2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gecmisi şimdi okuyamadim doktordan Ciktm bilenler vardır belki kayseride şimdilik ablamdayim doktora gittim ama ben daha önce prof. gittim normal özel hastanedede gittm ama hiçbiri benim panik halimi anlamadı.tek hamile sen değilsin dedi keşke hep doktorm bu bey olsa yarim saat muayene etti. .butun organlarıni tek tek gösterdi. .bağırsak, mide,kalp kapağı, karin boşluğu, omurga boyu. Burun kemiği vee benim için önemli olan eşimde yarik dudak vardi ben demedim o an dudak boyunu ölçtu sonra ben dedm normal dedi .yarın ayrıntılıda iyice görürsün dedi cok mutluyum. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kayseride kime gittin canım burda çok iyi doktorlar var bende kayserideyim

:) Yemegi hazir et diyorsun yani. Tamam, iyi fikir. :) Ben en cok midemin bulanmasindan korkuyorum. Cünkü düsünsene sekerliyi suyun ictigim gibi geri geldigini...Ne anlami kalacak testin? Neyse yapacak baska bir seyim yok. :KK43:

r.

ben de en çok çıkarmaktan korkuyorum haftaya kontrolde bana da yapar dr.um nasıl içicem :120:

Günaydinnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Downsendromu ile ilgili cok arastirma yapmisligim vardi, bugün ilk defa bir video beni aglatti. Sanirim hamile oldugum icin.
Belki siz de izleyebilirsiniz. Bizim cocugumuzda olmasa bile, down sendromlu diger cocuklari anlamak ve cocuklarimizin da onlarla arkadasliklar kurmasini saglayabilmek önemli.

Link: http://gundemdenelervar.web.tv/video/dtiomdds7ja/

günaydın kızlar hayırlı cumalar. bugün rüyamda çok kolay biçimde doğum yaptım ama kız bebekti. ben erkek bebek bekliyordum bir sürü kıyafet aldım felan diyorum değiştirirsin diyorlar. sonra bebeği emzireyim diyorum bir baktım hem alt hem üst çenesinde iki tane dişi var. acaba bir sorun mu var diyorum emzirmeden uyandım. hayır olur inşallah

canım ben de hep kız görüyorum rüyamda.. benimde oğlan.. tersi çıkıyormuş zaten :KK34:
diş için bi bilgim yok hayırlara çıkarsın rabbim..

kayseride kime gittin canım burda çok iyi doktorlar var bende kayserideyim

Hüma da cahit gözüakca gerçekten memnun kaldim. .belki bunlar olmasi gerekenlerdir normal kontrolde yarım saat tek tek organların ölçümü ben ilk defa karşılaştığım için memnun kaldım. .birde dakikalarca konuş anlat anlat bitirmeni bekliyor. .

Yawww ne kadar alincak şey var hem seviyorum hem de bunaliyorum bakdikca nasik basa cikicam bunlarla bebek telsizi alan varmi ?

Yawww ne kadar alincak şey var hem seviyorum hem de bunaliyorum bakdikca nasik basa cikicam bunlarla bebek telsizi alan varmi ?

Al benden de okadar.Nerdeyse hergün bişeyler alıyorum sonra bakıyorum hala birsürü eksik var.Allah durumu olmayanlara yardım etsin.Çocuk gerçekten çok masraflı oluyor.Yiğenimin telsizi vardı Kraft ın ablam onu bana verecek almaktan kurtuldum neyseki onlarda az para değil.

Al benden de okadar.Nerdeyse hergün bişeyler alıyorum sonra bakıyorum hala birsürü eksik var.Allah durumu olmayanlara yardım etsin.Çocuk gerçekten çok masraflı oluyor.Yiğenimin telsizi vardı Kraft ın ablam onu bana verecek almaktan kurtuldum neyseki onlarda az para değil.

Evet az para değil maalesef insan iyiside olsun istiyor dediğin gibi Allah alma gücü almayanlara yardim etsin sen sanslisin almaktan kurtulmussun :KK66: bendr krafti inceliyeyim ablan sonrasında da sana kaldigina gore baya iyiymis demek

Evet az para değil maalesef insan iyiside olsun istiyor dediğin gibi Allah alma gücü almayanlara yardim etsin sen sanslisin almaktan kurtulmussun :KK66: bendr krafti inceliyeyim ablan sonrasında da sana kaldigina gore baya iyiymis demek

Evet canım çok iyi bir telsizdi.Zaten o yiğenime ben baktım büyüttüm.Ablam çalışıyordu bakıcılara güvenemedik.Bide ablamların çocuğu olmadı 10 sene uğraştılar tedavi gördüler ve sonunda kendiliğinden hamile kaldı şükürler olsun bebiş çok kıymetliydi bizim için.Oyüzden ben işten ayrıldım ve ona baktım.Telsiz süper oluyordu bebişiodasına yatırıyordum uyuduğunda ben mutfağa gidiyordum.Sağa sola dönse hareket dahi etse telsiz beni uyarıyordu.Bide üzerinde yüz ifadesi var.Bebek ağlayınca ağlayan surat çıkıyor sesle birlikte:))

X