2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Olmaz oyle bir sey canim ya insallah.. Okuyoruz burda herkesin kanamasi oluyor normalmis.. İyi haberlerini bekliyoruz insallah..

kızlar cumadan beri bendende kahverengi leke geliyor kafama takmiyim diyorum ama bilmiyorum dr. gitsemmi acaba yaa gebelik var 2 kere kan yaptırdım ikisindede çıktı idrardada silikte olsa çıktı ama acaba bu akıntının sebebi ne aklıma çeşit çeşit senaryolar geliyor acaba hayali gebelikmi acaba kromozomlardamı bişi var vs. gelgitlerdeyim off off

dr her sey iyi dedi kesemi gordum sukurler olsun
2 hafta cok uzun ya o yuzden iste neyse
artik kotu dusunmek yok soz verdim zaten sizlere herkese

cnm bende cuma günü gidiyorum ilk defa. doktor yolk kesesınden bahsettımı, kalp atışı için erken daha dimi:26:

ya kizlar ya benim migdem bulanmiyor Allah korusun bos gebelik var diyorlar bazi topiklerde okudum bulanti olmayinca bazi kisilerde oluyor
cok korkuyorum ya nolur migdem bulansin bebegimi hiss edeyim nolur Allahim korkuyorum

benımde midem bulanmıyor hatta bişey hissetmiyorum ara ara giren adet sancılarından başka. o da çok nadir oluyor, sadece göğüsler şişti ve masmavi damarlar belirdi bende. daha erkenmiş ama 7. haftadan sonra yavaş yavaş başlarmış mide bulantısı çoğu kişide. biz daha 5+3 üz

Doktora git muhakkak geçen hafta benimde kahverengi lekelenmem başlar başlamaz gittim progestan verdi ve yat dinlen. dedi çok şükür 4 gün sürdü. 2 gündür yok inşallah gelmez bidaha... ihmal etme canım dinlen ve kafanı rahatlat güzel şeyler düşün...

peki bu lekeler önemli bişimiymiş ne dedi doktorun bide erken diye gitmek istemiyorum şimdi gidipte keseyi göremedim kalbi atmıyo vs. tarzı şeyler söylerse bidahaki randevu gününe kadar çok sıkıntılı geçer diye erteliyorum sürekli

benim ilk kanamam bayağı kırmızı dün akşam oldu, sabah baktım bişey yok ama karnımda adet olduğumuzda olan ağrı vardı şimdi yok doktora gitmekten korkar oldum.

Can8m gecmis olsun.bebek yerlesiyordur fakat sen yinede dr a git lutfen.
merhabalar..
bende 6.haftama girdim ama henüz doktora gitmedim ne yapmam gerekiy
or yardımcı olabilirmisiniz..

Hayirlisi olsun canim.dr una gitmen gerekiyor cunku ilac kullanmaya baslamaliydin zaten kesen gozukur vakti gelmis gecikme dr una git derim

merhabalar..
bende 6.haftama girdim ama henüz doktora gitmedim ne yapmam gerekiy
or yardımcı olabilirmisiniz..

cnm bu hafta kese gözüküyor, bence sen gidiceğin doktora önce sormalısın ne zaman geliyım diye doktor senı yönlendirir.
6. haftada kese kontrolune 7. ve ya 8. haftada da kalp atışı için çağırıyorlarmış. bende daha yeniyim ilk defa gidicem, gidip gelıyım anlatırım ama sen önce doktoruna soruver napıyım diye,
hayırlı olsun allah tamamına erdırsın

bende 6+2 haftalık hamileyim ve dün bebeğimin kalbi atıyodu çok şükür ve benimde mide bulantım olmuyor. herkete bulantı olacak diye bir şey yok arkadaşlar. aklınız karışasın

6. haftada da bebeğin kalbi atıyor arkadaşlar benimki atıyormuş. bence 6 haftalıksın git doktora.

ben daha konuşmaya başlamadım sadece yavrum canım bebişiim diyorum konuşmak iyi aslında ama bence zamanla büyüdüğünü hissettikçe daha çok konuşuruz bebeğimizle

bende 6+2 haftalık hamileyim ve dün bebeğimin kalbi atıyodu çok şükür ve benimde mide bulantım olmuyor. herkete bulantı olacak diye bir şey yok arkadaşlar. aklınız karışasın

gözün aydın cnm inşallah bana da nasip olur cuma günü gittiğimde 5+6 olucaz biraz zor galiba benı kalp için haftaya bida çağırabilir diye tahmın ediyorum

gözün aydın cnm inşallah bana da nasip olur cuma günü gittiğimde 5+6 olucaz biraz zor galiba benı kalp için haftaya bida çağırabilir diye tahmın ediyorum

canım ben 2 hafta önce gittiğimde karından kese görünmüştü ve 2 hafta sonrasına çağırdı dün de kalbinin attığını söyledi. seninde 6 hafta olmana az kaldı sende görürsün bebeğini ve kalbinini pır pır atığını çok güzel bir duyguuuuu. boyu da 5.4 mm imiş bebeğimin

ay inşallah cnm göremezsem 1 hafta daha bekleme süreci fena olur ama hayırlısı olsun inş süpriz yapar bebişim bana da
kesenın içinde bebişi görsem bile çok mutlu olurum Allah daim etsin cnm hepimizinkini, bundan sonra çok hızlı buyucekler her gittiğimizde çok şaşırıcaz eminim

mrb kızlar bende 5 haftalık hamileyim dun doktora gittim cumaya gel keseyi görürüz dedi inşallah herşey yolunda gider..bende ara ara kasıklarda ağrı oluyor sizdede oluyormu acaba..

inşallah canım sen de görürsün bebeğini.bana 1 ay sonrasına randevu verdi o zamanı merak içinde beklemeye başladım bile.ne garip içindeki yavrunu ne kadar da benimsiyorsun annelik duygusu hemen oluşuyor insanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…