2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet ya biri yardim etsin bize kllananlar varsa sylesin alalimmi nasildye

kızlar iyi olduğunu söyleyen arkadaşlar oldu daha önce ama bence bukadar pahalı bişey almaya gerek yok ya.Daha ucuz ve aynı işlevi gören birsürü krem veya bebe yağı var

kızlar herkes bebeişinin kılık kıyefet beşik oda ihtiyaclarına bakıyo ben nasıl kaliteli vakit geçiririz nasıl oyunlar oynamalıyız nasıl oyuncaklar tercih etmeliyiz vs onun arayışı içindeyim:))) kk dada bi grup var montessori anneleri diye sizlerde bi bakın isterseniz ikinci bebeği bekleyenler için sanırım daha faydalı olur şimdilik...............ha bu arada bebeişimin en acil olmazsa olmaz ihtiyacı olan saç bandını alarak adım atmış bulunuyoruz diğer ihtiyaçlarına da:))

hayır vermedi aslında sıkıntın varmı diye sordu ama benm gebeliğime dair ultrason göüntüsnden başka hiç belirtim ve şikayeim yoktu bu geceye kadar bende bi şikayetim yok dedim çarşamba günü tekrar gidicem konuşurum bu sefer sade temir ve troid için kullanıyorum bişeyler babamızda ilaçdı vitamindi biraz tepkili ona göre herşey doğal olarak alınmalı bide köyde yaşadığımz için herşey organik şimdilik ama dua edin bebek gelmeden tayinimiz çıksın nşaallah

canım son zamanlarda bunu çok duyuyoruz.İşte herşey doğal olsun vitamin kullanmayalım vs.Ama bilinmeyen bir şey var bazı vitaminler vücuda dışarıdan ekstra alınması gerekiyor.Yediğimiz içtiğimiz şeylerle yeteri kadar depolayamıyoruz ve ekstra takviye gerekiyor.Örneğin folik asit vücuda hergün dışarıdan alınması gerekiyor.Başka türlü vücut onu alamıyor.Anlatabiliyomuyum.Zararlı bişey olsa doktorlar vermez zaten bebeklerimizin daha sağlıklı gelişimi için bunlar gerekli.

kızlar benim için uyumak tam bi eziyet haline geldi artık. genelde hep sağıma yatardım ama hamilelerde sola yatış öneriliyo soluma da yatamıyorum kalbim sıkışıyo nefes alamıyorum sırt üstü yatıyım diyorum o zaman da belim geriliyo feci ağrıyo sağa yatınca da karnıma bişiler batıyo bide gece sürekli uyanıyorum napcam bilemiyorum:KK50::KK50::KK50:

kızlar iyi olduğunu söyleyen arkadaşlar oldu daha önce ama bence bukadar pahalı bişey almaya gerek yok ya.Daha ucuz ve aynı işlevi gören birsürü krem veya bebe yağı var
bebe yağını tavsiye etmedi bana doktorum içinde katkı maddesi olabiiyo diye şu dalinin falan varya katkısız olanları varmı bilmiyorum çatlaklara taviye edilmeyen yağ bebeğe hiç kulaılmaz ne yapcaz ki............bende badem yağı zeytin yağı portakal yağını karışştırıp kullanmaya başladım hem portakal hafifi bi koku veriyo hemde şimdilik hiç bi şikayetim yok kaşıntı çatlak vs....

canım son zamanlarda bunu çok duyuyoruz.İşte herşey doğal olsun vitamin kullanmayalım vs.Ama bilinmeyen bir şey var bazı vitaminler vücuda dışarıdan ekstra alınması gerekiyor.Yediğimiz içtiğimiz şeylerle yeteri kadar depolayamıyoruz ve ekstra takviye gerekiyor.Örneğin folik asit vücuda hergün dışarıdan alınması gerekiyor.Başka türlü vücut onu alamıyor.Anlatabiliyomuyum.Zararlı bişey olsa doktorlar vermez zaten bebeklerimizin daha sağlıklı gelişimi için bunlar gerekli.
ah canım biliyorum bilmemiyim tabiki doktor çok gerekli görürse kullanacaz.....

bebe yağını tavsiye etmedi bana doktorum içinde katkı maddesi olabiiyo diye şu dalinin falan varya katkısız olanları varmı bilmiyorum çatlaklara taviye edilmeyen yağ bebeğe hiç kulaılmaz ne yapcaz ki............bende badem yağı zeytin yağı portakal yağını karışştırıp kullanmaya başladım hem portakal hafifi bi koku veriyo hemde şimdilik hiç bi şikayetim yok kaşıntı çatlak vs....
katkı maddesi varsa adı niye bebe yağı ozaman bebeklerede kullanılmaması gerekir.Ben uni baby bebe yağını ve mustelanın çatlak önleyici yağını kullanıyorum çok memnunum.Bide bepantholün çatlak kremini aldım oda gayet başarılı ve 90 100 tl ödemedim daha uygun fiyatı.

