2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bunun fiyatı nedir bide deneseydin keşke bi biberonda dipleri temizliyom diye bende alıcam ya bebeğe değil oğluma ::) çok zorlanıyorum yıkarken
canım heryerde fiyatı farklı ben 16,90 tl ye aldım.Hiç açıp denemedim biberonu iyi yıkıyomu diye denerim bir ara ama bence iyidir.Bu biberonlara özel üretiliyor.

aventse iyidir ya kesin :)

fiyatıda iyidir kesin :) gidip bana a101den 2 tllik fırça alacak aldırtmammmm [/QUOTE]heeeee fiyati iyiymis :) ben bu paraya a101 den 8 tane alırdım aldirtmadin :) :)

canım heryerde fiyatı farklı ben 16,90 tl ye aldım.Hiç açıp denemedim biberonu iyi yıkıyomu diye denerim bir ara ama bence iyidir.Bu biberonlara özel üretiliyor.

anam nerden buluyonuz ucuz ucuz :) 24 liraydi bu :) hangi siteden aldin ?

O zaman kaliteli firca aliyoz :))))
aventse iyidir ya kesin :)
canım Ben sağlıklı ve güzel diye bi site var ordan aldım hatta fiyatına yanlış bakmışım kız 12 Tl imiş

Oyleyimdir :) o degilde kizlar bu cinsiyet degisme olayi cok kafami kurcaladi bugun :) ayrintiliyi iple cekiom :)
Hiç o konuya girme bence çok sinirim bozuluyor birsürü alış veriş yaptım değişirse napıcam bilmiyorumben 21 inde ayrıntılıya giricem

fiyatıda iyidir kesin :) gidip bana a101den 2 tllik fırça alacak aldırtmammmm
heeeee fiyati iyiymis :) ben bu paraya a101 den 8 tane alırdım aldirtmadin :) :)[/QUOTE]
çok istiyosan al ordan sonra kızlar fırça niye yıkamıyor yok dibine çatalla sünger mi soksam diye burda yakınıyosun

ya benimki essek kadar oldu degismez dimi.3 dr.a gittim hepsi kiz dedi.
Ama benim 18 de degismisti :)
canım ben çıkıyorum mesai bitti akşam bizim evin orda A101 varmış oraya gidicem inşallah küvet kalmıştıryarın haber veririm grşrz byyyyy

napacan 8 taneyi kıs sendede iyi sırt varmış he
ayy varya banyoda yaglanmasam uyuz keci gibi kasiniom.

Ben bise almiom cnm kizlar alio habire.[/QUOTE]

kız maşrapanın fiyatı 16,90 çok para ya o paraya 8 tane fırça alınır :) şaka bi yana benimki 4,90 olandan ve gayette memnunum çocuğun yüzüne su gitmemesi olurmu ya yüzüde temizlensin yıkansın

16,90 mış fiyatı hala sırtını kaşımayı düşünüyosan eğer
hem sirtimi kasirim hem biberonu yikarim nolcak ki :)))))

oooooo o bebiş değişme hakkını 1 kez kullanmış başka şansı yok artık değişmez rahat ol sen alışverişe devam
he ya kullandi alışverişlik cok kalmadi alinicak bugun eksik listesi cikardim bi onlar kaldi.

canım ben çıkıyorum mesai bitti akşam bizim evin orda A101 varmış oraya gidicem inşallah küvet kalmıştıryarın haber veririm grşrz byyyyy
hadi by by cnm.

ayy varya banyoda yaglanmasam uyuz keci gibi kasiniom.

Ben bise almiom cnm kizlar alio habire.

kız maşrapanın fiyatı 16,90 çok para ya o paraya 8 tane fırça alınır :) şaka bi yana benimki 4,90 olandan ve gayette memnunum çocuğun yüzüne su gitmemesi olurmu ya yüzüde temizlensin yıkansın[/QUOTE]

Aslinda alismasi lazim.evdeki masrapamdan var once onla denerim baktim cok aglio e bebekden alirim iki dakka gidip.olmadi bi nayloncudan aliriz :)

Aslinda alismasi lazim.evdeki masrapamdan var once onla denerim baktim cok aglio e bebekden alirim iki dakka gidip.olmadi bi nayloncudan aliriz :)[/QUOTE]

hay sen çok yaşa emi akşam akşam acayip güldürdün beni :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…