2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayvan ölüsü deme kıııı ben et severim
ama dediklerinde haklısın neticede her anne adayı düzenli et bulamayabiliyor. ama bebişe kemik suyuna çorba yapmak zorunda kalcaksın annesi

Ama maalesef hayvan ölüsü onlar :) Ben de çok severdim eskiden ama hayvanların canlısını daha çok sevince ve çektikleri eziyetleri görünce yiyememeye başladım...Valla yapmak zorunda kalırsam herşeyi yaparım tabi ama henüz bebek beslenmesi konusunda bilgim yok,öörenicezz

dün işyerimden bi arkadaşada söyledim gitti baktı bulamadı burda.. kocaelinin doğum potansiyeli daha yüksek sanırım

Yerim onların suratini bennn :) tabi bakici isi gerçekten zor en iyisini yapmissiniz. Allahtan ümidi kesmemek lazim ne mutlu onlara Allah saglikli sihhatli mutlu anali babali büyütmek hayirli evlat olmasini nasip etsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

AAAA kIZLAR bu arada A-101 de pieere cardin in bebek arabaları bile vardı.çOK UYGUNDU FİYATI DA ALMAK İSTEYENLERE DUYURULUR.

Merak eden kızlar bu da A-101 in kataloğu küvetlere bebek arabalarına falan buradan bakabilirsiniz.http://www.a101.com.tr/tr/

kızlarrr lansinosh butik bebe de indirime girmiş ilgilenenler için link buradahttp://www.............../Kampanya/lansinoh12
:)))) daha napıyım paso sizin için çalışıyorum heee

butik bebe de sebamed de indirime girmiş haberiniz olsun hamişler http://www.............../Kampanya/sebamed8

yavrum kendini parçalamışsın burda bizede haber vermek için reklam kuşağı

Yawww ne kadar alincak şey var hem seviyorum hem de bunaliyorum bakdikca nasik basa cikicam bunlarla bebek telsizi alan varmi ?

al al bitmiyor... aklıma gelmeyen birşeyler var mı acaba diye düşünüyorum bazen keşke bir liste olsa

dün işyerimden bi arkadaşada söyledim gitti baktı bulamadı burda.. kocaelinin doğum potansiyeli daha yüksek sanırım
ahahahah Ben Ankara nın yaşlı nüfusu en fazla olan ilçesinde oturuyorum canım.AyrancıdaBurda zavallı A101 1 tane bile satamamıştı ilk ben aldım galiba

Aminnn canım çok sağol

ne kadar tuttu hepsi?
ay ben hala gidemedim ya
anca işten kacıcam 3 gibi falan giderim

al al bitmiyor... aklıma gelmeyen birşeyler var mı acaba diye düşünüyorum bazen keşke bir liste olsa

bebek telsizi ben aldım ilk bebeğimde
ama çok az kullandım
zaten duyuyorsun gerek kalmıo
ama villa da yada 2 katlı evde falan oturuyorsan tabiş gerek var
ama normal evlerde gerek olmuo..inan mık dese duyuyon :)

işyerinden bir arkadaşımda onu şiddetle önerdi güzel seçim bence.. bende alıcam ama bakalım ne zaman alabilirim...

Canlarrr bendeki de medelanın elektrikli pompası vallaha vakumluyo sütün dibine kadar çekiyo maşallahAblamın hastanede sütü gelmedi.Bu bahsettiğim benim bir büyüğüm.Bende 5 tane abla var malum karışmasınneyse hemşire hastanenin süt sağma makinesini getirdi chicco nun du o makinenin kendine hayrı yok çekmedi hiç.Sonra orda başka bir hemşire dedi ki en iyisi medela bu konuda bulursanız ondan alın.Eniştem gidip buldu hakikaten dehşet sağdı alet süper.Şimdi onu ben kullanacağım aldım ondan o zaten çok kullanmadı steril etti hemde yabancı değil ablam sonuçta

bebek telsizi ben aldım ilk bebeğimde
ama çok az kullandım
zaten duyuyorsun gerek kalmıo
ama villa da yada 2 katlı evde falan oturuyorsan tabiş gerek var
ama normal evlerde gerek olmuo..inan mık dese duyuyon :)
Ev büyük olunca duyulmuyor çocuğun sesi canım evet.Ama küçükse duyulur sorun yok

işyerinden bir arkadaşımda onu şiddetle önerdi güzel seçim bence.. bende alıcam ama bakalım ne zaman alabilirim...

bende şimdi netten satın aldım

http://www.saglikliveguzel.com sitesinden
bu arada Lansinoh Lanolin Meme Başı Kremi 40 gr Tüp krem ve Milkway Anne Sütü Saklama Poşeti siparişide verdim hadi bakalım
bu arada lierac birde 200 ml gayetb uygun fiyatı

Yawww ne kadar alincak şey var hem seviyorum hem de bunaliyorum bakdikca nasik basa cikicam bunlarla bebek telsizi alan varmi ?

Ben kraft İn almıştım kızımda 2 yasına kadar kullandım aklım onda kalmıyordu iş yyaparken uyanınca ağlıyordu bende yanına gidiyordum şiddetle tavsiye ederim hala sağlam oğlumda da kullanaca ğım inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…