2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sanırım mantar oldum...kaşıntım var akıntı cok gelmıyor ara sıra ve seffaf...nasıl gececek bu ılllet doktora gıtmeden evde yapılacak bırsey yokmu yaaa

maalesef canım daha fazla ilerlemeden dr.una sor yoksa fitil, krem ilaç hepsinle bir hafta da iyileşmiyor tecrübeyle sabittir.. bende doğumdan sonra başladı çok çektim..

Iyi aksamlar guzel hamislerr.. bugun kontrolumuz vardi hersey yolunda sukur. Pasamiz 557 gr olmus masallah sadece yine ters duruyordu 3 defadir dr hep ayni seyi soyluyor yani dogum pozisyonunda degil de tam ters pozisyonda. Hic donmuyor mu bu cocuk merak ettim yani. Annemin bi arkadasina dr hep oyle diyormus son zamanlariymis simdi hala oyleymis o yuzden sezeryan olcakmis. Insallah benimki doner..bu arada 24 haftaya girdik ama dr 3 hafta snra gelince yapariz seker testini dedi. Kac haftaya kadar yapiliyor ki acaba bu test? bizden bu kadar simdilik teyzeleri. Sizler de iyisinizdir insallah..

Suyunu çoğaltmak senin elinde bildiğim kadarıyla.çok su içmen lazım.günde en az 3 lt.o zaman çoğalır canını sıkma.inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın canım.

Bol su içiyorum zaten, gene de sordum doktora, senin yapabileceğin herhangi birşey yok suyunu çoğaltmak için dedi
dur hemen üzme kendini inşallah yapılabilecek bir çok şey vardır sen allaha sığın dua et bebeklerimiz önce allahın bir kulu sonra bizim evladımız allah yardım edecektir

Bugün çocuk cerrahı da baktı. Bebeğimin kalbinde delik varmış ve malesef te kötü bir yerdeymiş
Allah şifa verir inşallah, bana dua edin
Amniyosentez yaptırmamı istiyorlar, ben istemiyorum

Son düzenleme:
Kızlar bizimde bugün kontrolumuz vardı. Kızım büyümüş 20 cm olmuş 340 gram olmuş 😊 insallah 1 ay sonrada detaylı ultrason ve şeker yükleme testimiz var...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

detaylı ultrason için gec bır tarıh degılmı canım kac haftalık olucaksın

Canım amniyosentezi neden istiyor yani başka ne var diye mi? Canım ne yapılmalıymis bu durumda Allahım inşallah şifa verir kimseyi evladiyla sinamasin Rabbim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim en yakın arkadaşımın bebeği kalbinde iki delikle doğdu.şu anda 5 aylık oldu bebek.deliklerden biri kendi kendine kapandı.diğeri de kapanacakmış.yani bu olabiliyor bebeklerde ama sonradan kendiliğinden kapanıyor.üzme kendini.

detaylı ultrason için gec bır tarıh degılmı canım kac haftalık olucaksın

25 haftalık oluyorum Ozaman canım. Valla bilmiyorum ki simdi henuz küçük 1 ay sonra daha net olur dedi. Doppler ultrason yani detaylı oluyor dımı?

Bnde bugun detayli usg ye gitttim 240 tl bayildim geldim resim verdilr 2 tane kart postal gibi bide 10 dk lik video ve 15 resim verdiler cd de artik ozledikce acar seyrederim :) cimcimem bi rahat durmadi guzel bir resmini cekelim elini yuzune kapatti agzina soktu hopladi zipladi dr durtuyo karnimi yuzunu goreyim diue en son yan yatrdi yakaladi :) cok sujur hersey yolundaymis boyumuz 24 kilo 393 haftasiyla uyumlu dedi

evet de benım doktorum 22 haftayı sakın gecırme dedı o yüzden dedım canım...ama 24 haftaya kadar belkı oluyordur biryerde okumustum 24 hafta son süreçmiş alınması için allah korusun tabıı...

evet de benım doktorum 22 haftayı sakın gecırme dedı o yüzden dedım canım...ama 24 haftaya kadar belkı oluyordur biryerde okumustum 24 hafta son süreçmiş alınması için allah korusun tabıı...

Bende tam olarak iste 24 + 5 oluyorum ama gec değil dedi. Ama şuda var Allah korusun birsey çıksa bile aldırmak kesinlikle aklımın ucundan bile geçmez.
Senin nezaman ki?

Allah yardimcin olsun umarim bebisinin hiçbirşeyi yoktur bir iki Dr daha git bence

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

walla ben hiç tutamıyom kendimi
her aksam o dondurma yeniyor
hatta birazdan gene yenecek
maraş kesme dondurma offf offf

ben suanda 20 haftalıgım canım 22.haftada cagırdı ayrıntılı ultrason ıcın...ama ben catlıyorum merakten herkezin bebegı kıpır kıpır benımkı anlayamıyorum ondanmı gelıyor hareket bagırsaklarımdanmı neyden...net bırsey dıyemıyorum.. ıstıyorumkı tekmelesın artık..hıssetmeyınce acaba bırseymı oldu dıye merak edıyorum..senınkının hareketlerı nasıl

hayırlı olsun canım
sen nerde yaptırdın ayrıntılı ultrasonu
çok pahalı değilmi??????

Seni cok iyi anlıyorum ama evham yapma okadar. Bende senin gibiydim ama son 3-4 gündür tekmelerini hissediyorum artık ama her an değil. Icini ferah tut canım kötü birsey getirme aklına. Zaten şuan cogu zaman uyuyorlar :)

daha evvel hamıelık tecrubesı olan arkadslarım yardım!kılo asıl 6.aydan sonra alınır denılıyor,ben su zamana kadr zaten 7 kılo aldım,54 ıle başladım boym 172,bu aydan sonra nelere dıkkat etsem az kılo alırım,anormal bır ıstahım yok ama 7 kılo aldım su zamana dek

hayırlı olsun canım
sen nerde yaptırdın ayrıntılı ultrasonu
çok pahalı değilmi??????

Bnm dr ultramedde yaptt dedi bakirkoyde bnfe aldim randvuyu gittim valla 350 ydi bizim dr un indirimiyle 240 oldu ama bnmde icime oturdu cok sukur kizim saglikliymis verdik artik yapacak bisi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…