2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aldığın sitenin adı neydi canım?

ya walla unutmuşum ben
ne kadar ne giyiyordu bu bebekler
şimdi ilk dogdugu zamanlar için yenidoğan tulumu ..2li takımlardan vs kac tane aldınız kızlar???
bunlar hemen büyüyor ya cok almamak lazım
kızımda bir sürü sey boşa gitti

Ya canim yazmismiydin bilmiyorum ama hangi siteden almistin bende mustela istiyorum da uygunmuydu fiyati çok bir bilgim yok henüz çünkü

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Vallaha bi biz varmışız hamile heralde kimse almamış küvetleri falan boşuna okadar telaş yapmışız bitecek diyecanım benim eşimde ilk başlarda bana görerek alalım internetten alma kötü gelir iyi değildir falan dedi hep amaşimdi ben aldıkça ve kargolarım geldikçe eşimde çok beyeniyor.Hem daha ucuza alıyorum hem de çok kaliteli ürünler.Bide biz çalışıyoruz hafta sonları da eşim dersaneye gidiyor akşama kadar yok.Gezip de oğluma bişeyler almaya vaktimiz yok.Mecburen internetten alıyorum ben.

Ben 2 tane yenidogan tulum aldim bikac tane de kisa kollu bacaksiz olanlardan :).cok şirinler

aldığın sitenin adı neydi canım?
sağlıklı ve güzel.com canım.Çok memnun kaldım.Özellikle bide mustelanın dışında birde chicco nun çantalı setini almıştım kırmızı.Çantayı küçük bişey bekliyordum.Meğer büyükmüş.Bebişin bütün kıyafetlerini falan alır ekstradan çanta almama gerek kalmadı çok sevindim.

Ya canim yazmismiydin bilmiyorum ama hangi siteden almistin bende mustela istiyorum da uygunmuydu fiyati çok bir bilgim yok henüz çünkü

canım sağlıklı ve güzel.com dan aldım.Çantalı set.Uygun aldım canım istersen bi araştır sende.Bu arada mustelanın dışında hem stok yapmış olayım hem de değişiklik olsun diye chicconun da çantalı bakım setini aldım.İçinde herşeyi var ıslak mendili,pişik kremisabunu,şampuanı,masaj yağıvs.Oda çok uygun du ve çantasına bayıldım bebişe kullanıcam onu ayrıca çanta almama gerek kalmadı

aldın mı sende
nasıl ürünler? kaliteli mi? neler var içinde?

Aldım canım.Vallaha ben bile bukadarını beklemiyordum.Bikere küvetin plastik malzemesi çok kaliteli yumuşak plastik ve küvetin gideri var.Ayrıca bayağı büyük bebek ileriki yaşlarda da çok rahat girip yıkanabilir.maşrapasıyla takım aldım mavi renk.Ama sonra fıstık yeşili almadığıma pişman oldum gidip değiştirmeye de üşendim.Yeşil çok güzeldi ve zaten katalog rengi oymuş.Neyse sağlık olsun.Bebek kıyafet askısı vardı 6 lı 2 tane ondan aldım bi mavi,bi beyaz.Nuk un emziğini aldım oda çok tatlıydı.2 tane de baskılı body aldım.

Tamam tatlim arastirmaya basliyayim bende tesekkur ederim

şu an bakıyorum ama bir de hangi setler olduğunun linkini atsan çok çeşit varda bir de gelmiş beğenmişsin önce senin aldıklarını değerlendireyim istedim,

AAAA kIZLAR bu arada A-101 de pieere cardin in bebek arabaları bile vardı.çOK UYGUNDU FİYATI DA ALMAK İSTEYENLERE DUYURULUR.

kızlarrr lansinosh butik bebe de indirime girmiş ilgilenenler için link buradahttp://www.............../Kampanya/lansinoh12
:)))) daha napıyım paso sizin için çalışıyorum heee

:) Yemegi hazir et diyorsun yani. Tamam, iyi fikir. :) Ben en cok midemin bulanmasindan korkuyorum. Cünkü düsünsene sekerliyi suyun ictigim gibi geri geldigini...Ne anlami kalacak testin? Neyse yapacak baska bir seyim yok.

Evet 3 de cok sinir degil ama kisa yani baya. Doktor benim cok strese sokan biri degil ondan mi bilmiyorum, hic sürekli yat uzan demedi. Üstelik masa basi calisiyorum sürekli oturuyorum dedim, olur dedi. Sadece arada bir uzan dedi. Agir kaldirma dedi, cok yorulacak isler yapma mesela evi temizlemeye falan kalkma dedi, o kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…