2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gecmis olsun ben hamile oldugumu senjn su an oldugun haftanda ogrendim kanamam olmadi senin gittigin doktorlar rahim kalınlığına boyuna falan baktilar mi bi de kendini cok yormamaya calis bence

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben de kayserideyim.hümada erşad batmaz a gidiyorum.haftaya ayrıntılı ultrasona giricem.merak ediyorum nasıldır diye.girdikten sonra nasıl olduğunu menmun kalıp kalmadığını yazar mısın? Cahit beyden genellikle hep olumlu şeyler duydum.umarım sen de bundan sonra da menmun kalırsın :)

Bugün Sağlık ocagina gittim şeker yuklemesi yaptik 3 kere kan aldilar sonuclarini yarin alicam bakalim. Bebeğin kalp atislarini duyamad sırtını dönük duruyosa duyamabiliriz dedi ebe ama ben oynuo hissediorum yani endiselendim ondan sonra daha az oynamaya başladı sanki psikolojikmi ne anlamadim yaa

Tamam canım inşallah memnun olurum yoksa bidaha bidaha girmek istemiyorum. .birde burada kimi arkadaşin detaylısi on dakika sürüyor normal kontrol gibi inşallah öyle olmaz..

yok yok bu kadar kasık ağrısı normal değildir demi kızlar yaaa.. yat-kalk-otur-yürü hiç geçmiyor kasıklarımda keskin bıçak ağrısı var

canım erşat batmaz normal doğum yapmaz biliyorsun değil mi.ama sezeryanda iyidir.

ben hala bebeğimi hissedemiyorum.... daha doğrusu bi farklılık hissetsem bile bu o mu diyorum bilemiyorum 2 hafta sonra kontrolüm var sizce doktorumu aramalıyım mı??????????????

ben hala bebeğimi hissedemiyorum.... daha doğrusu bi farklılık hissetsem bile bu o mu diyorum bilemiyorum 2 hafta sonra kontrolüm var sizce doktorumu aramalıyım mı??????????????

Kaç haftalık canım .. ben 18 haftalikken kontrolum vardı doktor 1 ay sonra dedi..önceleri seyirme gibiydi şimdi vuruyor baya şuanda bile bugün hic durmadı ama doktora göre 23.haftada filandi bence herkes aynı zamanda olmuyor ama için rahat edecekse sor

kızlar bir film izledim özellikle ilk dogumu olucak annelerın eşleri ile birlikte izlemesini tavsıye edıyorum....filmin adı SENIN hıkayen...basrollerde timucin esen var yeterli zaten :) izleyin mutlaka pişman olmayacaksınız...

Çok geçmiş olsun.. Normal zamanları geç şu son zamanlarda bende üşeniyorum her şeye yaa.. yüzümü temizlemeye, krem sürmeye, diş fırçalamaya hatta neredeyse banyo yapmaya.. :) Sabahları kalkmak bile külfet oldu cidden.

güle güle kullan canım

Birşey sormak istiyorum ben dün 20+1 ama hamileligin ilk zamanlarında tam haftalarda +2 gün oluyordu..Dün doktor 20+5 görünüyor dedi nerdeyse bir hafta var bu ne demek oluyor. .mesela bebek haftasına göre ilerde mi atıyorum beklenen doğum tarihi 27 ağustos yani buna göre daha erken olabilir mi önce +2 ydi smdi böyle anlayamadım .

Evet daha erken olabilir.Ben de aynı durumdayım.Bebişim maşallah iyi durumda olduğundan ileri görünüyor.Dr bana doğumun 20 ağustosta olabileceğini söyledi.Fakat kv böyle olmayadabilir dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…