2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Sağolun arkadaşlar iyi dilek ve dualarınız için benim bu gebelik için pek umudum kalmadı 2 ay önceki düşüyümde de umudumu kesmemiştim sonra çok üzüldüm başta kabullenmesi daha iyi olucak benim için ama allahtan ümit kesilmez isterse olur zaten süprizle sevinmek istiyorum allah nasip ederse benim şükür ki bir oğlum var allah hiç olmayanlara yardım etsin tüm hamilelere sağlıcakla doğurmayı nasip etsin siz yine dualarınızı eksik etmeyin nolur.

Kanamam başladı yine düşük olucak çok üzgünüm
Allah korusun canim benim insallah bebegin iyidir bol bol dua et bizde edicez
ben sismesi gerekdiyini bilmiyordum
dun bugun esim fark etdi
gogusler cok sismis dedi
arada aciyordu simdi gecdi ve sisdi canim
bence normal birsey sen kafaya takma
ay bizim bu donemler gecsede kafamiz rahat etse herseyi dusunuyoruz hele beni gorseniz yaaa
2 ay gecsin dusunmek yok bebegimi sevicem gunum onunla geciricem insallahhhh

giysi alan varmi aranizda arkadaslar ve ya bebek icin birseyler
ben henuz hiccccccccc birsey almadim kalp atislarindan sonra alicam insallah minigime guzel guzel seyler
ay insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Adı Decavit canm. Multivitamin ve mineralli yazıyor üstünde. Cuma günü gitcem kalp atışını duymaya. inşallah bi sorun olmaz. Sanada sağlıklı hamilelik dilerim:)

ya kizlar ya benim migdem bulanmiyor Allah korusun bos gebelik var diyorlar bazi topiklerde okudum bulanti olmayinca bazi kisilerde oluyor
cok korkuyorum ya nolur migdem bulansin bebegimi hiss edeyim nolur Allahim korkuyorum
Oyle konulari okuma guzelim lutfen.yoktur oyle bisey dr a gitmemismiydin kesen gozukmedimi bebege dair bisey dr un ne dediki
Ohh rahatladim kiz butun gun sana bakindimmmm bebis bizimle
Nasil bi kanama rengi kivami nee dr unu aradinmi canim ve boyle bir ihtimal vardi rapor vermedimi dr un yatman lazim degilmiydi bunlara ragmenmi oldu belkide degildir hadi guzel haberlerini ver bize canimyaa ..umarim oyle degildir
allah korusun oyleyse bile lutfen uzulme vazgecmeeeee
benide yazarmısınız canlar 2. çocuk 2 senedir beklıyordum yaş 30 son adet 14 kasım istanbul inş doğum tarıhı 22 agustos
Canim tebrikler saglikli gebelik dilerim hosgeldin

Sercemciğim mide bulabtisini dert etme tatlım
bende yedinci haftada başladı bizim ekim annelerinde
de mide bulantısı olmayan hamisler vardıevet seecemim
evet tatlım göğüsler hamislikte sisip hassaslasiyor
bidaha midebulantim yok acaba boş gebelik mı demek
yok herşey güzel olacak ben hissediyorum datlum

Cnm moralini bozma iyi dusun ki iyi olsun

ben seni neden bu kadar cok seviyorum kiz
nedenmi
cunki bir tanesin
birtaneeeeeeeeeeeeeeeee
tamam cicegim yapmam
ay okudukca insan herseyi dert ediyor burda
o yuzden $ey yaptiydim
ama gecdi artik sercem iyidir efenim
ya zullummmmmmmm fecbook varmi sende ordan seni taniyayim varsa ozelden yaz bana nolurrrrrrrrrrrrrrrrrr

Oyle konulari okuma guzelim lutfen.yoktur oyle bisey dr a gitmemismiydin kesen gozukmedimi bebege dair bisey dr un ne dediki
dr her sey iyi dedi kesemi gordum sukurler olsun
2 hafta cok uzun ya o yuzden iste neyse
artik kotu dusunmek yok soz verdim zaten sizlere herkese

slm kızlar, inşallah sağlıkla devam ederse gebeliğim ağustos annesi olucam.belki de tup bebek oIdugu icin temmuza denk gelir genelde erken doğuyor tüpler:)yarın kalp atışlarını görmeye gidiCez.İnşallah güzel haberlerle gelirim.

ya kizlar ya benim migdem bulanmiyor Allah korusun bos gebelik var diyorlar bazi topiklerde okudum bulanti olmayinca bazi kisilerde oluyor
cok korkuyorum ya nolur migdem bulansin bebegimi hiss edeyim nolur Allahim korkuyorum
Ohh rahatladim kiz butun gun sana bakindimmmm bebis bizimle
Nasil bi kanama rengi kivami nee dr unu aradinmi canim ve boyle bir ihtimal vardi rapor vermedimi dr un yatman lazim degilmiydi bunlara ragmenmi oldu belkide degildir hadi guzel haberlerini ver bize canimyaa ..umarim oyle degildir
allah korusun oyleyse bile lutfen uzulme vazgecmeeeee
benide yazarmısınız canlar 2. çocuk 2 senedir beklıyordum yaş 30 son adet 14 kasım istanbul inş doğum tarıhı 22 agustos
Canim tebrikler saglikli gebelik dilerim hosgeldin

h.g canim saglikli gebelik dilerim allah yavrunu saglikla kucagina almak nasip etsin
dr her sey iyi dedi kesemi gordum sukurler olsun
2 hafta cok uzun ya o yuzden iste neyse
artik kotu dusunmek yok soz verdim zaten sizlere herkese
Hiiihh şoyleeee pozitif pozitif pozitif

h.g canim saglikli gebelik dilerim allah yavrunu saglikla kucagina almak nasip etsin

