2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Öncelikle herkese günaydinlar arkadaslar....

Valla anlattiklarina gore sanliymisim gercekteni okuyunca sok oldu ne kadar tuhaf insanlar var yaa sanki eline yapisacak alti ustu bi tahlil yani bide oranin personelisin ayrica. Bi tahlil icin 3 saat ne demek yaa bide hamilesin anlayissiz insanlara rast gelmissin rabbim tekrar karsilastirmasin ins...

Merhaba canim o bezler ilk gunler icin kullanisli degil bence cunku bebekler ilk gunlerde cok kaka yapiyolar yika kurut falan bide kalin kurumasi da zor olur ayrica kakalarida cok civik oldugundan temizlenmeside zor olucaktir en iyisi hazir bez kullan at en kolayi bu valla...

Sorma.. Amin inşallah. Başta olmaz dediler zaten sonra hocaları arayınca yazıverdi hemşire hanım :) Akademik olunca yemedi sonra..

merhaba arkadslar,tetanoz aşısı olanınız var mı?varsa kac doz vuruluyor bu,3 doz bırden oldum dıyen duydum ve sasrdım:emir_bebek:

kızlar size bir şey danışmak istiyorum. ben anaokulunda çalışıyorum ve 16 haftalık hamileyim. dün bir öğrencim koşarak koridordan geliyormuş. ben tam kapıdan çıkınca birden karnıma çarptı.. çok acı hissetmedim. ama kızardı karnım biraz. daha önce böyle bir durum yaşayanınız var mı?? bir şey olmuş mudur bebeğime??? daha doktorada perşembe gitmiştik..

çok geçmiş olsun, öğrenciler engellenemiyor bu durumlarda çok dikkat etmek gerekiyor bir şey olmamıştır inş. olmaz bence istersen bir doktora git içinde kalmasın düşünme. çok dikkat ediyorum okulda ben benimkiler büyük koşmayın deyince anlamıyorlar

kızlar hepinizin kadınlar günü kutlu olsun. Ben fena grip oldum boğazımda yanma var iki gündür.dr ardım ıhlamur içiyorum ara sıra boğazıma ve burun deliklerimin kenarlarına wiks krem sürüyorum zararı olur mu bebeğe diye olmaz dedi fakat hala şikayetlerim devam ediyor maalesef ateşin yükselirse bedemciğin inerse gel kullanabileceğin antibiyotik ilaçlar var vereyim dedi ama ben hiç ilaç kullanmak istemiyorum heleki antibiyotik ne olur dua edin ilaçsız atlatayım...

artık isim düşünmeye başla :KK52:
şurda doğuma ne kaldı
valla zaman çok hızlı geçiyor. ben bile dört aylık olmuşum.
şimdiden doğumdan tırsmaya başladım:18:

Daha var daha var derken 20 haftalık oldum ya.
Doğumdan daha korkmaya başlamadım ben bi an önce dolsa vakit de doğursam ayol:KK52:

Son düzenleme:
Daha var daha var derken 20 haftalık oldum ya.
Doğumdan daha korkmaya başlamadım ben bi an önce dolsa vakit de doğursam ayol:KK52:

Aynen bende.. Bir an önce olsun diye bakıyorum, hiç doğum korkum yok şimdilik inşallah hiç de olmaz :) Hastaneye filan gidince işin rengi son anda atarsa hazırlıksız yakalanırım sonra..

kızlar hepinizin kadınlar günü kutlu olsun. Ben fena grip oldum boğazımda yanma var iki gündür.dr ardım ıhlamur içiyorum ara sıra boğazıma ve burun deliklerimin kenarlarına wiks krem sürüyorum zararı olur mu bebeğe diye olmaz dedi fakat hala şikayetlerim devam ediyor maalesef ateşin yükselirse bedemciğin inerse gel kullanabileceğin antibiyotik ilaçlar var vereyim dedi ama ben hiç ilaç kullanmak istemiyorum heleki antibiyotik ne olur dua edin ilaçsız atlatayım...

Geçmiş olsunn.. Geçen bir arkadaşla da aynı şeyi konuştuk, balın içine toz zencefili karıştır bir de çörek otu aklına geldikçe kaşıkla, ıhlamurla filan iyi olur. Grip viral ama bu solunum sistemini acayip rahatlatıyor, iyileşme süresini kısaltıyor.

kızlar size bir şey danışmak istiyorum. ben anaokulunda çalışıyorum ve 16 haftalık hamileyim. dün bir öğrencim koşarak koridordan geliyormuş. ben tam kapıdan çıkınca birden karnıma çarptı.. çok acı hissetmedim. ama kızardı karnım biraz. daha önce böyle bir durum yaşayanınız var mı?? bir şey olmuş mudur bebeğime??? daha doktorada perşembe gitmiştik..

Canım korkma... Bende de oldu, kanama olmazsa hiç sıkıntı yok demektir. Ki 16. haftada rahim yeni yeni kalça kemerinden dışarı yani o leğen kemiklerinin oluşturduğu pelvis boşluğundan dışarı çıkıyor. Geçmiş olsun ama, haklı olarak bu kadar endişelenmiş olmana üzüldüm..

inşallah bir şey yoktur. bu konuyla alakalı birebir bir fikrim yok ama tesadüfen kk'da bir konu görmüştüm bir hamile hanım, karnına darbe almış bir kavgada o sormuştu bir şey olmuş mudur diye çoğunluk olmaz dedi. nitekim aynı hamile hanım doktoruna gittiğinde bebeğinin iyi olduğunu gördüğünü de yazmış sonradan. yüreğinizi ferah tutun, inşallah bir şey yoktur..

Aynen bende.. Bir an önce olsun diye bakıyorum, hiç doğum korkum yok şimdilik inşallah hiç de olmaz :) Hastaneye filan gidince işin rengi son anda atarsa hazırlıksız yakalanırım sonra..

O saatten sonra korksak da yapacak bişey yok doğuverecekler:KK53: en azından bu günleri huzurlu geçiriyoruz nu da az bir şey değil bence:KK16:

kızlarrrr merhaba...bi cinsiyet mağduru da ben oldum..bir ay önce erkeğe benziyo demişti doktor bugün bi başka doktora gittim 100 de 80 kız dedi :)) mavileri de almıştım :)) ya ben nasıl emin olucam şimdi:44:

Tum guzel anneler kadinlar gunumuz kutlu olsun gelen yil bu zaman insallah en guzel hediyyemiz kucagimizda olucak hemde 6-7Aylik olucaklar bizi onlar tebrik edicek Rabbim bu guzel duyguyu herkese yasatsin
tekme yidikce yuzumde guller aciyor

çok geçmiş olsun, öğrenciler engellenemiyor bu durumlarda çok dikkat etmek gerekiyor bir şey olmamıştır inş. olmaz bence istersen bir doktora git içinde kalmasın düşünme. çok dikkat ediyorum okulda ben benimkiler büyük koşmayın deyince anlamıyorlar

yaa aslında ben şuan müdür yardımcısı olarak çalıştığım için çocuklarla çok işim olmuyor ama koridorda merdivende habire karşılaşıyoruz. doktora gittim çok şükür bebeğim iyiydi rahatladım. çok dikkat etmek lazım...

X