sanırım

kızlarr bu göğüs ucu olmaması ne demek...yanı nasıl oluyor acaba ben bılemedım....benım az var sanırım

Canim benimde yok yani meme ucu normalde yok üsüyünce filan çıkıyor yani çoğu öyledir ama düz duruyor öyle yuvarlak cok değil anlatamadım dümdüz uc kism

Allah şifa versin arkadaşım dua edeceğim sen ümidini kesme ama

Bende kornet Ye gitsin boşver ya... Bebeğin peşinde dolanırken, emdirirken filan verirsin merak etme.. Hamileyken alınan kilolar gider bir şekilde, emzirirken almamaya dikkat etmek gerek..

evet :)
ben ilk hamileliğimde 25 kilo aldım toplamda
walla 2 ayda verdim sayılır
sonrada eski kiloma döndüm 52 oldum tekrar..
ama şimdi birden aldım kilo yavaş yavaş değil..
bide moralimi bozan sey
ilk hamileliğimde aldığım kıyafetler,pantolonlar vs olmuyor su an
ona sasırdım

Bugün bebegimi hissedemedim bu vakte kadar bunun icin telas yapan arkadaslarimi.simdi cok.daha iyi anliyorum ama simdi tam da bunu yazarken bi hareketlenme oldu sukurler olsun☺

Benim de yarın kontrolüm var.hayırlısıyla güzel haberlerle dönerim inşallah.yarın ki kontrolde bakalım plesantam yukarı çıkmış mı öğrenicem.inşallah yukarı çıkmıştır.

Insallah cikmistir.ve insallah benimki de cikar son umudum bu ay cunku 6. Aydan sonra kesin yerine yerlesiyomus plasenta.sen kacinci haftandasin yarin haberdar et guzel haberlerini beklicem

İnşallah canım ikimizinki de çıkar da rahatlarız.ben 24.haftaya kadar çıkmazsa eğer 28.haftaya kadar da çıkabileceğini duymuştum.hatta hala çıkmamışsa 32 de tekrar bakılıyormuş çıkmış mı diye duydum.ay ne bileyim işte ya inşallah çıkar o haftalara kalmaz.

kızlar tek tek alıntı yapamadım ama ben de çok dondurma yiyorum yaa zaten düşkünüm normalde de dondurmaya..
artı olarak çok fazla iştahım açıldı hep yemek istiyorum ALLAH tan şimdilik kilo almadım çok fazla ama böle devam ederse sonumu düşünemiyorum
ama şöyle bişey var yazın iyice sıcaklarda bence fazla yemek istemez canımız o zaman dengeleriz durumu :)

Vücut değişiyo canım ondandır.. Hiç doğum yapmamış genişlliğimizle doğum yapınca kalan aynı olmayacak.. Kiloyla alakalı bişey değil yine iyiymiş kilon.. Ben henüz ekstra hamile kıyafeti almadım, ben söylemezsem anlamıyor kimse hamile olduğumu.. Yalnız beli sıkı iç çamaşırı, tayt vs bile giysem karnım ağrımaya başlıyo hemen.. Bu ara almam laızm bişeyler. Normalde de hele yazın en çok elbiseyle rahat ederim ben 2-3 elbise alsam kurtarırım heralde

Allahhhh ciddi misinnnn?Canım ben günde 2 kere sürüyorum.Bolca sür göbek bacak kalça göğüs heryere sür.Ve bol bol su iç sakın kaşıma

100
150 -200 arası değişiyor ayrıntılı ultrason..
ben 100 e yaptırıyorum özelde doktorum sürekli basından beri gittiğim için indidirmli oluyor dedi
dışarıdan gelenlere 150 dedi
canım siz hangi şehirdesiniz?Bu fiyatlar çok uygun geldi bana.Benim detaylı ultrason 360 tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…