2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar, benim de bel ağrim biraz erken başladı 13.hafta felandı. tüm gün masa başında çalişyorum, anladiğim kadariyla siz de öyle. ben ofis sandalyesi için ortopedik sırt yastığı aldim. internette bulabilirsiniz. benim ağrimi hafifletti briaz. bir de öğlden sonra aralıklarla kalkın masadan ufak turlar atmak bile farkediyor. denedim ben de işe yaradı. ama sabah kuyruksokumu ağrisi ile kalkmıyorum o farkli bi durum olabilir... geçmiş olsun.

sağol cnm arada kalkiyorum ama yinede oturuyoruz sonucta ağri yapiyo ama o dedigin yastiktan almak lazum bitane artik şart yani

sağol cnm arada kalkiyorum ama yinede oturuyoruz sonucta ağri yapiyo ama o dedigin yastiktan almak lazum bitane artik şart yani

ben gecen haftalarda trendyolda gördüm aldim, Gold case ortopedik bel yastığı, tereddütle aldim ama kaliteli çıktı, beğendim. başka sitelerde de bulabilirsin.
bilgine

evet bi ben kaldım heralde ya öğrenemeyen daha 1 ay var offf nasıl geçecek bilmiyorum senin kesin erkekmiymiş? son kararımıymış doktorun:))

ben de varım henüz öğrenmeyen. en son 13+4 te gittik.. hepimizinki hayırlı ve sağlıklı olsun önemli değil.

kıııısslarrr
benim gece uykularım çok bölünmeye başladı
neden rahatsız olduğumu bi türlü anlamıyorum ama sürekli uyanıyorum. uykuya dalışlarım zorlanıyor uyanınca.
normalde deliksiz uyurdum.

benim uykularım neredeyse gebe kaldığımdan beri çok kötü:KK43: bölük pörçük... tamam lavaboya gitmek zorunda kaldığım da oluyor ama gözümden uyku aktığı halde uykuya dalamıyorum... belki bunun sebebi normalde yüzüstü yatarken artık hep sol yanıma yatmaya çalışmam da olabilir...

beyaz akıntı bende sık sık oluyor normalmiş doktora sordum.. bu arada bende hisseder gibiyim sanki emin olamasamda, çok güzel bir duygu :KK66:)))
Evet ya yoldaydim ben o tekmeyi yerken guldum adeta:))
Ben de o durumdayım, sadece sola ve sağa yatmaktan her tarafım tutuluyor, bacaklarımı uzatamıyorum ya bir de.. sabah uyandığımda kuyruk sokumumun ağrsından yere basamıyorum bi 5 dk :KK50:
Bende ayniyim kizlar ama gece uyaniyorumki uykuda yine sirt ustuyum sola saga yatiyorum ama uyandigimda sirt ustu oluyorum insallah bir zarari olmaz tosunuma
masa başinda da sürekli dik durulmuyoki ya nasl olck bilmiyorum .s bnm ağrilarim bazen sirtimada vuruyo .s
Benim iki gundur belim kopuyor kizlar adeta dr gidicekdim zor tutdum kendimi demekki herkesde var gecer insallah

ay ben de bazen içiyorum... bence olmaz çünkü sanki bulantısı olanlar limonlu su içiyordu ben mi yanlış hatırlıyorum.
Ben ilk iki ayimi limonlu su icdim hep geceler bulantim oluyordu iciyordum sabahlari bile limonu suya salib iciyordum bol suyunu SIkIyordum eksi eksi iciyordum halada bazen iciyorum

sende iyiki varsın canım... :KK66:) doğurana kadar hatta doğduktan sonra bile birbirimize destek olucaz nede olsa şuanki psikolojilerimiz çok benzer, ihtiyaçlarımız hemen hemen aynı...

teşekkür ederim :)))) inşallah muhabbetler hep güzel devam etsin..Rabbim hep hayırlarla karşılaştırsın hepimizi...:KK49:

Kizlar merhaba..gecen ay 12+4gunlukken %90 kiz demisti..bugum gittik yine kiz dedi bakalim hayirliai..saglikla sihhatle insallh..muthis bel agrim var kizlar.. doktor bebek kendine yer aciyor dedi.o rahat edene kadr agri olacakmis.bide benim bulanti hala gecmedi;(( ilaclardanda demir ilaci ve vitamine devm ediyrum..bide coraspin var.icebildigin kadr ic kanama ve lekelenme olursa kes dedi..bakalim hayirliai melegimin kalbini dinledik .guzel dedi..babasi erkek istediginden israrla baktik bacaklarina ama yok benim dileklerim dualtim kabul oldu..hos rabbimden gelene her turlu kabulumuzun saglikla olsun insaallh..sizler nasilsiniz??

