2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet daha erken olabilir.Ben de aynı durumdayım.Bebişim maşallah iyi durumda olduğundan ileri görünüyor.Dr bana doğumun 20 ağustosta olabileceğini söyledi.Fakat kv böyle olmayadabilir dedi.

Teşekkürler canım..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Birşey sormak istiyorum ben dün 20+1 ama hamileligin ilk zamanlarında tam haftalarda +2 gün oluyordu..Dün doktor 20+5 görünüyor dedi nerdeyse bir hafta var bu ne demek oluyor. .mesela bebek haftasına göre ilerde mi atıyorum beklenen doğum tarihi 27 ağustos yani buna göre daha erken olabilir mi önce +2 ydi smdi böyle anlayamadım .

öncelikle bebeğine maşallah diyelimde Allah nazarlardan saklasın:nazar::KK34::KK34::nazar:

aynen öyle doğumun erken olabilir canım, bebeğinin gelişimi iyi .. ama tabi buna şuan karar verilmez daha çok erken son haftalara doğru iyice netleşir

Gunaydin istanbulda hava bulutlu ama biz gunes gibi parlak bi gun geçirelim :KK66:

öncelikle bebeğine maşallah diyelimde Allah nazarlardan saklasın:nazar::KK34::KK34::nazar:

aynen öyle doğumun erken olabilir canım, bebeğinin gelişimi iyi .. ama tabi buna şuan karar verilmez daha çok erken son haftalara doğru iyice netleşir

Maşallah o zaman sevindim:KK66: Allah evlatlarimizi korusun..bugün detaylıya gideceğim inşallah herşey güzel olur...

kızlar bir film izledim özellikle ilk dogumu olucak annelerın eşleri ile birlikte izlemesini tavsıye edıyorum....filmin adı SENIN hıkayen...basrollerde timucin esen var yeterli zaten :) izleyin mutlaka pişman olmayacaksınız...

Biz o filmi yeni hamileyken esimle sinemada izlemistik ve cok begenmistik. Cok güzel film, evet özellikle ilk dogumu olacak anneler icin :)

herkeslereeeeeeee günaydııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:):KK3:

uzun zamandır girmiodum
neler yaptınız kızlar
ben artık oğlumu hissediyorum 2 haftadır
:KK52: :KK52: :KK52:
hatta su annda bile oynuyo :KK16:
siz naptınız

herseyler alındı mı???
ben daha hiç bişey almadım
sadece bi 5 li takım aldım o kadar

Ağustos anneleri koca bir yaz bizi bekliyor inşallah .....son aylarimiz yazin kavurucu sicagina denk geliyor. Ben onu düşünüyorum şimdiden Allah Yardimcimiz. Olsun..saglikli sihhatli bebeklerimize kavusalim. İnsallah

Kaç haftalık canım .. ben 18 haftalikken kontrolum vardı doktor 1 ay sonra dedi..önceleri seyirme gibiydi şimdi vuruyor baya şuanda bile bugün hic durmadı ama doktora göre 23.haftada filandi bence herkes aynı zamanda olmuyor ama için rahat edecekse sor

Vallahi canim benim de 17+4 iken vardi kontrolum 2 -3 haftaya hissedersin tetenoz asisini da yaptirirsin dedi suan 19+5 haftalik ve hala evet işte bu bebegimin hareketi diyemiyorum. ...

hadi by by cnm.

kız maşrapanın fiyatı 16,90 çok para ya o paraya 8 tane fırça alınır :) şaka bi yana benimki 4,90 olandan ve gayette memnunum çocuğun yüzüne su gitmemesi olurmu ya yüzüde temizlensin yıkansın

Aslinda alismasi lazim.evdeki masrapamdan var once onla denerim baktim cok aglio e bebekden alirim iki dakka gidip.olmadi bi nayloncudan aliriz :)[/QUOTE]
canım yüzünü yıkayacaksın tabiki yıkamadan olurmu?Bu maşrapanın amacı yüzüne şangır şunur birden su akıp çocuğun nefesini kesmesin diye.Yüzünü sonra sen kendi eline su döküp onun yüzünü yıkarsın :)Bu arada dün akşam yemekten sonra yürüyüşe çıktım bizim evin ordaki A-101 e gittim küvetler falan olduğu gibi duruyodu kimse almamış hemen bi mavi küvet,mavi küçük maşrapa takım olsun diye:KK43:(2 tane elbise askısı bi mavi bi beyaz,nuk un emziği,2 tane de baskılı body aldım geldim:KK52::KK52:

herkeslereeeeeeee günaydııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:):KK3:

uzun zamandır girmiodum
neler yaptınız kızlar
ben artık oğlumu hissediyorum 2 haftadır
:KK52: :KK52: :KK52:
hatta su annda bile oynuyo :KK16:
siz naptınız

herseyler alındı mı???
ben daha hiç bişey almadım
sadece bi 5 li takım aldım o kadar