Hiiihh şoyleeee pozitif pozitif pozitif
amin canım inşallah hepimizinki sağlıkla deva eder.Bizim elimize zor geçti.o yüzden biraz tedirginim her anım korkuyla geçiyor.Duruyor mü, kalbi atıyor mu? İnşallah yarın kalp atışını görürsem birazda olsa rahattıcam

arkadaşlar herkese merhaba...
yeni gelenler hg..
çok mide bulantım var o yüzden giremedim 2 gündür..
inş bu zor süreç bir an önce biter..

kızlar yeni gelip bilgileri ekleyenleri listeye ekledim..
ama bende ağustos hamileyim şu gün son doğum tarihi yazıpta çıkanları eklemedim..
ben tek tek sizzin satı kaç batı kaç onu hesaplayamam...
ayrıca en başta ayrıntılı bir liste olsun denildi
yaşını söleyen şehri söylemiyor şehri söleyen kaçıncı bebek onu söylemiyor
bu seferde listeye bakılınca birinde var birinde yok hoş bir görüntü çıkmıyor ortaya..
sonra beni neden eklemedin ben neden hala liste de yokum diye trip atılmasın..
bilmiyorum yazdıklarım biraz kabaca olmuş olabilir ama kimseyi kırmak maksadında değilim..
çok kalabalğız hamileliğin en zor zamanları birbirimize yardımcı olmaya çalışalım

mehmetelif isimli arkadaşım özellikle ayçaa benide ekle yazmış başka bişey yok ben sadece onun rumuzunu yazcam
zaten o ara girmedim hiç birde yeni birini kabul etmiyorsunuz sanırım demiş hoşçakalın demiş..
küçük çocuklar değiliz arkadaşlar komik olmayalım lütfen..

bu arada bazı arkadaşlar kötü haberler almış..
inş kötü bişey yoktur Rabbim hayra çevirsin..

ondan sonra göğüslerde değişiklik varmı diye sormuş bir arkadaş
evet benim büyüdüler cnm..

cinsellik konusunda benim hiç isteğim yok maalesef ne zamana kadar böle olur bilmiyorum
eşim isyanlarda.. halil sezayi takılcak yakında

bi arkadaş 3 kere dr. gitmiş hala görünmedi falan yazmış
bu kadar kısa zamanda 3 kere dr. muayenesi çok fazla bence..

Alttan muayene konusunda bende tedirginim
o yüzden de gidebileceğim en son tarihe attım..

kanama falan yoksa bu aylarda dr. kontrolleri çok gereksiz geliyor bana
çocuk grünmüyor bişey yok..
sanırım 2. çocuk ya tecrübeyle sabitlendim

benim gibi bulantıları olanların ve benim Rabbim yardımcımız olsun çok zor
beni bazen canımdan bezdiriyor

Ben de seni cik seviyorum sercemim
Hep iyi ol tatlımeskiden vardı ama
eşim kllanmamî istemedi o yüzden
kapattım bende seni tanimak isterdim

Evet arkadaşım haklısın bende listeye eklenmek istiyorum sat 9 kasım doğum tarihi 20 ağustos gözüküyor ilk bebeğimiz olacak inşallah izmir 28 yaşındayım...

2014 Ağustos annesi yerim seni bende 2013 Ağustos anneliğine adayken Temmuz annesi yaptı cadı kızım beni 1 ay erken geldiBende bu korkulara yazdım ilk buraya biliyosun şimdi meleğim karşımda hergün daha da zorlaşsada anne olmak daha da bağlanıyosun inşallah seninde yani (hepinizin) öyle olucak tadını çıkarın hamileliğin ben gibi eziyet etmeyin

Sevgili anneler bebeğiyle konuşan var mı ben hep konuşuyorum onla. Eşim biraz garip bakıyo ama ben mutlu oluyorum. Ve kötü şeyler düşünmeyeceğim artık çünkü bebekler hissdermiş.
mide bulantım bitti ama göğüslerim hala acıyor şuan.
İnşallah herkes bebeğini sağlıkla mutlulukla kucağına alır. :)
Bide hamilelik takviminde her gün artık bebeğinizin minik ciğerleri var falan yazıyor ya acaip mutlu oluyorum:)

bizde 3 yaşındaki oğlumla daha minicik ama kardeşini okşuyor seviyo anne ver birazda benim karnımda olsun diyo çok büyümesin hem diyo tüçük kalsın diyo hayır büyürse papucu dama atılacak endişesi var heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…