limonun zararlı olduğundan ya da olabilceğinden bahseden arkadaşlarım öyle bişey yokmuş müthş bi c vitamini deposu bulantıya iyi geliyor ve plasentayı temizliyormuş..ama tabiki herşeyde olduğu gibi ondada aşırıya kaçmamak lazım... mineral ve vitamin sağlamak için soda ya da sodalı ayran içebilirsiniz...sodalı ayran ve yoğurt mide yanmasına çok iyi geliyor bilginize...ama benim kocacığım ayranı pek sevmezdi bigün sodalı ayran yaptım artık tamamen nefret ediyor ayrandan sayemde:KK70: ama ben çok memnun kaldım tadı kötü evet ama yemekle birlikte mideyi o kadar rahatlatıyor ki ve sonrasında yanma falan olmuyor..:21:

merhaba kızlarr dün doktora gittik sonuçlarımız çıkıcakdı..İdrarda enfeksiyon varmış bana antibiyotik ve parol verdi...Önce bi tereddütte kaldım doktor dediki kesinlikle ihmalm etmiceksin içiceksinn...Varmı böyle bi durum başna gelen..Günde ikitane sonuçta tedirginde oldumm biraz,ama içiyorum malesef

Cnm sakin ihmal etme bende kullaniyorum beninde kanda enfeksyon cikti. Eneksyon dusuk tehditi demek allh korusun.

:)) Teşekkürler. hoşbuldumm. oğluşunuz hayırlı olsun, başlasın ufaktan alişverişlerrrr... zaten hastane çıkışına bayildim. canın tatlı mı çekiyordu ekşi mi? klasik soru:))

benim canım bazen ekşi ekşi vişne çekiyordu bazen çikolata vs... anlayacağın hiç aşermeye bakmıyor:KK66:))

kızlar sıcak suya limon atıp içiyorum ama bi zararı olurmu,çaycı arkadaş içime kurt düşürdüde:18::18:

zannetmiyorum canım ben 2 hafta öncesine kadar günde 1 tane limon yiyordum tuzlayıp tuzlayıp :) bulantılarıma iyi geliyordu doktorum tansiyon açısından biraz zararı olabileceğini söyledi tansiyonu düşürürmüş limon bişeycikte olmadı bulantılarım kesildi artık pek yemiyorum.. bu arada o kadar ekşide boşuna değilmiş kızım istiyomuş meğerse :KK66:

Kizlar merhaba..gecen ay 12+4gunlukken %90 kiz demisti..bugum gittik yine kiz dedi bakalim hayirliai..saglikla sihhatle insallh..muthis bel agrim var kizlar.. doktor bebek kendine yer aciyor dedi.o rahat edene kadr agri olacakmis.bide benim bulanti hala gecmedi;(( ilaclardanda demir ilaci ve vitamine devm ediyrum..bide coraspin var.icebildigin kadr ic kanama ve lekelenme olursa kes dedi..bakalim hayirliai melegimin kalbini dinledik .guzel dedi..babasi erkek istediginden israrla baktik bacaklarina ama yok benim dileklerim dualtim kabul oldu..hos rabbimden gelene her turlu kabulumuzun saglikla olsun insaallh..sizler nasilsiniz??

coraspin bana da başta vermişti doktorum 6. haftadan sonra lekenme oldu 7. haftadan sonra da kanama oldu bıraktım prulaton iğne yapıldı birkaç hafta. şimdi 18. haftadayız şükür. neden vermişti doktorun sana coraspini

Off ya bi benim dr kesin bişe demio heralde :/ 16. Haftada kiza benzio ama kesin degil dedi acaba bi cikinti bişe goremedi icinmi soledi anlamadim :// kiz ic8n bikaç kiyafet aldim ama tereddut ediorum degisirmi die

Canim belki poxisyonu terstir onfan kesin dememistir benimkide erkek olsaydi mutlaka pipi gorurdum dedi ama 4 boyutluda ancak kesinlesecegini soyledi o yuzden heralde %90 dedi ama bende yine dayanamayip ptesi baska dr da gidicem bakalim o ne dicek bide dr un tecrubesine de bagli tabiki ama mutlaka her dr un yanilma payi vardir diye düşünüyorum bende hep kiz istiyorum ama hayirlisi bakalim diger dr a gidince yazarim tekrar... sende baska bi dr ada gorun istersen.

hayırlı olsun cinsiyetleriniz kızlar :KK8: Ayçaaaaaa'ya özel mesajla yazın ki tabloya yazsın bebişlerin cinsiyetini :KK76:

Sagol canim Allah razi olsun. Ozel msj i nereden atacagimi bulamadim yaa :KK17:yardimci olursan sewinirim...

Son düzenleme:
X