Maşallah canim ben se oglumu hissetmek istiyorum senin kac hafta simdi

hamişler herkese günaydın hayırlı cumalar ve şimdiden iyi hafta sonları diliyorum.Havalar ısındı ohh mis gibi hafta sonu gidin çayıra çimene yayılın bacılar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:Dün akşam dediğimi yaptım a101 e gittim ve küvet müvet ne varsa aldım haberiniz olsun.Bu arada dün tam ben ofisten çıktım kargocu gelmiş arkamdan gıcıklar:KK47:oğlumun şampuanları kremleri sabunları vs.hepsi gelmiş çok güzeller.Kızlar mustelaya bayıldım şiddetle tavsiye ederim:KK34:

günaydın kızlar hayırlı cumalar. bugün rüyamda çok kolay biçimde doğum yaptım ama kız bebekti. ben erkek bebek bekliyordum bir sürü kıyafet aldım felan diyorum değiştirirsin diyorlar. sonra bebeği emzireyim diyorum bir baktım hem alt hem üst çenesinde iki tane dişi var. acaba bir sorun mu var diyorum emzirmeden uyandım. hayır olur inşallah

Maşallah canim ben se oglumu hissetmek istiyorum senin kac hafta simdi

canım aşağıda gözükmüyor mu haftam
yani yorumlarımın altında
benim 21.haftam bugün bitti
22 haftalığım bugün itibariyle
ama değişio ölçümlere göre 4 5 gün oynuyo bazen
21 22 hafta arasındayım işte :)

hamişler herkese günaydın hayırlı cumalar ve şimdiden iyi hafta sonları diliyorum.Havalar ısındı ohh mis gibi hafta sonu gidin çayıra çimene yayılın bacılar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:Dün akşam dediğimi yaptım a101 e gittim ve küvet müvet ne varsa aldım haberiniz olsun.Bu arada dün tam ben ofisten çıktım kargocu gelmiş arkamdan gıcıklar:KK47:oğlumun şampuanları kremleri sabunları vs.hepsi gelmiş çok güzeller.Kızlar mustelaya bayıldım şiddetle tavsiye ederim:KK34:

günaydın
hayırlı cumalae efenim size de :KK3:
ay hemen gidip bi 101 bulmam lazım
merak ettim bak şimdi
:KK53:

güle güle kullan canım :KK66:
Saol sekerim...
Birşey sormak istiyorum ben dün 20+1 ama hamileligin ilk zamanlarında tam haftalarda +2 gün oluyordu..Dün doktor 20+5 görünüyor dedi nerdeyse bir hafta var bu ne demek oluyor. .mesela bebek haftasına göre ilerde mi atıyorum beklenen doğum tarihi 27 ağustos yani buna göre daha erken olabilir mi önce +2 ydi smdi böyle anlayamadım .

cnm suan onlari dusunmeye cok erken bebek guzel buyumus maaslah haftasindan buyuk cikmis ama bu hep boyle gidicek diye bise yok.benim oyle oluyo bi gidiyom gununden buyuk bi gidiyom geri bazen tam gununde cikio.son zamanlarda anlasilir cnm dogum zamani.

gerçekten mi! iki senedir yapılıyo karnaval gibi oluyo artık.onbinler geliyo :) gazeteci-yazar ayşe arman öncülüğünde.
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/26155614.asp
hiii ben 4 senedir adanada degilim zira niye bilmiom dedim :) guzel olur mutlaka..

Aslinda alismasi lazim.evdeki masrapamdan var once onla denerim baktim cok aglio e bebekden alirim iki dakka gidip.olmadi bi nayloncudan aliriz :)
canım yüzünü yıkayacaksın tabiki yıkamadan olurmu?Bu maşrapanın amacı yüzüne şangır şunur birden su akıp çocuğun nefesini kesmesin diye.Yüzünü sonra sen kendi eline su döküp onun yüzünü yıkarsın :)Bu arada dün akşam yemekten sonra yürüyüşe çıktım bizim evin ordaki A-101 e gittim küvetler falan olduğu gibi duruyodu kimse almamış hemen bi mavi küvet,mavi küçük maşrapa takım olsun diye:KK43:(2 tane elbise askısı bi mavi bi beyaz,nuk un emziği,2 tane de baskılı body aldım geldim:KK52::KK52:
he cnm biliom alicam zaten ondan biz isin girgirina vurduk :) askidan bizde aldik.ama sen ne var ne yok torlayip toplamissin :) gule gule kullansin..
biticek diye odumuz koptu :) megersem kimse almamis :) bende dun eksik listemi cikardim.esime okudum netten alalim hep kizlar alio dedim yok gider gozumle gorur alirim hepsini dedi :KK43: ama disarda pahali dedim.olsun napican ben alicam hepsini dedi.

kızlar bayıldım buna ya
kızı olacaklar bence baksınlar
cok tatlı

Eklentiler

• $g2472_fr.jpg
    $g2472_fr.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 20
X