Sağol canım bilgi için, bende gördüm ama hiç araştırmadığım için bilemedim alsam mı, sen aldığına göre araştırmışsındır Lierac iyi mi? Yada başka ne markalara bakmalıyız?

evet ya biri yardim etsin bize kllananlar varsa sylesin alalimmi nasildye

Kizlar ben de ilk defa kullancam tabi ilk gebelik oldugu icin :-) ama internetten okudugum kadariyla iyiymis.. yani kotu yorum okumadim hic.. ama elbetteki vucut yapisina gore degisiklik gosteriyordur

Kızlar ben lierac ve bebeyağı kullanıyorum. Tabi hamilelik sonuna kadar bir şey diyemem ama şu an için memnunum :)

ah canım biliyorum bilmemiyim tabiki doktor çok gerekli görürse kullanacaz.....
mesela ben çok sağlıklı beslendiğimi düşünüyordum.Yumurta süt,pekmez,yoğurt,sebze,meyve inan hiçbişeyimi eksik etmiyorum.Ama doktorumun verdiği vitaminleri kullanmaya başlayınca inan bana kendimi daha iyi daha enerjik hisetmeye başladım.Kramplarım,uyku halim,uyuşukluğum hiçbişeyim kalmadı.Demekki nekadar düzenli beslenirsek beslenelim vücuda yeteri kadar vitamini minerali depolayamıyoruz.Birde size tavsiyem ben günde 1 tane maden suyu içiyorum.İçindeki minerallerden dolayı çok faydalıymış ve özellikle rahim kasılmalarını krampları falan önlüyormuş haberiniz olsun.

katkı maddesi varsa adı niye bebe yağı ozaman bebeklerede kullanılmaması gerekir.Ben uni baby bebe yağını ve mustelanın çatlak önleyici yağını kullanıyorum çok memnunum.Bide bepantholün çatlak kremini aldım oda gayet başarılı ve 90 100 tl ödemedim daha uygun fiyatı.
katkı maddesi nelerde yokki artık bebek büyük ayrımı yok bana göre kâr zarar hesabı var bebeklerinde kullandığı malzemelerin mamasından b biberonuna şampuanına varana kadar herşeyin içinde bişeyler var o yüzden en doğru ürünü arayıp bulmak lazım aynı sizin gibi çok paralar dökme tarftarı değilim bende ilk etapta yağlar bittikten sonra da krem kullanmayı düşünüyorum.... bazen düşünüyorum bu dünya bebeğime daha doğrusu bebeklere layık mı diye amaaannnn bak yine kanal değiştirdim ben neyse:)

mesela ben çok sağlıklı beslendiğimi düşünüyordum.Yumurta süt,pekmez,yoğurt,sebze,meyve inan hiçbişeyimi eksik etmiyorum.Ama doktorumun verdiği vitaminleri kullanmaya başlayınca inan bana kendimi daha iyi daha enerjik hisetmeye başladım.Kramplarım,uyku halim,uyuşukluğum hiçbişeyim kalmadı.Demekki nekadar düzenli beslenirsek beslenelim vücuda yeteri kadar vitamini minerali depolayamıyoruz.Birde size tavsiyem ben günde 1 tane maden suyu içiyorum.İçindeki minerallerden dolayı çok faydalıymış ve özellikle rahim kasılmalarını krampları falan önlüyormuş haberiniz olsun.
teşekkür ederim daha evvel okumuştum bu yazınızı hergün olmasada içmeye çalışıyorum bende tercihim beypazarı....

katkı maddesi nelerde yokki artık bebek büyük ayrımı yok bana göre kâr zarar hesabı var bebeklerinde kullandığı malzemelerin mamasından b biberonuna şampuanına varana kadar herşeyin içinde bişeyler var o yüzden en doğru ürünü arayıp bulmak lazım aynı sizin gibi çok paralar dökme tarftarı değilim bende ilk etapta yağlar bittikten sonra da krem kullanmayı düşünüyorum.... bazen düşünüyorum bu dünya bebeğime daha doğrusu bebeklere layık mı diye amaaannnn bak yine kanal değiştirdim ben neyse:)
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:iyice detaycı yaptı bu hamileleik bizi.Vallaha bencede siz fiyatı daha uygun şeylere bakın yazık paralarınıza oun yerine bebişinize bişeyler alırsınız:KK52::KK52::KK52:

teşekkür ederim daha evvel okumuştum bu yazınızı hergün olmasada içmeye çalışıyorum bende tercihim beypazarı....

evet bende Beypazarı içiyorum bide üzerinde soda yazanı değil doğal maden suyu yazanı alın mutlaka soda başka bişeymiş çünkü

kızlar şimdilik çıkıyorum ben paylaşımlar için teşekkür ederim siz ve bebeler Allaha emanet olun....

baby me yi mi önerdiler bende uni baby almayı düşünüyordum....

ıvvır zıvırların nedir bizim için herşey çok önemli lütfen geçiştirmeyelim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

uni baby ninki yenidoğan ıslak mendili. ben ondanda alıcam dışarı çıkınca kullanım kolaylığı olsun diye ama benim aldığım pamuk. suyla ıslatıp silmek için.

geçiştirmeyelim o zaman :KK9::KK9::KK9: bu arada ıvır zıvırlarım( :) ) : baby me nin iki kutu pamuklu çubuğunu aldım. bir tane örgü battaniye aldım kışa sıcacık kullanılsın diye, 2 tane mama önlüğü aldım.. 2 tane iç zıbın aldım göbeği düşene kadar kullanıcaz iç zıbını.. bir tanede hastane çıkışının içinde vardı. 2 daha sonra ilave etsem 5 iç zıbın yeter zaten...

çok doğru bir karar vermişsin bence.Bezde önemli olan sıvıyı içine emiş gücü.Ve bu konuda en iyisi primaymış.Diğerleri pişik yapıyor gerçekten test edildi onaylandı.Güle güle çiş yapsın bebişin canım :KK52::KK52:

anne babasının parasına çatır çatır edecek valla :KK66:))) paketi 30 lira şokkk yaniiiii:KK53::KK53::KK53:

X