2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Saolun arkadaslar aslinda iki oglum var tecrubeli olmam lazim.ama ben sanirim uzerine adet oldum daha doktorada gitmedim ne yapacagimi bilmiyorum adeten once cift cizgi cikti sonra kisa surn bir adet sonrada bitmeyen migde bulantilari memelerimdecdolgunluk sol kasigimda dolgunluk saskinim ne yapayim bilmiyorum vallahi buyuk oglum 4 kucuk oglum 1.5 yasinda deli gibi bi kizim olsun istiyorumm.. buda benim hikayem :))

bir sorun yoksa girmenin bir mahsuru yok diye biliyorum ben bu konuda hiç tereddüt yaşamıyorum.

bende geçen hafta hafif bir lekelenme oldu hemen doktora gittim ilşki var mı dedi yok dedim kontrolden sonra sıkıntı yok fakat ilşki durumunuza dikkat edin dedi bende nasıl falan diye sormadım 10 gün oldu ilşki yok fakat sürekli mi ne zamnana kadar onu bilemedim ama tabikide bebişimizden daha önmli değil

Birde arkadaslar belki yardimim olur ben ikinci hamileligimde cok migde bulantisivyasadim sakiz iyi geliyodu ozellikle karbonatli falim

:)) soyle soyliyim seni rahatsiz etmiycek sekilde.ama biz hic sikinti yasamadik diyebilirim

öğrendikten sonra oldu bir kaç defa bir sorunda olmadı fakat doktor dikkatli olun derken ne demek istedi onu anlamadım :))) artık cumaya kadar bekleyelim bakalım o zaman açık açık soracağım mecburen :) teşekkürler

bir sorun yoksa girmenin bir mahsuru yok diye biliyorum ben bu konuda hiç tereddüt yaşamıyorum.

:)) biz yasaklıyız. ilk meleğim 11 haftalık iken kalbi durmuştu, kürtajdan 6 ay sonra yeniden 7 haftalık hamileyim. herhangi bir kanama ihtimaline karşı ilişki yasak... sanırım 4 ay sürecek diye tahmin ediorum... sonrasında pek sıkıntı olmuyormuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…