2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yeni birini kabul etmiyorsunuz sanırım.rabbim bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin.iyi akşamlar hoşçakalın

galiba bende hamileyim. ama kızım daha 11 aylık bile yok ne yapacağımı bilmiyorum.

Olsun canim ne guzel birlikte buyurler sıkma canini pozitif dysun .
Simdi hormonlarin sana oyun oynuycak umutsuzluga kaptiricak seni ama sen bu oyuna gelme ohh miss gibi yavruna bir kardes ver sen sag biz selamet :))

ya kizlar ya benim migdem bulanmiyor Allah korusun bos gebelik var diyorlar bazi topiklerde okudum bulanti olmayinca bazi kisilerde oluyor
cok korkuyorum ya nolur migdem bulansin bebegimi hiss edeyim nolur Allahim korkuyorum

Sevgili arkadaşlarım doktordan geldim.ve cidden çok ilgilendiği için çok dua ettim.
sabah aramıştım mide bulantısı bıçakkesmiş gibi 2gündür bitti diye oda yanına çağırdı.
ama elhamdülillah bi sıkıntı yok bugün6+6yım.mercimeğim:8.1mm olmuş.kalpatışlarını duyduk yine.

arkadaşlar bazıları korkmuş ama benim dediğim ciddi belirtiler yaşarken bıçakkeser gibi bianda tüm belirtilerin bitmesi
kalp atışlarının durabililmesi ihtimalini akla getiriyormuş
ama zaten belirtileriniz yoksa bu çocuğun sağlıksız olduğu anlamına gelmez korkmayın

aklim sende kalmisdi sukur iyi haberlerle geldin
cok sukur insallah bende gelirim boyle iyi haberlerle konturolumden amin

Var sa cvp yazarsa cok sevinirim normal bişemi acaba bu bi gün şişiyor ertesi günü iniyor inişli cıkışlı durumdayım başkada belirtim yok 6+6 haftalık koltuk altlarımda azıcık bir agrı var birde normalmi acaba bu durum hep şiş kalması gerekmiyormu:44::18::18:

benide yazarmısınız canlar 2. çocuk 2 senedir beklıyordum yaş 30 son adet 14 kasım istanbul inş doğum tarıhı 22 agustos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…